ATV Polska
A A A

ATV Garage, czyli domek dla quada

Arek Kwiecień 31.01.2006
Zbliża się wiosna (bądźmy optymistami!), dlatego zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy Eureka! , która specjalnie z myślą o właścicielach quadów (z podróżniczymi ambicjami) zaprojektowała 3-sezonowy namiot ATV Garage.

Jak sama nazwa wskazuje, namiot został przystosowany do wymiarów standardowego czterokołowca. Jego długość wynosi ponad 3,5 metra, a szerokość od 2,5 do 3 m (podstawa namiotu ma kształt trapezu równoramiennego i powierzchnię blisko 10 metrów kwadratowych). Wysokość ATV Garage sięga aż 198 cm, dzięki czemu dorosły człowiek może w jego wnętrzu przyjąć swobodnie pozycję wyprostowaną.
Stelaż tworzą trzy maszty wykonane z włókna szklanego (o średnicy 12,7 mm i 11 mm). Wykonany z poliestru tropik posiada filtr UV zapewniający wysoką odporność na promieniowanie ultrafioletowe. W ścianach namiotu umieszczono aż 9 otworów wentylacyjnych, a także 3 zakrywane okienka. Ciekawe rozwiązanie stanowi konstrukcja drzwi, które zamykane są bez użycia zamka błyskawicznego.
Złożony namiot waży 7,5 kg i stanowi pakunek o rozmiarze 23x73,5 cm. Sugerowana cena detaliczna to ok. 150 dolarów. Zainteresowanym polecamy kontakt z producentem: camping@johnsonoutdoors.com .
AK