Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Montaz lusterek Do Kodiak 450
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 14.06.2024 18:08



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Montaz lusterek Do Kodiak 450 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 05.07.2014 00:00
Posty: 22
PostWysłany: 09.07.2014 17:16 
Montaz lusterek Do Kodiak 450
Witam serdecznie.

Czy montował ktoś lusterka do Kodiaka 450 ??

Muszę pojechać i zrobić przegląd i podejrzewam że bez tego to nie przejdzie.
Ewentualnie jakby ktoś mógł polecic jakieś uniwersalne, które będą się nadawały.

Niestety, o ile widzę to nie ma gwintu 10 przy kierownicy aby je sobie zamontować, podobnie problem z rejestracją ale tutaj sobie dam rade.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.12.2010 22:10
Posty: 184
Miejscowość: Bełchatów
Quad: Yamaha Grizzly 450
Poprzednie quady: Chinol 250 :)
PostWysłany: 10.07.2014 17:10 
Re: Montaz lusterek Do Kodiak 450
Ja montowałem na G450, ale zupełnie nie zdały egzaminu, zakładałem na kierownicy, na przednim bagażniku i odpuściłem sobie, dokupiłem do osłon rąk PowerMadd małe lusterka http://www.enigmapolice.pl/atvpoliceteam_pliki/pliki/inne/gadzet/MirrorBack.jpg i sprawdzają się jak dla mnie świetnie, ale nie wiem czy to na przeglądzie przechodzi, jeżeli potrzebujesz założyć lusterka do przeglądu to co za problem ? kupujesz jakieś tanie motocyklowe, zakładasz gdzie Ci pasuje, na kierownicy jak masz miejsce a jak nie to na przednim bagażniku, a po przeglądzie je zdejmujesz :)


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.