ATV Polska
A A A

„Łoker” dołączył do RMF Caroline Team!

Biuro ATV POLSKA 14.02.2011
Zdobywca Pucharu Polski, Mistrz Europy, trzeci zawodnik rajdu Dakar 2011 – Łukasz „Łoker” Łaskawiec zasilił szeregi RMF Caroline Team. Począwszy od sezonu 2011, barwy Teamu i Polski będą reprezentowane zarówno w kategorii samochodów jak i quadów.

[i]„Bardzo się cieszę, że będę mógł jeździć w RMF Caroline Team. Wsparcie tej grupy będzie dla mnie bardzo pomocne. Łatwiej będzie szybko jechać wiedząc, że są ludzie, którzy w każdej sytuacji będą mogli mnie wesprzeć i pomóc. Zyskuję pomoc organizacyjną, techniczną i finansową. To bardzo ważne w tym sporcie”[/i] – mówi Łukasz Łaskawiec.

[i]„My również, jako Team, bardzo cieszymy się z faktu, że Łukasz będzie z nami jeździł. Bardzo kibicowaliśmy Łokerowi podczas Dakaru. Mam nadzieję, że dzięki wspólnemu wysiłkowi oraz wsparciu Partnerów osiągniemy najwyższe cele”[/i] – dodaje Rafał Płuciennik.
W planach startowych najmłodszego zawodnika RMF Caroline Team w 2011 roku są starty w Mistrzostwach Polski Cross Country i Enduro oraz Mistrzostwa Europy Baja. [i]„W Mistrzostwach Europy będę startował dakarowym quadem. Celem jest utrzymanie tytułu Mistrza Europy oraz zdobycie Mistrzostwa Polski”[/i] – ujawnia Łoker.
Pierwszy wspólny start RMF Caroline Team będzie miał miejsce już w marcu. W dniach od 17 do 20 rozegrany zostanie rajd Italian Baja.

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');