ATV Polska
A A A

15 lat ATV Polska

Biuro ATV POLSKA 18.09.2016

Jak świętować urodziny, to tylko w gronie przyjaciół. Dziękujemy Wam za liczne przybycie, (pomimo kapryśniej pogody), na zlot z okazji 15. urodzin ATV Polska. Dziękujemy za wspaniałą, rodzinną atmosferę.  
ATV Polska nie przetrwałoby do dziś i nie świętowałoby swoich 15. urodzin bez wsparcia życzliwych quadowców i grupy wspaniałych przyjaciół.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Moto-Dąbrowa za ogromne wsparcie przy realizacji tego niezwykłego wydarzenia. Gratulujemy świetnego toru i przyznajemy mu 5*****  :-). Szczególnie dziękujemy Arturowi Brzozowskiemu, który od lat towarzyszy ATV Polska i pomaga m.in. w realizacji Przeprawowych Mistrzostw i Pucharu Polski ATV PZM Dragon Winch, wysyłając swoich najlepszych mechaników PerfectMoto, by wspierali technicznie pojazdy zawodników biorących udział w tych zawodach. Artur, dziękujemy! :-)

Dziękujemy Rafałowi Wójcikowi oraz całej firmie ASP Group, naszemu partnerowi Przeprawowych Mistrzostw i Pucharu Polski ATV PZM Dragon Winch za pomoc w realizacji urodzinowego zlotu, prezentację pojazdów oraz toru do testów.

Dziękujemy firmie Taurus Sea Power za udostępnienie pojazdów testowych Can Am oraz sprzętu, który dzielnie służył nam do przygotowania zlotu.

Dziękujemy Pawłowi Deżakowskiemu/Zdeżakowi, Marcie i Michałowi z firmy Hurtownia Adrenalina za ogrom pracy, który włożyli w to, by doskonale przygotować konkurencje zlotowe.

Dziękujemy Oliwii i hotelowi Shuma za gościnę. Jeśli chcecie zjeść pyszne śniadanie na tarasie z pięknym widokiem na jezioro Pogoria w Dąbrowie Górniczej, to tylko w Shumie :-).
 
Dziękujemy naszym przyjaciołom, którzy towarzyszą nam do lat i na których tym razem również się nie zawiedliśmy. Wspierają nas radą i ciężką pracą. Dziękujemy Norbertowi Mikulskiemu/Mikusiowi z firmy Motomikulski.pl oraz Jarkowi Witasowi. Dziękujemy Witkowi Kłeczkowi - choć nie mógł być z nami osobiście - towarzyszy i wspiera ATV Polska od początku jego istnienia. Dzięki chłopaki ! :-)

Dziękujemy wolontariuszom - wspaniałej młodzieży, której nie straszny jest ulewny deszcz ani błoto po pas.

Nagrodę specjalną w SPRINT RALLY czyli wyprawę do Maroka "Sahara Rally październik 2016", ufundowały firmy: PerfectMoto i Hurtownia Adrenaliny. Dziękujemy w imieniu zawodników oraz zwycięzcy losowania.

Zespołowi Oberschlesien dziękujemy za genialny koncert i wspaniałe widowisko. Jo chca!
https://www.youtube.com/watch?v=zbd3eNX_ZFM
https://www.youtube.com/watch?v=KPJPJzpk_QQ
   

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali i nadal wspierają ATV Polska w realizacji różnych przedsięwzięć.   

 Dziękujemy Przyjaciele ! :-)

Dorota Lechowicz-Gustab i Jacek Bujański

 ATV Polska

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');