ATV Polska
A A A

Damian Rajczyk najlepszy wśród Polaków!

W dniach [b]16 i 17 maja[/b], na torze przy ulicy Borkowskiej [b]w Gdańsku[/b] rozegrane zostały [b]Mistrzostwa Europy w Motocrossie Quadów[/b]. We wszystkich trzech wyścigach bezkonkurencyjny okazał się [b]Paul Holmes[/b]. Na drugim i trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej z liczbą 60 punktów uplasowali się kolejno Niemiec, Stefan Schreiber oraz Matthieu Ternynck z Francji. [b]Do niedzielnych zawodów zakwalifikowało się sześciu z siedmiu naszych reprezentantów.[/b] Wśród nich najwięcej punktów zdobył [b]Damian Rajczyk (ATV Polska)[/b], który po trzech wyścigach wywalczył ostatecznie 8. pozycję. Oto, co nam powiedział.

[i]„Zawody w Gdańsku były dla mnie bardzo ciężkie. Tor, po przejeździe sidecarów, był bardzo nierówny i praktycznie nie dało się wyprzedzać. W sobotę, podczas treningów zaliczyłem poważną rolkę, po której zastanawiałem się nad dalszym udziałem w zawodach. Jednak odbudowałem sprzęt i zdecydowałem, że jadę. W pierwszym wyścigu poszło mi słabo i zająłem dopiero 18. miejsce, ale w drugim i trzecim biegu, w których zająłem 8. pozycje było już znacznie lepiej."[/i]

Zapraszamy do zapoznania się z [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=sportatv&r=p&type=wynikidetails&id=113]wynikami[/l] oraz do [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=428]galerii zdjęć[/l] autorstwa [b]Pawła Błaszczaka[/b].