Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Gogle a okulary
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 17:26



Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Gogle a okulary 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 17.02.2005 10:46
Posty: 8
Miejscowość: gdzieś koło Kielc
Quad: Yamaha Kodiak 450
PostWysłany: 17.02.2005 10:51 
Gogle a okulary
Dzien dobry wszystkim.

Jestem nowym użytkownikiem yamaszki,nie jestem zupełnie wyposazony,potrzebuje porad dotyczących kasku,gogli i rekawic ( w cenie umiarkowanej). A propos gogli,to mam problem,bo nosze okulary korekcyjne i nie wiem czy nie beda mi wybijaly galek ocznych.........

proszę o szybka reakcje,bo bez tych rzeczy jezdzi się calkiem ciezko.

pozdrawiam :)


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.11.2003 22:26
Posty: 20
Miejscowość: Szczecin
Quad: Honda TRX 400 ex
PostWysłany: 17.02.2005 11:28 
Temat był nieraz poruszany, kożystaj z opcji Szukaj na samej górze strony.

Kask i gogle: http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=153&highlight=gogle

Rękawice: http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=120&highlight=r%EAkawice, http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=714&highlight=r%EAkawice

A z tymi okularami to nie wiem, pewnie bedziesz miał mały problem, na quadzie jazda w okularach jest możliwa ale raczej bez gogli. No i w razie wypadku jest to niebezpieczne, z tego co wiem to tylko jazda w soczewkach się sprawdza.


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 17.02.2005 11:43 
mathQuad napisał(a):
A propos gogli,to mam problem,bo nosze okulary korekcyjne i nie wiem czy nie beda mi wybijaly galek ocznych.........


No ja śmigam w soczewkach , natomiast są produkowane gogle które dostosowane są specjalnie do tego że można w nich jeździć w okularach. Musisz popytać w sklepach , narciarskie gogle UVEXa na okulary znalazłem bez problemu na allegro , motocyklowe na pewno też są produkowane.


 
Profil WWW

Rejestracja: 17.02.2005 10:46
Posty: 8
Miejscowość: gdzieś koło Kielc
Quad: Yamaha Kodiak 450
PostWysłany: 17.02.2005 11:56 
dzięki bardzo Krz i gou.
No w takim razie muszę odwiedzic sklepik narciarski,lub inny osobiscie, bo w rzadnym katalogu,ani na stronce nie moge znalezc informacji o okularkach w goglach..... a może faktycznie poszukam na razie uzywek na allegro...? jeszcze mam troszke czasu,bo quadzik przyjedzie do mnie za 2 tygodnie dopiero..... :( już zdjecia sobie drukuje i przygladam siem :)

pozdrawiam serdecznie i może do zobaczenia gdzies w terenie:)


 
Profil Tlen
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 17.02.2005 12:36 
Narciarskich lepiej nie kupuj , nie za bardzo nadają się na quada , na pewno znajdziesz motocyklowe dostosowane do okularów. Jak nie znasz za bardzo sklepów wKielcach napisz na PW.


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 17.02.2005 16:39 
Proszę oto takie gogle jakich szukasz http://www.tnt-motocykle.pl/e-shop/tnt_shop.php?id=3159 lub http://www.tnt-motocykle.pl/e-shop/tnt_shop.php?id=3156 wydaje mi się że te będą odpowiednie :D

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.11.2003 20:11
Posty: 114
Miejscowość: gdańsk
Quad: Yamaha Grizzly 660 Kodiak 450 IRS
PostWysłany: 17.02.2005 16:48 
Super taka sprawa dla ludzi z okularami nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 17.02.2005 16:56 
Wystarczy tylko trochę poszperać TNT to dobra firma nie tylko gogle warto zobaczyc ;) A co do kasku mathQuad to ja bym radził zaopatrzeć się w kask ze szczęką http://www.tnt-motocykle.pl/e-shop/tnt_ ... at_lid=HLM zobacz sobie kaski NITRO oraz jeden kask AGV. Kaski nietro nie są az tak strasznie drogie a z AGV jetse jeden tanszy, sam go posiadam i jest b.dobry jak za taką cene. Jakby co postaram się jescze pomóc wal na gg albo PW ;)

