ATV Polska
A A A

10 minut Festiwal. Start 22.10.2011. Finał luty 2012.

Biuro ATV POLSKA 11.01.2012
DLA KOGO?

Jesteś podróżnikiem, filmowcem amatorem, organizujesz wyprawy w najdziwniejsze miejsca świata? Uprawiasz turystykę alternatywną, sport, testujesz granice swoich możliwości i do tego masz to zarejestrowane? A może po prostu robisz filmy o pasjach, zajawkach znajomych, bywasz na rajdach, regatach, zawodach? Może wspólnie zrobiliście materiał, który czeka na opublikowanie?

Możesz go zgłosić do konkursu 10 minut Festiwal!

10 minut Festiwal jest wydarzeniem przede wszystkim wirtualnym, który dzieje się tutaj, w sieci.
Tutaj widzowie będą oglądać, głosować i dzielić się komentarzami na temat waszych materiałów.

Festiwal jest tak samo dla autorów filmów, jak i dla widzów-internautów. Bez nich dodawanie filmów nie ma sensu. Mamy nadzieje, że powstanie energia, która udzieli się wszystkim wchodzącym na stronę.

Dodatkowo 10 minut Festiwal to działania w przestrzeni miejskiej - spotkania, pokazy, koncerty czy sam finał w lutym 2012.

O CO CHODZI?

Strona jest pomyślana w taki sposób, aby zachować tajemnicę faworytów filmowych aż do finału i to do tego w całkiem normalnym kinie. Będąc autorem, który chce wrzucić film, zgadzasz się na regulamin, akceptujesz oświadczenie, spełniasz wymogi techniczne i tematyczne. Po akceptacji administratorów, film publikowany jest na stronie, ty masz swoje konto-profil, przez które widz może się z Tobą kontaktować.
Ludzie głosują, ale ty tego nie widzisz, dowiesz się dopiero na finale festiwalu, czy twój film zdobył nagrodę internautów.

Głosując ocenia się wydarzenie jakie przedstawia dany film oraz jego walory artystyczne.

NA JAKIE FILMY CZEKAMY?

Czekamy na filmy o każdej ciekawej aktywności związanej z ruchem, sportem, energią, interakcją między człowiekiem a maszyną, która służy mu do przełamywania barier i przekraczania granic. Nurkowanie, szybowanie, jazda na wszystkim, skoki, zjazdy, eskapady, wyprawy na lądzie, w wodzie czy w powietrzu. Ale nie tylko. Jest coś o czym nie pomyśleliśmy robiąc ten festiwal? Zaskocz nas!


Terminy i miejsce:
22.10.2011 – start festiwalu w gdańskim klubie Buffet, godz. 19.00 - 02.00
Poznacie bliżej jury, swoje wystąpienia zapowiedzieli m.in. Igor Tracz, Andrzej Derengowski, Monika Bronicka, Michał Szlaga, Daniel Krokosz, Marek Szcześniak, tak więc będzie okazja poznać mistrza świata, dwukrotną olimpijkę, psychologa sportu czy organizatora maratonów off-road, a także posłuchać etnicznej muzyki w wykonaniu Rezy.
luty 2012 – finał festiwalu - pokazy konkursowe / pokazy specjalne / spotkania

Więcej na[l=http://www.10minutfestiwal.pl]www.10minutfestiwal.pl[/l]


', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');