ATV Polska
A A A

Filmowa Przeprawa z Quadzik.pl

14.11.2007
W sobotnie popołudnie 10 listopada miało miejsce ważne wydarzenie dla światka quadowego w Polsce. W tym dniu, w restauracji „Dziki Zakątek” na warszawskiej Białołęce odbyło się, jedyne w swoim rodzaju, spotkanie miłośników czterokołowców. Wszyscy pasjonaci tych pojazdów mieli okazję spotkać się we własnym gronie na zorganizowanej przez wortal Quadzik.pl III edycji „Filmowej Przeprawy z Quadzik.pl”.Pretekstem do spotkania, jak to bywało również na poprzednich edycjach, było wspólne oglądanie filmów przygotowanych przez Quadzik.pl z imprez quadowych mijającego roku: „River Ride”, „Stachura Squad Integracja”, „Poland Trophy”, „Gryf Trophy”. Chociaż projekcja filmów na sporym ekranie (ponad 15 mkw.) mogła robić duże wrażenie, to jednak cały klimat spotkania tworzyli uczestniczący w nim wraz z rodzinami quadowcy. Można było tu spotkać starych wyjadaczy, jak również miło było widzieć sporo nowych twarzy. Zwłaszcza, że impreza ta ma służyć, poznawaniu ludzi, nawiązywaniu nowych znajomości, wymianie doświadczeń, czyli najzwyczajniej integracji środowiska quadowego.
Na „Filmowej Przeprawie z Quadzik.pl” nie zabrakło również kilku niespodzianek, m.in. premierowego pokazu nowego dwuosobowego quada Polaris Ranger RZR, prezentacji pilotażowego odcinka programu o quadach „Quad Extreme” oraz akcji quadowego ratownictwa medycznego.
Podczas imprezy stowarzyszenie Poza trasą przeprowadziło zbiórkę pieniędzy na kosztowne protezy dla quadowca i jego dziewczyny, którzy ulegli ciężkiemu wypadkowi motocyklowemu.
Dzięki patronom medialnym: Interia, Motocykl, Wolna Sobota oraz sponsorom: Polson, Sound&More, SSQuad, BushPig, Mapooro, SMK Extreme i MotorSportsPolska uczestnicy nie mogli nudzić się ani przez chwilę.
IV edycja Filmowej Przeprawy z Quadzik.pl już za rok.


Tekst i zdjęcia: Jarosław Kobierski, Quadzik.pl


Relacja filmowa z imprezy dostępna [l=http://test.quadzik.pl/quadzik/3_filmowa_przeprawa.wmv]tu [/l](22,6 MB)