Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 09.05.2024 20:14

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2008 21:49
Posty: 532
Miejscowość: Prabuty
Quad: Rincon 680 Camo
PostWysłany: 05.02.2012 09:03 
Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
Czekamy na relacje uczestników....

_________________
Honda THE BEST!!!

QUADRACING TEAM PRABUTY

Historia:Macbor CX 100 - Honda ATC 200-Honda Foreman Rubicon 500-Honda Rincon 680 Camo-a co potem....?


 
Profil Gadu-Gadu
Mod-Team Member & Moderator Działu Kawasaki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2010 15:53
Posty: 5477
Miejscowość: Zamość
Imię: Kamil
Quad: 2015 Maverick 1000
Poprzednie quady: BF750, Kymco MXU
PostWysłany: 05.02.2012 09:05 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
Z niecierpliwością ;) I na relacje tych co na kołach dojeżdżali na miejsce

_________________
Był: BF 750 - MSD tuned by VFJ, Muzzy Pro Full System, Lift 2", Snorkle, DW 3500 hd, Zilla 26", Dwt diablo 12", Overfenders, Twin air, Teryx Belt, Temp gauge, Epi maroon primary, almond secondery springs, Protraper bar mount, Fasstco Flexx bar, Airscreen removed, Oil cooler, xVision LED bar, XRW spacers, smoked tail light
! Kanał Youtube !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.05.2008 08:09
Posty: 281
Miejscowość: Łódź
Quad: Kawasaki Brute Force 750i, pcV+AT, HMF Penland, KN
PostWysłany: 05.02.2012 09:59 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
Pewnie trzeba będzie jeszcze jakiś czas poczekać. Muszą się rozmrozić :D

_________________
Kawasaki Brute Force 750i, Power Commander V + Auto Tune, HMF Penland, filtr KN,, 26x11-12 (tył), 26x9-12(przód), oraz różne własne i podpatrzone u innych patenty ;-)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 05.02.2012 21:03 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
siema siema

było ciężko, ale spotkanie w tak zacnym gronie wynagrodziło wszystkie trudy

tak na szybko.. wkrótce więcej



Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 29.06.2010 12:10
Posty: 336
Miejscowość: Grajewo
Quad: Bombka
PostWysłany: 05.02.2012 21:12 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
Było fajnie,warto było się poświecić i marznąć,fajni ludzie stuknięci wszyscy tak samo i pasja która nas łączy,tereny i trasa akurat wyznaczona przez Dudka która chyba zdziwiła każdego z nas mieszkamy niedaleko a nie wiedzieliśmy że Mazury są takie garbate....,temperatura była znośna jak wyjeżdżaliśmy z Grajewa aby dołączyć do Ełku było -21 jak dziś dojechaliśmy do domu -20,ale ostatnie 12km z Bobrów do Grajewa to była ośka 80-90km/h bo robiło się zimno,to nic że szyby w kaskach zamarzały co 2km nie mówiąc o goglach,że większość trasy pokrywał lód,zamarznięte palce i kciuki to norma,odpalanie quadów przez 3 godziny,zamarznięte aparaty i padające baterie,o korzystaniu z toalety na łonie natury nie wspominam....ważne że impreza się odbyła i My tam byliśmy!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 05.02.2012 21:34 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
to ja napiszę to co już napisałem w temacie wcześniejszym

Cytuj:
Spotkanie niesamowite... klimat , atmosfera , ludzie , maszyny ... wszystko na najwyższym poziomie. Było mi niezmiernie miło poznać Was wszystkich osobiście. Czekałem takiej chwili z niecierpliwością już od dawna. Czapka z głów dla tych, którzy dotarli na swoich pojazdach i zdołali również wrócić. Jazda w tak ekstremalnych warunkach jest naprawdę wymagająca. Wielkie podziękowania dla wszystkich zamieszanych w organizację. Dzięki również dla wszystkich uczestników którzy byli na tej pierwszej wspólnej imprezie naszego regionu i pomogli utworzyć jakże zacny klimat tego spotkania - bez was byłby to tylko zjazd quadów. Mam nadzieję , że zapoczątkowaliśmy coś co będziemy wspólnie rozwijać w przyszłości.


trucha0 napisał(a):
to nic że szyby w kaskach zamarzały co 2km nie mówiąc o goglach



myślę , że nie ma takich słów aby opisać warunki i trud przebytej trasy w takich warunkach

