Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kamerka do sportów ekstremalnych
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 14.05.2024 15:03



Odpowiedz  [ 601 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 41  Następna
Kamerka do sportów ekstremalnych 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.08.2013 22:30
Posty: 379
Miejscowość: Polanica Zdr/Szczytna
Imię: Mirek
Quad: CF Moto 500
Poprzednie quady: był Grizli 700
PostWysłany: 16.02.2014 19:59 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Moim zdaniem najlepsza to GoClever bo ma ładowarkę 12V reszta na bateriach,dodatkowo może działać jako rejestrator ale trzeba przerobić to na komputerze w domu.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2014 10:24
Posty: 30
Imię: ek
Quad: r700
PostWysłany: 16.02.2014 21:01 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Odnosnie Go Pro jak kupujecie używana niech patrzcie czy jest nr seryjny potrzebny np do aktualizacji oprogramowania potrzebnego do wifi a i jak już mowa o wifi to polecam edycje "+" ze wzgledu na szybasza komunikacje wifi bez takiego opuźnienia, miałem silver ale sprzedalem , słaby sewis tego produktu..


Ostatnio zmieniony przez ekurek, 16.02.2014 21:01, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Moderator Działu Yamaha
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.03.2010 19:02
Posty: 1917
Miejscowość: Inowrocław
Quad: Quada brak, jest Suzuki Bandit 600
Poprzednie quady: Linhai 260, Yamaha Kodiak 450
PostWysłany: 18.02.2014 11:34 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
A co Ty chcesz serwisować w GoPro? :D Jak sam czegoś nie popsujesz, to raczej ciężko żeby "samo z siebie" się popsuło.. Przynajmniej ja nie miałem jeszcze styczności żeby się komuś GoPro popsuło.
Mam Hero 3 Silver i nie narzekam, oprócz tego że bateria słabo trzyma. :lol:

_________________
Pozdrawiam Furiox :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.05.2009 20:01
Posty: 1764
Miejscowość: ATV KOTOŃ
Quad: xxc
PostWysłany: 18.02.2014 17:07 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Hero 3 Silver to przeżytek. Teraz weszła nowa wersja ze stabilizacją obrazu oraz z baterią która trzyma co najmniej tydzień no i oczywiście zooma ma.

Image

_________________
http://www.youtube.com/user/miro12a?feature=mhee


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2014 10:24
Posty: 30
Imię: ek
Quad: r700
PostWysłany: 18.02.2014 17:42 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Furiox napisał(a):
A co Ty chcesz serwisować w GoPro? :D :lol:
miałem problem z nr seryjnym wytarł się i było ciężko. . . kupiłem używany model następny jak będzie to już z plusem na pewno i nowa


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.05.2010 13:23
Posty: 1146
Miejscowość: Windyki / Iława
Quad: Outy 800
Poprzednie quady: Lucky star 250 Suzuki Kingquad 700 Can Am Outlander 800 Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 18.02.2014 20:52 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Numer seryjny to ten pod baterią ? Zastanawiam się jak ci się to wytarło mój wygląda jak nowy


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2014 10:24
Posty: 30
Imię: ek
Quad: r700
PostWysłany: 18.02.2014 20:58 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
tak ten pod baterią ,napisałem ze kupiłem używaną.... zdrapane kilka cyfr.. ale był dowód zakupu
napiasłem żeby zwracać na to uwage pozdr


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.04.2011 20:11
Posty: 403
Miejscowość: Kraków
Quad: Honda TRX350D Fourtax
PostWysłany: 19.02.2014 00:44 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
ekurek napisał(a):
Odnosnie Go Pro jak kupujecie używana niech patrzcie czy jest nr seryjny potrzebny np do aktualizacji oprogramowania potrzebnego do wifi a i jak już mowa o wifi to polecam edycje "+" ze wzgledu na szybasza komunikacje wifi bez takiego opuźnienia, miałem silver ale sprzedalem , słaby sewis tego produktu..

Słaby serwis tego produktu? Możesz opisać wiecej? Polecam polski dystybutor GoPro - freeway. Czemu polecam? Peknie szybkozłączka GoPro? Pęknie Ci przegub? Drzwiczki maja delikatny odprysk? Wyslą Ci nowe od razu. Chcesz smyczkę GoPro lub naklejki? Jeden mail, i wysylaja Ci z przynajmniej 30. Ktoś zainteresowany, lub chce więcej informacji, zapraszam na PW albo tutaj pytania;)

_________________
Najpiękniejszym widokiem jest... widok z kasku!
Galeria Hondy - KLIK


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 19.02.2014 11:20 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
xamil

ale jak kupiłem powiedzmy w komputroniku czy gdzieś indziej, to u Polskiego dystrybutora coś mogę reklamować, czy to tak nie działa ?

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2014 10:24
Posty: 30
Imię: ek
Quad: r700
PostWysłany: 19.02.2014 19:23 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
xamil napisał(a):
ekurek napisał(a):
Odnosnie Go Pro jak kupujecie używana niech patrzcie czy jest nr seryjny potrzebny np do aktualizacji oprogramowania potrzebnego do wifi a i jak już mowa o wifi to polecam edycje "+" ze wzgledu na szybasza komunikacje wifi bez takiego opuźnienia, miałem silver ale sprzedalem , słaby sewis tego produktu..

