Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - SWIATłA WOLVERINE 450
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 05.06.2024 08:17



Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
SWIATłA WOLVERINE 450 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 11.08.2008 20:36
Posty: 6
PostWysłany: 11.08.2008 22:41 
SWIATłA WOLVERINE 450
mam pytanie , dotyczace swiateł w Yamaha wolverine 450 . na krótkich swieci mi tylko jedna lampa . czy tak powino być ? prose o odpoeiedz. z góry dzięki


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 11.08.2008 23:24 
Ile masz lat ? I jak sądzisz , po co są dwie lampy ?


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.07.2007 11:07
Posty: 263
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Yamaha Grizzly 660 2x4
PostWysłany: 12.08.2008 09:44 
Może żarówkę wymień?? :bezradny:


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.08.2008 20:36
Posty: 6
PostWysłany: 12.08.2008 21:53 
lat mam wystarczajaco duzo !!!!!! chciał sensownej odpowiedzi . a nie żarty !!! żarówka jes dobra . szukam na forum bo mnie to też ciekawi , wszscy mi mowia z tak mam być . instrukcje mam po angielsku i zadnej zmianki o tym nie znalazłem. a w salonie Yamahy mi powiedzieli ze tak ma być , tak jak u raptorów. ale jest to dlamnie dziwne i do tego zarówki maja po dwa włókna . i temu proszę was o porade i odpowiedzi. sory ze tak nie wyraznie piasze ale piersze kroki na forum i ściake mam tak mała ze ..... nic nie wiedze. jelis ktoś ma z wa WOLVERINA niech napisze co kolwiek na ten temat. mozliwe ze kupiłem z wadami fabrycznymi :( ale nie mam co plajac i cza rozwizac problem . zgóry dzięki


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 12.08.2008 23:19 
saymon626 napisał(a):
chciał sensownej odpowiedzi . a nie żarty !!!

My byśmy chcieli sensownych pytan, ale dawno przestaliśmy na nie liczyć :)

Pierwsze kroki na forum nie uzasadniają pisania po polsku takiego, że nawet nie można tego zrozumieć.
Zasadą tu przestrzeganą jest poprawna polszczyzna, z taką , jaką piszesz nikt nie potraktuje Cię poważnie.
A Ty się usprawiedliwiasz z takimi błędami, że nawet nie rozumiem co w tym usprawiedliwieniu jest :
saymon626 napisał(a):
sory ze tak nie wyraznie piasze ale piersze kroki na forum i ściake mam tak mała ze ..... nic nie wiedze.

saymon626 napisał(a):
nie mam co plajac i cza rozwizac problem

Jak napisałem - z takim pisaniem większość osób które mogłyby ci odpowiedzieć, nie doczyta Twojego posta do konca i Cię oleje. Bo gdyby reagować i czytać takie posty nikt już nie pamiętałby tutaj jak po Polsku pisze się słowo "mama" .

Skoro lat masz wystarczająco dużo, to może jesteś obcokrajowcem ? tak mi coś pachnie, chociaż wiem już że na pewno nie anglojęzycznym ...


 
Profil WWW

Rejestracja: 26.08.2008 22:04
Posty: 9
PostWysłany: 27.08.2008 08:09 
jeśli masz małą cczionkę to przytrzymaj control (lewy dolny róg) i w tym samym momencie pokręć kółeczkiem od myszki, to pomaga bo zwiększa i zmniejsza wielkość Twojej cczionki.
Przepraszam za offtop ale mam jeszcze pytanko do kolegi który założył temacik- jestem zainteresowany zakupem Yamahy Wolverine 450 i nie wiem jak się sprawuje w błocie, na piasku i na trawie;] i wisualnie bardziej podoba mi się Kawasaki kfx 450 ale łańcuchy w quadach mnie odstraszają i teraz marzy mi się wolverine bo ma wał kardana i sportowy wygląd a innych dosyć dużych, o sportwoej urodzie quadów z wałem kardana nie znalazłem, jeszcze podoba mi się kfx 700 ale dla 14-latka to raczej za dużo... proszę saymon626 o szybką odpowiedź, z góry dziękuję i pozdrawiam :)


 
Profil
A.P.T. Poznań Team - Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.06.2008 21:40
Posty: 1046
Miejscowość: Puszczykowo/Mosina/Poznań
Quad: czarna pralka
Poprzednie quady: KQ700, YFM660R, KXR250
PostWysłany: 27.08.2008 08:14 
Saymon w raptorach w obu lampach jest wiązka pod krótkie i długie oraz w obu lampach są żarówki 2-włóknowe.
Sprawdź najpierw żarówkę, następnie czy jest przejście na kostkach przy lampach. Być może coś się wysunęło/zaśniedziało.
Jakby lampa była na środku jak w motocyklach, tobym zrozumiał, że krótkie świeci jedno, a długie drugie. Ale tutaj są dość szeroko rozstawione lampy i muszą świecić obie.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.08.2008 12:51
Posty: 814
Miejscowość: WARSZAWA-YELONKI
Quad: Suzuki Kingquad 750.
Poprzednie quady: Lucky 300,Wolverine 450
PostWysłany: 01.10.2010 22:03 
Re: SWIATłA WOLVERINE 450
Tak jak napisał Walciu

_________________
Nie ważne czym jeżdzisz ważne jak jeżdzisz!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.