Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z regulacja sprzegła
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 19:42



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Problem z regulacja sprzegła 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 09.06.2023 10:54
Posty: 1
Imię: Kamil
Quad: Yamaha Kodkik 400
PostWysłany: 09.06.2023 11:08 
Problem z regulacja sprzegła
Witam.
Przeszukałem już trochę internet i stwierdziłem ze napisze tamat
mianowicie chodzi o to ze nie moge poradzić sobie w ustawieniem sprzegłą w moim Kodiaku 400 z roku 1998.
Jak kręcę śrubą tą do regulacji to albo ciagnie cały czas do przodu albo jak minimalnie przekrece w drugą strone czyli to wgl nie chce ciągnac sprzęgło nawet po dodaniu większej ilość gazu i zastanawiam się czy możliwe że sprzęgło odśrodkowe się za wcześnie rozchyla i ciągnie a ja za bardzo wkrece regulacje na koszu sprzęgłowym to wtedy nie będzie jechać ??
I też jak wbije bieg wsteczny to dzieje się to samo .
A wgl to głównym powodem rozbierania silnika był brak biegłów szybkich co okazało się ze wszyto w skrzyni wygląda na dobre ale przy okazi wpadł nowa korba wału szlif cylindra i teraz nie moge sobie poradzic z tym sprzegłem
A biegi szybkie wróciły ..
trochę to może mało zrozumile napisałem ale może cos panowie pomozecie i doradzicie czy kupić to sprzegło odsrdkowe nowe czy może nie ma potrzeby


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.