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 17.01.2004 18:33
Posty: 105
Miejscowość: kraina Oz\ k. Słupska
Quad: kosiarka samobierzna
PostWysłany: 19.02.2005 17:50 
Wedlug mnie najlepsze na quada są soczewki bo nawet jak będziesz mial te specjalne google z mozliwoscią noszenia okularow podspodem to kicha będzie podczas wypadku (odpukac) okulary mogą się potłuc a soczewka jest bezpieczna. Moja kolezanka jezdzi na koniu tylko w soczewkach (bo się boi) i do tego, ze się zmusiala by jeździć w nich, to nosi je na codzien

_________________
Pozdrawiam Karol


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 17.02.2005 10:46
Posty: 8
Miejscowość: gdzieś koło Kielc
Quad: Yamaha Kodiak 450
PostWysłany: 21.02.2005 15:34 
dzięki Krz bardzo,jak będę już już na kupnie to się odezwe. Zippo22 dzięki,takie gogle to bogactwo,jeszcze scotta, (i tylko 2 stowki?!!)tylko na necie jest problem z kupowaniem. rozmiar przede wszystkim. i ktore gogle do ktorego kasku? trzeba dzwonic. ale najlepiej chyba po prostu przymierzyc.

Karolen,ja konno też jezdzilem,ale w okularach.... a o wypadku na razie nie mysle,będę stawial dopiero pierwsze kroki w tym sporcie,wiec ostroznosc przede wszystkim! ;)


Pozdrawiam wszystkich

mati


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 21.02.2005 16:38 
mathQuad napisał(a):
i ktore gogle do ktorego kasku?



Z tym nie ma problemu :) przeważnie bo w 99% wszystkie gogle pasuja do kazdego kasku, nawet ORMO czy MP :)

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 17.01.2004 18:33
Posty: 105
Miejscowość: kraina Oz\ k. Słupska
Quad: kosiarka samobierzna
PostWysłany: 21.02.2005 17:48 
mathQuad napisał(a):
będę stawial dopiero pierwsze kroki w tym sporcie,wiec ostroznosc przede wszystkim! ;)


nO wiesz ja też tak mowilem ale po miesiącu sam się nie poznasz będziesz już kombinowal jak hope usypac :)

Pozdrowionka

_________________
Pozdrawiam Karol


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 21.02.2005 18:10 
mathQuad spoko z goglami większość jest takich samych rozmiwarów jedynie wersje dziecięce są mniejsze (przy modelu dla dzieci pisze najczęściej kids czy jakś tak). Więc o rozmiar nie masz się co martwić jak ja gogle kupowałem to nie podawałem żadnych rozmiarów. Jeśli nie jesteś pewien możesz poprostu zadwonić do nich i się upewnić :D

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 17.02.2005 10:46
Posty: 8
Miejscowość: gdzieś koło Kielc
Quad: Yamaha Kodiak 450
PostWysłany: 03.03.2005 09:54 
no no..... jutro wybieram się do sklepu w kielcach,jest jakis na krakowskiej,prawda Krz? a w przyszly wtorek odbieram swoje cudenko! :) Wszystkim wielki usmiech przesylam i zycze tyle szczescia ile ja teraz doswiadczam. heh. pierwszy quad w zycu. na razie zegnam,odezwe się jak będę mial cos do powiedzenia. :)


 
Profil Tlen
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 03.03.2005 11:51 
mathQuad napisał(a):
no no..... jutro wybieram się do sklepu w kielcach,jest jakis na krakowskiej,prawda Krz?

No tam powinieneś załatwić sprawę:)

mathQuad napisał(a):
Wszystkim wielki usmiech przesylam i zycze tyle szczescia ile ja teraz doswiadczam. heh. pierwszy quad w zycu. na razie zegnam,odezwe się jak będę mial cos do powiedzenia. :)

Fajnie, widze , że potrafisz się cieszyć :)


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.