Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Brak zaplonu
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 06.06.2024 01:42



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Brak zaplonu 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 12.09.2010 20:56
Posty: 2
Quad: Yamaha warrrior
PostWysłany: 13.09.2010 21:35 
Brak zaplonu
Witam wszystkich i od razu przechodzę do sedna problemu. Warrior 350 2001 prawie całkowity zanik iskry (ledwie widoczna w nocy), brak możliwości zapalenia. Sprawdziłem cewkę zapłonową, trzyma wartości okolo 3 i 6 ohm, stator odpowiednio okolo 300 i 550 ohm. Do głowy przychodzi mi CDI ale jak to sprawdzić ?, czy jest coś jeszcze do sprawdzenia. Jeszcze jedno: raz na 50 zapala jakby nigdy nic, pochodzi chwile i gaśnie na amen. Liczę na pomoc użytkowników tego forum i z góry bardzo dziękuję


 
Profil

Rejestracja: 20.09.2009 02:10
Posty: 19
Miejscowość: Okolice Krakowa
Quad: Yamaha 350 Warrior
PostWysłany: 21.09.2010 15:20 
Re: Brak zaplonu
Pod kierownicą masz takie coś z którego odrazu idzie przewód do fajki. sprawdź ile jest między fajką a wejściem do tego czegoś(nie pamiętam dokładnie ale ktoś mi pisał że ma tam być 17-18). Oraz proponuje poczyścić styki oraz masy na silniku. sprawdź czy masa na akumulatorze się gdzieś nie przerwała i czy dobrze łączy . To są moje propozycje :) Sorki za "coś" czegoś" ale nie wiem jak to się nazywa :)
Jeśli coś źle napisałem to proszę mnie poprawić.

Pozdrawiam.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 12.09.2010 20:56
Posty: 2
Quad: Yamaha warrrior
PostWysłany: 22.09.2010 04:17 
Re: Brak zaplonu
To" cos," to cewka zaplonowa i na fajce ma okolo 16.5 ohma, czyli perfect. Zreszta kupilem nowa i teraz sobie lezy. Co do stykow na masie to zgadzam się w 100% ze trzeba je poczyscic. W ostatni weekend quad zapalil i jezdzil caly dzien wiec czekam teraz kiedy powroci mu zly humor i stanie deba. Dziekuje za dbra rade, pozdrawiam.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.