ATV Polska
A A A

Bal Mistrzów Sportu Motocyklowego 2008

Biuro ATV POLSKA 18.11.2008
[b]Trzy tytuły Mistrza Polski i dwa Wicemistrza Polski zdobyli zawodnicy Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców - ATV Polska w tegorocznym sezonie motocyklowym.[/b]
Dwa tytuły Mistrza Polski wywalczył [b]Roman Eliasz[/b] w Rajdach Enduro i w Cross Country w klasie 4K i jeden [b]Rafał Sonik[/b] w Rajdach Enduro, który po rocznej przerwie spowodowanej poważną kontuzją ręki ponownie powrócił na pierwsze miejsce.
Wicemistrzami Polski zostali [b]Mariusz Kręgiel[/b] w Rajdach Enduro w klasie 4K oraz [b]Robert Giedronowicz[/b] w Cross Country w klasie 4K.
Drugimi Wicemistrzami Polski zostali [b]Damian Rajczyk[/b] w Motocrossie Quadów oraz [b]Marek Pająk[/b] w Rajdach Enduro w klasie 2K i ponownie na podium stanęli [b]Rafał Sonik[/b] w Rajdach Enduro w klasie 2K i [b]Mariusz Kręgiel[/b] w Cross Country w klasie 4K.

Puchary oraz szarfy mistrzowskie zawodnicy odebrali w Gdańsku na Balu Mistrzów Sportu Motocyklowego.

Zapraszamy do [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=389]galerii zdjęć[/l] autorstwa [b]Ewy Majkowskiej[/b] oraz do dyskusji na [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=15540]Forum ATV Polska[/l].
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');