Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Jak można odzyskac nr ramy...
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 05.06.2024 05:33



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Jak można odzyskac nr ramy... 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.06.2009 20:56
Posty: 9
Miejscowość: Gdańsk
Quad: Yamaha Kodiak 400
PostWysłany: 22.06.2009 21:13 
Jak można odzyskac nr ramy...
Witam wszystkich Maniakow quadow :!: Mam problem z odczytaniem nr ramy w moim quadzie i nie wiem jak teraz je odzyskac, czy nr silnika daly by cos (poprzez ten nr udalo by się uzyskac nr ramy) :?: Dla osob ktore zaczna się dziwic Dlaczego tak :?: odrazu wyjasniam tego quada odkupilem od farmera w wielkiej brytani i sprowadzilem tu do kraju, farmer wyrejestrowal go jak tylko quad odmowil mu posluszenstwa i jak to anglielski farmer no i nie tylko farmer ale wiekszosc angielskich ludzi :zły: do niedbaluchy przesial cala dokumentacje od niego. Quad jest teraz w 100% sprawny i chcial bym go zarejestrowac ponownie ale problem jest taki ze brak nr ramy i jakich kolwiek dokumentow utrudnily mi to, czy ma ktoś z was jakis pomysl jak to zrobic ?? Pozdrawiam wszystkich i proszę o jakies podpowiedzi z gory dzięki MalyKodiak :D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 22.06.2009 22:08 
Re: Jak można odzyskac nr ramy...
numer vin masz wybity na ramie na przednim lewym nadkolu - tam szukaj tych numerów. Jesli ich nie masz to nawet nie wiem co...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.06.2009 20:56
Posty: 9
Miejscowość: Gdańsk
Quad: Yamaha Kodiak 400
PostWysłany: 23.06.2009 10:13 
Re: Jak można odzyskac nr ramy...
wlasnie w tym problem ze tam gdzie sa nr pojawila się rdza i lipex nr disapire znikly sa co niektore cyferki ale wiekszosc nieczytelna, może gdyby byly mocniej nabijane nie bylo by problemu z tym. I teraz chodzi mi o to czy uda się odzyskac te nr, podajac nr silnika ktore moga być gdzies w systemie Yamahy nie wiem dokladnie czy takie cos istnieje !


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.05.2009 14:20
Posty: 69
Miejscowość: Sokółka
Quad: Yamaha Raptor 660R
PostWysłany: 23.06.2009 10:53 
Re: Jak można odzyskac nr ramy...
Nr ramy nie odzyskasz poprzez nr silnika... A z resztą na silnikach już nie robią numerów... "Silnik- część wymienna". Najlepiej jeśli ten numer jest zerdzewiały oczyść go papierkiem ściernym i możesz zamalować farbą ładnie wtedy będzie lepiej je widać. Ten tak miałem, że jak była rdza to nie było nic widać, tyle że to w motorze, ale to to samo .

_________________
http://img827.imageshack.us/img827/3818/jagavswisla.gif


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2009 08:27
Posty: 499
Miejscowość: Kozienice
Imię: Łukasz
Quad: Kawasaki Brute Force 650
Poprzednie quady: YFZ 450, Raptor 700, G450
PostWysłany: 23.06.2009 21:47 
Re: Jak można odzyskac nr ramy...
Wydaje mi się, że może być mały problem z zarejestrowaniem ponieważ nie możesz odczytać numerów ramy a po drugie nie masz żadnej dokumentacji od quada - nawet dowodu angielskiego V5 jak dobrze pamiętam.

Może zapytaj na stacji diagnostycznej co w takim przypadku zrobić, może oni odczytają te numery - mają swoje sposoby.

Pozdrawiam


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.