Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad 200 diablo
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 04:44

Regulamin forum


PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT ! ! !

W imieniu całego Mod Teamu proszę o właściwe tytułowanie tematów, chodzi o to, że tutaj mamy kilka pojemności silników, jeżeli zakładacie temat i dotyczy on problemu zatkanego gaźnika waszej 110-tki to tak nazywajcie ten temat w ten sposób:
[110] Zatkany gaźnik
Jeżeli zaś chodzi o 150-tkę to nazywajcie go w ten sposób:
[150] zatkany gaźnik

Czyli jak sami już wywnioskowaliście chodzi o nagłówek z pojemnością silnika na początku nazwy tematu :!:

Proszę się stosować do tej instrukcji.
stepien0601



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Quad 200 diablo 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 08.01.2016 19:56
Posty: 9
Imię: Jakub
Quad: 125
Poprzednie quady: 125
PostWysłany: 30.03.2016 19:37 
Quad 200 diablo
Witam !
Mam zamiar kupić quada diablo 200 z homologacją , i chcę wiedzieć parę rzeczy :
- od ilu lat i na co ( karte motorowerową prawo jazdy ) można jeździć nim po drodze ?
- Czy prawie 800 km przebiegu to dużo na takiego quada ?
- co sądzicie o tym quadzie / czy to dobry quad ?
- i chciałbym znać jeszcze wymiary
______________________________________________________________________________________________________

Jeśli znacie jakieś quady z homologacją najlepiej żeby to nie było 50cc bo to nie wystarczy na długi czas jazdy, najlepiej dla mnie mam ( 172 cm wzrostu ) to podawajcie linki - taki quad musi być z woj. Małopolskiego najlepiej powiat krakowski ale może być inny powiat ważne żeby było woj, małopolskie


 
Profil

Rejestracja: 26.05.2013 20:26
Posty: 2079
Quad: Bashan 250
PostWysłany: 30.03.2016 20:07 
Re: Quad 200 diablo
Prawo jazdy na quada robi się od 16 roku życia kategorii B1 lub B nie wiem jak kategoria AM czy też można takim quadem ale te od 16 na pewno można.
800 przebiegu to nie jest dużo przebiegu duży przebieg dla niego to ok 5-6 tyś km.
WYMIARY: DŁUGOŚĆ - 170 CM, SZEROKOŚĆ - 102 CM, WYSOKOŚĆ - 110 CM, SIEDZENIE NA 85 CM - diablo 200
Ja remont silnika musiałem robić po ok 8 tyś km.
Ja bym ci bardziej polecał quada Bashan 200.(manualna skrzynia lepsza od automatu) i go polecam mam go i dobrze się nim jeździ powoli muszę wyremontować przednie zawieszenie.(Pierwszy remont silnika i zawieszenia od nowości)
Ogólnie to włożyłem w niego już ok 2 tyś zł ale to dlatego że zaczął brać olej a zawieszenie ma luzy.Zawieszenie to jest ich chyba największy minus.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.