ATV Polska
A A A

Can-am Travel – nowa formuła towarzysząca rajdom ATV Polska

Biuro ATV POLSKA 08.05.2017

Can-am Travel – nowa formuła towarzysząca rajdom ATV Polska

Mamy dla Was kolejną ważną informację, dotyczącą zbliżającego się sezonu Przeprawowych Mistrzostwa i Pucharu Polski ATV Pzm 4x4 Terenowiec. Ucieszy ona w szczególności quadowców, którzy od współzawodnictwa i walki o punkty wolą podróże w terenach osiągalnych jedynie dla czterokołowców.

Specjalnie dla nich Stowarzyszenie ATV Polska, we współpracy z firmą Taurus Sea Power - dystrybutorem pojazdów marek ATV Can-Am BRP, przygotowało klasę Can-am Travel. Klasa ta będzie zrzeszać miłośników offroadowej turystki, którzy pod opieką przewodników będą poruszać się specjalnie przygotowanymi szlakami na terenach sąsiadujących z trasami klas Przeprawowych Mistrzostw i Pucharu Polski ATV PZM.

Do Can-am Travel może zgłosić się każdy posiadacz quada z homologacją dowolnej marki oraz uprawnieniami do poruszania się tego typu pojazdem po drogach publicznych. Szczególnie mile widziani są członkowie rodzin zawodników startujących w Przeprawowych Mistrzostwach i Pucharze Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec, którzy tak naprawdę stanowili inspirację dla organizatorów. Uczestnikami będą opiekować się doświadczeni przewodnicy, którzy pokażą i zarazem opowiedzą historie zwiedzanych miejsc. Wezmą oni również udział w uroczystej biesiadzie wspólnie ze wszystkimi zawodnikami i gośćmi rajdów.

„Jako polscy dystrybutorzy marek BRP, Can-am staramy się zawsze wspierać inicjatywy łączące quady oraz pasję do podróży, historii, odkrywania nowych ciekawych miejsc” – mówi Maciej Skibski, Wiceprezes Zarządu firmy Taurus Sea Power „Poprzez Can-am Travel chcemy przyciągnąć osoby, które nie mają aspiracji do współzawodnictwa i jazdy w ciężkim terenie, ale za to kochają turystykę na quadach w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Dzięki temu, że nasza klasa będzie towarzyszyć zawodom najwyższej rangi, uczestnicy Can-am Travel będą mogli poznać na quadach nowe bardzo ciekawe, historyczne miejsca i jednocześnie zobaczyć jak wyglądają profesjonalne zawody przeprawowe. To także świetna okazja dla rodzin i osób towarzyszących uczestnikom rajdów na aktywne spędzenie czasu z wykorzystaniem quada.”

Pierwsza edycja Can-am Travel towarzyszyć będzie inauguracyjnej rundzie tegorocznego cyklu Przeprawowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec, która odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia w bieszczadzkiej Stężnicy.

Formularz Zgłoszeniowy do Can-am Travel dostępny jest tutaj -> https://docs.google.com/…/1FAIpQLScSQK1eSNDIPNVvrc…/viewform

Wszystkie informacje są na bieżąco publikowane na Forum ATV Polska http://www.atvpolska.pl/forum/viewforum.php?f=258

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');