ATV Polska
A A A

Ekstremalne Targi we Wrocławiu 2004

MB ATV Polska 19.03.2004
We Wrocławiu odbyły się Targi Sportów Ekstremalnych. Jednym z wystawców było Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców ATV Polska.

W dniach 27 - 29 lutego 2004 roku na terenach Hali Ludowej we Wrocławiu odbyły się Targi Sportów Ekstremalnych.
Połączenie z targami wędkarstwa i myślistwa oraz survivalu spowodowało, że pomimo bardzo złej pogody zjawiło się wiele osób. Stoisko ATV Polska było jednym z bardziej atrakcyjnych, szczególnie że kilka razy w ciągu dnia quady stojące wyjeżdżały na pokazy wokół iglicy przed Halą. Swoje umiejętności i akrobacje prezentowali Kazimierz Kowalski (ATV Polska), Grzegorz Narkiewicz (Obornicki Klub Motorowy), Jacek Bujański (ATV Polska) oraz Witold Kłeczek (BKM). Publiczność mogła podziwiać quady wykonujące ewolucje na kostce granitowej i trzeba przyznać, że każdy pokaz gromadził tłumy.
Na stoisku ATV był prezentowany pojazd, który startował w ostatniej edycji wyścigów w Pont de Vaux oraz zdjęcia Jarka Wiśniewskiego z imprez sportowych i przeprawowych w ostatnim sezonie. Quady znajdowały się też na stoisku zaprzyjaźnionego z nami Obornickiego Klubu Motorowego z Obornik Śląskich, organizatora I Eliminacji Mistrzostw Polski oraz II Edycji Pucharu PZM/ATV Polska w Motocrossie Quadów.
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');