Było naprawdę zimno, jazda w takich temperaturach nie należy do najprzyjemniejszych jednak wielu z nas ma to już za sobą. Zupełnie co innego czujesz jeśli idziesz gdzieś się przejechać wkoło domu - godzinka dwie, tu trasa dość daleka 100 km w takiej temperaturze naprawdę daje się we znaki, jedziesz po skutej lodem drodze lub po zasypanej drodze gdzie nawet zwierzęta boją się wejść. Quad pomimo dużego gazu nawet za specjalnie się nie nagrzewa. Po 40 minutach zaczynasz czuć że jest zimno - emocje trochę opadają. Po 3 godzinach przystanki robisz już co 10 - 20 km aby krew znów zaczęła krążyć w dłoniach. Zatrzymujesz się i odklejasz przymarzniętą do twarzy kominiarkę - jest mokra od wydychanego powietrza. Przecierasz twarz, a raczej ściągasz z brwi i żes lód który na nich pojawił się gdy zdjąłeś już w trakcie jazdy zamarznięte gogle. A kiedy słońce zachodzi to sprawdzasz na GPS - "daleko jeszcze?" - nie tylko 50 km :wizi: , morale w ekipie już są niskie. Dojeżdżasz na miejsce i widzisz tych wszystkich ludzi - myślisz sobie "dałem radę!" , "nigdy więcej!" , a po powrocie do domu planujesz kolejną wyprawę :D , jeszcze bardziej zwariowaną i jeszcze trudniejszą.

Pozdrawiam wszystkich
Fabiq
Image

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Mod-Team Member & Moderator Działu Kawasaki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2010 15:53
Posty: 5477
Miejscowość: Zamość
Imię: Kamil
Quad: 2015 Maverick 1000
Poprzednie quady: BF750, Kymco MXU
PostWysłany: 05.02.2012 21:36 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
Super integracja, zazdroszczę :)

_________________
Był: BF 750 - MSD tuned by VFJ, Muzzy Pro Full System, Lift 2", Snorkle, DW 3500 hd, Zilla 26", Dwt diablo 12", Overfenders, Twin air, Teryx Belt, Temp gauge, Epi maroon primary, almond secondery springs, Protraper bar mount, Fasstco Flexx bar, Airscreen removed, Oil cooler, xVision LED bar, XRW spacers, smoked tail light
! Kanał Youtube !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 05.02.2012 21:43 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
Panowie, naprawdę szacun za ten dojazd w miejsce integracji!!! 100 km w temp -20 :szok:


 
Profil

Rejestracja: 29.06.2010 12:10
Posty: 336
Miejscowość: Grajewo
Quad: Bombka
PostWysłany: 05.02.2012 21:53 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
A to wszystko przez Ciebie Fabiq przez Świętego i na dodatek Dudek do tego jeszcze jest winien,

"nigdy więcej!" , a po powrocie do domu planujesz kolejną wyprawę :D , jeszcze bardziej zwariowaną i jeszcze trudniejszą."

myślę że tak do -25 to dla mnie ostateczność i jak byłoby więcej raczej bym odpuścił,ale idzie do lata więc bez strachu kombinujcie jakąś miejscówkę oczywiście te trio:Fabiq,Święty,Dudek a będzie jeszcze fajniej:)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:18
Posty: 525
Miejscowość: dawniej Ełk teraz wiocha.pl
PostWysłany: 06.02.2012 07:13 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
LANDZIK napisał(a):
było super. szacun dla wszystkich co przyjechali quadami. może uda się na zrobić tą trasę jak będzie cieplej.


Trzeba - mieliśmy tylko 2 z 105 km czranym w jedną stronę , reszta piękne Mazurski krajobrazy . Ślad GPS tylko na PW
Byłym pewien , że na Mazurach już mnie nic nie zaskoczy - myliłem się .
Za godzinę pierwsze zdjęcia .
Dziękuje mojemu składowi za siłe walki , relacje w tygodniu .

_________________
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 06.02.2012 07:18 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
BuBu napisał(a):
100 km w temp -20

to tak strzeliłem przykładem, wiadomo że ekipa z Ełku czy innych miast miała dalej i zrobili więcej km, ze mną jechało dwóch i postanowiliśmy skrócić sobie trasę dlatego przyjechaliśmy do Mrągowa na lawecie skąd na miejsce imprezy zrobiliśmy jedynie 70 km

trucha0 napisał(a):
kombinujcie jakąś miejscówkę oczywiście te trio:Fabiq,Święty,Dudek a będzie jeszcze fajniej:)


za dwa tygodnie robimy wyścig na zamarzniętym jeziorze jeśli mróz się utrzyma, wkrótce dam znać co i jak, impreza będzie znów non-profit :)

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.10.2010 16:31
Posty: 71
Miejscowość: Warszawa-Piaseczno
Quad: Honda
PostWysłany: 06.02.2012 16:17 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
widać mimo ciężkiego mrozu, impreza się udała,czekam na dalszą część filmiku :)


