ATV Polska
A A A

Buty O'neal Clutch 2008 - kompletnie nowy model buta dla profesjonalistów.

Biuro ATV POLSKA 07.01.2008
[center]
Wraz z nadejściem nowego roku sklep [l=http://www.enduro-cross.pl/]www.enduro-cross.pl[/l] wprowadza do sprzedaży zupełnie nowe buty przeznaczone do off-roadu. Prezentowany model jest zupełnie nową konstrukcją i nazywa się O'neal Clutch.

Buty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo wygodne, i co ważne, doskonale chronią przed urazami. To wszystko dzięki kompletnej ochronie golenia, kostki, łydki jak i obu części nogi, jak również zastosowaniu podwójnie przeszytej i wzmocnionej gumowej podeszwie buta. Sam but jest zakończony w tradycyjny sposób metalowym wymiennym trzonem. Nad komfortem noszenia buta czuwa bio-pianka, która dopasowuje się do kształtu stopy, zapewniając doskonałe trzymanie nogi. Do idealnego dopasowania buta służą cztery w pełni regulowane zapięcia. Należy też wspomnieć o takim zakończeniu górnej części buta, która ułatwia wkładanie stopy do jego wnętrza. Jak w każdych butach tego typu, wewnętrzna ich część jest obszyta skóra. Dostępne są trzy warianty kolorystyczne : biały, czarny jak również szary.


NOWOŚĆI O'NEAL NA SEZON 2008

W najbliższych dnia będą już dostępne produkty z linii 2008. Wśród totalnych nowości znajduje się rewelacyjny stabilizator karku, jak również mnóstwo nowych ciuchów z nowymi odjazdowymi grafikami. W ofercie również rewelacyjne komplety z grafiką MONSTER ENERGY obecnie bardzo modne na całym świecie.


Serdecznie zapraszamy na stronę [l=http://www.enduro-cross.pl/]www.enduro-cross.pl[/l].
Kontakt telefoniczny 0608514180 lub 0696047545.
E-mail : [[email protected] ][email protected] [/mail]
Gadu-gadu 1443366 lub 6548944 [/center]

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');