Słaby serwis tego produktu? Możesz opisać wiecej? Polecam polski dystybutor GoPro - freeway. Czemu polecam? Peknie szybkozłączka GoPro? Pęknie Ci przegub? Drzwiczki maja delikatny odprysk? Wyslą Ci nowe od razu. Chcesz smyczkę GoPro lub naklejki? Jeden mail, i wysylaja Ci z przynajmniej 30. Ktoś zainteresowany, lub chce więcej informacji, zapraszam na PW albo tutaj pytania;)

Tak czy inaczej nie kupilbym już uzywanej, będę mial na uwadze dzięki ,:)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2010 17:18
Posty: 516
Imię: Maciek
Quad: Suzuki LTZ 400 k8 & Polaris rzr 800s<3
Poprzednie quady: Hummer ATV 110 Bashan bs200-s7 Yamaha Blaster 200 Yamaha Raptor 700r
PostWysłany: 22.02.2014 21:32 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Dinar
Dziękuje za wypowiedź. Od początku byłem za tą kamerą i mam nadzieję, że się będzie dobrze sprawować. Pozdrawiam. :)

_________________
Robię to co lubię i lubię to co robię. ;)
Pozdrawiam Maciek. :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.04.2011 20:11
Posty: 403
Miejscowość: Kraków
Quad: Honda TRX350D Fourtax
PostWysłany: 13.03.2014 01:57 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
śmieszko napisał(a):
xamil

ale jak kupiłem powiedzmy w komputroniku czy gdzieś indziej, to u Polskiego dystrybutora coś mogę reklamować, czy to tak nie działa ?


Pewnie że możesz, wystarczy maila napisać i Ci wszystko powiedzą.

www.freeway.com.pl :)

_________________
Najpiękniejszym widokiem jest... widok z kasku!
Galeria Hondy - KLIK


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.10.2013 21:36
Posty: 201
Imię: Paweł
Quad: Kawasaki KFX 700
PostWysłany: 18.03.2014 22:08 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Czy wiadomo coś o zastosowaniu GoPro jako kamera monitoringu (tymczasowo).
Teoretycznie ma wifi więc powinna być relacja na żywo za pośrednictwem smartfona z ich appką.
Czy ktoś z użytkowników próbował takiego patentu?

_________________
---
Monster with Yoshi double full exhaust & much more...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.04.2011 20:11
Posty: 403
Miejscowość: Kraków
Quad: Honda TRX350D Fourtax
PostWysłany: 19.03.2014 02:32 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Zapomnij, zapomniałeś o jednej najważniejszej rzeczy - dostęp do napięcia - niektórzy próbowali ładować z USB i nagrywać - zadanie nie zostało wykonane, USB nie jest w stanie podtrzymać kamerke non stop, to po 1. Po 2 karta 64GB która szybko będzie się zapełniać i co dalej? Czhyba że live do laptopa, a laptop będzie zapisywać, to jest możliwe. Jak rozwiązać kwestię podtrzymania napiecia na dłuzszy czas? Do głowy mi przychodzi jeden DIY a mianowicie był taki gość co zrobił że zamiast bateri było coś w stylu przejsciówki z styków do kabla, i tam dał stałe źródło prądu - bezpośrednio do styków z ominięciem wtyczki USB albo podłaczenie do wtyczki która jest z tyłu gopro też tym samym sposobem co wyżej - wiem że ta wtyczka jest ta sama co wtyczka iPhone - rożnia się tylko kabelkami w sensie że wtyk pasuje ale kable sa pomieszane i nie będzie działać :)

_________________
Najpiękniejszym widokiem jest... widok z kasku!
Galeria Hondy - KLIK


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.10.2013 21:36
Posty: 201
Imię: Paweł
Quad: Kawasaki KFX 700
PostWysłany: 19.03.2014 22:42 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
xamil napisał(a):
Zapomnij, zapomniałeś o jednej najważniejszej rzeczy - dostęp do napięcia - niektórzy próbowali ładować z USB i nagrywać - zadanie nie zostało wykonane, USB nie jest w stanie podtrzymać kamerke non stop, to po 1. Po 2 karta 64GB która szybko będzie się zapełniać i co dalej? Czhyba że live do laptopa, a laptop będzie zapisywać, to jest możliwe. Jak rozwiązać kwestię podtrzymania napiecia na dłuzszy czas? Do głowy mi przychodzi jeden DIY a mianowicie był taki gość co zrobił że zamiast bateri było coś w stylu przejsciówki z styków do kabla, i tam dał stałe źródło prądu - bezpośrednio do styków z ominięciem wtyczki USB albo podłaczenie do wtyczki która jest z tyłu gopro też tym samym sposobem co wyżej - wiem że ta wtyczka jest ta sama co wtyczka iPhone - rożnia się tylko kabelkami w sensie że wtyk pasuje ale kable sa pomieszane i nie będzie działać :)



Tego się właśnie obawiałem. Z tą przejściówką to już za gruba kombinacja. Dam se spokój z tematem.
muszę kupić zwykłą kamerę do monitoringu. I znów nici z moich planów, żeby upiec 2 pieczenie przy 1 ogniu.

_________________
---
Monster with Yoshi double full exhaust & much more...


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 601 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 41  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.