Ostatnio zmieniony przez Jaruś, 06.02.2012 16:17, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.10.2008 17:47
Posty: 675
Miejscowość: Ostróda
Quad: TRX 400 FA
PostWysłany: 06.02.2012 17:45 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
Fabiq, twoja czapka jest wieczna :)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.06.2010 10:43
Posty: 147
Miejscowość: Siedlce
Quad: Suzuki Kingquad 750
PostWysłany: 07.02.2012 16:20 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
Cześć kilka słów napisałem pod tym linkiem.
http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=62&t=40809&p=670452#p670452

Jak napisał powyżej Fabiq było ciężko, jednak trudy trasy wynagrodziło bardzo życzliwe Wasze przyjęcie mojej skromnej osoby. Za to bardzo Wam wszystkim dziękuję.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:18
Posty: 525
Miejscowość: dawniej Ełk teraz wiocha.pl
PostWysłany: 08.02.2012 21:02 
Re: Integracja ATV Mazury 2012-RELACJE
W związku z tym , że za bardzo nie pisze się na forum o tej imprezie napisze pare słów od siebie o ekipie z Ełku i Grajewa .
Przygotowania do wyjazdu trwały prawie dwa tygodnie .
W między czasie dla dobra ogółu próbowaliśmy impreze przełozyć o jeden tydzień .
Po wielu słowach krytyki termin pozostał nie zmieniony .

Z Ełku wyjechaliśmy około godz 9.30 nikt nie sprawdzał temperatury na zewnątrz aby się nie stresować . Słyszałem ,że było po nocy - 28 C
Do Ełku na wyznaczone wcześniej miejsce przybyły
dwa quady z Grajewa :

- Trucha0
- Radek

Z Ełku wyjechali :

- Sanczo
- Gajowy
- Endy
- Ryba
- Rafał
- Dudek

Przed nami drogami asfaltowymi jechał nasz wóz seawisowy :

- Szczupły
- Stanisław

Chłopaki robili dobra robotę ( wymarzli się czekając na nas ), w wyznaczonych wcześniej miejscach szykowali nam ognisko i czekali na nasz przyjazd .
Wytyczona wcześniej trasa miała liczyć 120 km z Ełku do Paprotek a celemm naszym była jazda nie dotykając czarnego (nie wiem jak to się stało ,ze przybyło nam 10 km ekstra),jednak zaliczyliśmy 2 km asfaltu to i tak nie żle .
Zimno jakiego się obawialiśmy najbardziej nam dokuczyło dopiero 10 km przed celem - prawdopodobnie zmęczenie zaczeło wyłazić .
Mieliśmy po drodze dwa ogniska po pół godziny oraz kilka miejsc do zabaw co widać na zdjęciach .
Jestem bardzo zadowolony ,że trafiła się dobra grupa nikt nie słyszał narzekań na zimno . Sprzęty nie zawiodły . Jedna osoba ma odmrożoną twarz ale choćby jutro jest w stanie ruszyć jeszcze raz . Osoby będące na integracji wiedza o kim piszę .
Największym problemem w czasie jazdy były marznące gogle , przyłubice w kaskach oraz paliwo , które zamarzało . Nie mieliśmy żadnego problemy z GPS - ami pracowały bez zastrzeżeń . Nawalały aparaty foto .
Znależliśmy kilka fajnych miejsc na letnie wypady - Było fajnie .
Nawet raz zabłądziliśmy z powodu złego wytczenia śladu - moja wina .

O samej integracji nie będę się rozpisywał , kto był to wie jak było kto nie może żałować . Zdjęcia tylko te które nadawały się do upublicznienia - mało . Nie słyszałem o podziałach na tych co przyjechali samochodami i quadami ,

Poranne wstanie po nie przespanej nocy ( Ełk z Giżyckiem gasiło światło na sali )było straszne na zewnątrz nie wiem ile było , ale było zimno jak cholera . Maszyny były odpalane do godz 11.30 ale wszystkie opuściły miejsce parkingu .

Droga do domy była już szybka bez żadnych zabaw po drodze po swoim wczorajszym śladzie . Wieczorem byliśmy w domu . Najpóżniej Grajewo .
Impreza warta powtórzenia . Uważam ,że nie ma takich imprez zbyt wiele warto je robić .
Świety dobra robota , nastepna impreza w Ełku za kilka miesięcy.
Jeszcze raz dziękuje ludziom którzy ze mną jechali .

Będę pakował zdjęcia w miare możliwości serwera IS .


.

_________________
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.