ATV Polska
A A A

Buty O'neal na sezon 2011

Biuro ATV POLSKA 16.02.2011
Dystrybutor marki [b][l=www.enduro-cross.pl]O'neal[/l][/b] wprowadza do sprzedaży na terenie Polski nowy model buta enduro pod tajemniczą nazwą [b]Taranis[/b] oraz ulepszoną wersję znanego nam z sezonu 2010 buta [b]Element 3[/b]
Nowe buty [b]O'neal Taranis[/b] to kontynuacja dość udanej serii Element 1 oraz serii Element 2. Buty będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych : białej oraz czarno-białej.

Tak jak w poprzedniej generacji będziemy mieli do czynienia z podeszwą zakończoną ochronną blachą oraz metalową płytą zatopioną w podeszwie buta. Zarówno klamry jak i paski są w tych butach wymienne i dostępne od ręki u dystrybutora. Cieszy cena kompletu pasku i klamr, gdyż nie przekracza 20PLN. W tym bucie klamry występują w wersji plastikowej. Oprócz niewielu detali z zewnątrz poprawiono kształt buta, dzięki czemu jest nieco bardziej wygodny od poprzednich generacji. Proszę pamiętać, że są to buty dla osób które zaczynają swoją przygodę czy to z quadami czy motocyklami. Buty również doskonale sprawdzają się do jazdy turystycznej na długie trasy zarówno po asfalcie jak i po duktach leśnych. Cieszy cena gdyż nie przekracza 500 PLN i wynosi dokładnie 489 PLN. Dostępne rozmiary w kolorze czarnym od 7 do 15 oraz w kolorze biało-czarnym od 7 do 12.

Kolejną nowość w obuwiu marki [b]O'neal[/b] stanowi ulepszona wersja buta [b]O'neal Element 3[/b], o którym pisaliśmy w zeszłym sezonie. Buty o nazwie [b]O'neal Element 3 ProFit[/b] będą od marca dostępne w sieci dealerskiej w Polsce. Dla osób które posiadają już te buty w swoim garażu to dobra wiadomość, gdyż zmianie uległy klamry z plastikowych na solidne aluminiowe, które z całą pewnością będą dużo trwalsze i znacznie bardziej precyzyjne niż plastikowe. Cieszy fakt, że wszelkie dodatki wymienne są również dostępne od ręki u Dystrybutora i są stosunkowo tanie: komplet podeszwy 39PLN, zestaw 4 pasków 20PLN, zestaw 4 klamr 20PLN. Dodatkowo od niedawna dostępne są paski w różnych kolorach, więc dla osób które chcą się wyróżniać to doskonała wiadomość. Poza klamrami w bucie [b]Element 3 ProFit[/b] została zastawana nowa ergonomiczna wkładka co znacznie podwyższa komfort jazdy. Buty dostępne są w trzech malowaniach, białym rozmiary od 7 do 13, czarnym rozmiary od 7 do 15, oraz Piston rozmiary od 7 do 13. Sugerowana cena detaliczna 599 PLN.
Na koniec chemy również przypomnieć o dostępności butów dla dzieci i młodzieży. Buty [b]O'neal Element 3[/b] są dostępne w wersji z trzema klamrami w dwóch kolorach w pełnej rozmiarówce dziecięcej od rozmiaru 32 do rozmiaru 37 w cenie 549PLN.
Więcej szczegółów na stronie dystrybutora, gdzież można obejrzeć wszystkie produkty w pełni obrotowych zdjęciach z możliwością powiekszania detali.

Sebpol P.P.H.U.
Wyłączny Dystrybutor Marki O'neal
Wyłączny Dystrybutor Marki Crusty Demons
kom. +48 (0) 696 04 75 45
kom. +48 (0) 608 514 180
[l=www.enduro-cross.pl]www.enduro-cross.pl[/l]
[l=www.crusty-demons.pl]www.crusty-demons.pl[/l]
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');