Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Opinia seniorów
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.05.2024 23:24



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Opinia seniorów 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 31.07.2017 19:15
Posty: 1
Imię: Adrian
Quad: Bashan 200cc
PostWysłany: 31.07.2017 19:33 
Opinia seniorów
Witam mam problem z moim Bashanem bs200s-7. Mówiąc wprost problem jest taki że jak odpalę go to chodzi normalnie choć nie równo ale już nad tym pracuje ale jak go zgaszę i chce znów go odpalić to zaczynają być małe problemy.Wtedy muszę go chwile pchnąć lub ustawić na równym terenie pomagało to przez jakiś czas teraz jak go zgaszę jazda powyżej godziny to już muszę pchać do domu gdyż najczęściej pada mi aku od ciągłego odpalania wtedy go podłączam i pyk znów chodzi a jak mi nie padnie najczęściej to 10 minutowa jazda to muszę odczekać chwilkę i znów pali choć muszę go pchnąć go w przód i w tył parę razy. Trochę poobserwowałem i zauważyłem jakby paliwo nie chciało dojść na gaźnika. Jak odczepię wężyk to paliwo leci w miarę dobrze choć jak podczepię go pod filtr paliwa to już nie jest tak wesoło. Wiem że muszę wszystko w nim wymienić...Lecz chciałbym usłyszeć coś od starszych kolegów którzy już spotkali się z tym problemem albo znają jakieś rozwiązanie co do tego problemu.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2015 18:00
Posty: 435
Quad: LS 450 / LS 300 / Shineray 250 STXE / ATV 150
PostWysłany: 01.08.2017 12:08 
Re: Opinia seniorów
Wywal filtr paliwa i zobacz


 
Profil WWW

Rejestracja: 21.03.2017 08:09
Posty: 7
Imię: Paweł
Quad: Bashan 200
PostWysłany: 04.08.2017 11:55 
Re: Opinia seniorów
Mój miał podobnie, powodem bym zapchany kranik. Wykręciłem -> przedmuchałem i jest dobrze


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.