Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Czujnik temperatury oleju oraz czujnik temperatury chłodnicy
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 02.06.2024 05:01



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Czujnik temperatury oleju oraz czujnik temperatury chłodnicy 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 18.08.2011 21:48
Posty: 1
Quad: Yamaha Bruin 350 4x4
PostWysłany: 26.08.2011 22:00 
Czujnik temperatury oleju oraz czujnik temperatury chłodnicy
Witam, potrzebuje prostej odpowiedzi na pytanie ;) mianowicie gdzie w bruinie znajduje się czujnik temperatury oleju i czy ten czujnik odpowiedzialny jest tylko za zapalanie czerwonej lampki od oleju czy takze zawiaduje włączaniem wentylatora chłodnicy? czy może jest jakis oddzielny system włączania wentylatora?

problem polega na tym ze nie włącza się wentylator w moim bruinie i się grzeje
- wentylator sprawny (sprawdzany +/-)
- czujnik temp oleju od czerwonej lampki działa (lampka swieci)

generalnie czy wie ktoś na jakiej zasadzie włącza się wentylator chłodnicy, od czego mam zaczac sprawdzanie zeby czegos nie pomieszac ;)

Dziekuje za odpowiedź


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.10.2010 21:13
Posty: 36
Miejscowość: Inowrocław
Quad: Yamaha Bruin
PostWysłany: 27.08.2011 22:18 
Re: Czujnik temperatury oleju oraz czujnik temperatury chłod
Witam kolego postaram się pomóc. Z tego co się orientuje to ten czujnik odpowiada także za włączenie/wyłączenie wentylatora. Czujnik znajduje się w czerwonym kółku na zdjęciu, u Ciebie będzie jeszcze wchodził przewód do niego z takim gniazdkiem ja tego nie mam ponieważ ten czujnik mam zepsuty (tak już kupiłem quada) za to do tego gniazda mam dorobiony taki "pstryczek" dzięki któremu sam mogę sterować pracą wentylatora, takie obejście czujnika;) Gdybyś się dowiedział ile taki czujnik kosztuje to podrzuć mi na PW.
http://img836.imageshack.us/img836/9337 ... 36opis.jpg
Pozdrawiam!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.