ATV Polska
A A A

„Ekstremalna promocja Świętochłowic” – nadchodzi trzecia edycja Mistrzostw Śląska Off-Road - 27-28.08.2010

Biuro ATV POLSKA 05.08.2010
Już po raz trzeci Urząd Miasta Świętochłowice wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „Skałka” organizują Mistrzostwa Śląska Off-Road, w których startują samochody terenowe oraz quady. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń sportowych Świętochłowic, promujących miasto i zapewniających rozrywkę jego mieszkańcom.

Mistrzostwa Śląska Off-Road (MŚOR), które odbędą się 27 – 28 sierpnia 2010 roku, kończą puchar rajdów cross-country, organizowanych w różnych częściach Polski, a których partnerem wykonawczym jest Euroforum z Katowic.
„Cieszymy się, że off-road stał się tak ważnym elementem promocji Świętochłowic. Zawodnicy przyjeżdżają na ten rajd z całej Polski. Po pierwsze chcą zakończyć rozpoczęty puchar i powalczyć o wygraną. Po drugie mają gwarancję dobrej zabawy, a po trzecie, jak sami mówią, uwielbiają zmagania na „śląskiej ziemi”. Tor „Ajska” daje możliwości stworzenia naprawdę wymagającej trasy, a ten element jest niezwykle ważny dla każdego pasjonata tego sportu.” – mówi Maciej Rachtan, dyrektor MŚOR z Euroforum.
Pierwsze Mistrzostwa Śląska Off-Road odbyły się w 2008 roku i od samego początku cieszyły się zainteresowaniem ze strony zawodników oraz mieszkańców Świętochłowic. Jest to rajd typu cross-country, co oznacza, że zawodnicy jeżdżą w pętli przez określony czas. Zwycięzcami są ci, którzy pokonali największą ilość okrążeń w określonym czasie. Więcej informacji na stronie internetowej: [mail=www.slaski-offroad.pl]www.slaski-offroad.pl[/mail] .
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');