Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bieszczady zaliczone
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 11.05.2024 10:48



Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Bieszczady zaliczone 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.11.2008 16:48
Posty: 291
Miejscowość: Chrzanów
Quad: BRAK
Poprzednie quady: AEON COBRA 180, LUCKY STAR 250, Yamaha WOLVERINE 450
PostWysłany: 02.11.2010 07:50 
Re: Bieszczady zaliczone
radzik tak jak mi pisałeś na PW różnica jest ogromna, w porównaniu z LS Yamaha ma dużo lepsze osiągi (poza v-max :-) ) prowadzi się bardzo dobrze, wygodna pozycja, większa kultura pracy silnika, skrzyni biegów, jakość elementów i spasowanie 2 razy lepsze. Ale najważniejsze jak na razie dla mnie oraz dające najwięcej radości to jej zdolność terenowa. Radość z wjechania pod piaskową stromom górę lub rzeczkę, błotko - bezcenne !! Myślę że w zimie będzie jeszcze więcej więcej radości :-) Jeżdżę głownie z ośkami (raptory, Ls, bashany) i często bywa że ja jeżdżę a oni tylko stoją i patrzą jak się dobrze bawię. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i z każdym przejechanym kilometrem upewniam się w mojej decyzji. Oby służyła długo i bezawaryjnie bo w najbliższym czasie nie mam zamiaru zmieniać na innego quada.

_________________
Jeżdżę z głową ....................................... w kasku.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.08.2008 12:51
Posty: 814
Miejscowość: WARSZAWA-YELONKI
Quad: Suzuki Kingquad 750.
Poprzednie quady: Lucky 300,Wolverine 450
PostWysłany: 02.11.2010 09:30 
Re: Bieszczady zaliczone
wojtekww napisał(a):
Tak wystawiłem ją, złapałem bakcyla i szukam Polarisa. Yamaha jest świetna ale jej tylne zawieszenie jest do bani i nie do przerobienia. Po ostatniej Dziczy doceniłem tylne niezależne zawieszenie Polarisa.Ale za to Yamaha ma plusy .jest lekka ,mała i zwrotna,ale jak zaczyna w grę wchodzić błoto i koleiny to zaczyna być kiepsko bardzo kiepsko! Jeśli jej nie sprzedam to czeka mnie jeszcze quadmax. jak to zalicze na dobrej pozycji,o ile przejadę to jej nie oddam nikomu. :D Jeśli wasz znajomy szuka takiego quada to cena jest do negocjacji ,sami wiecie ile jest w nią wsadzone, a wszystko robie sam na moim warsztacie,jeśli do tej pory nie wspomniałem to prowadze warsztat sam. prawie 20 lat. Jutro wymieniam dwa łożyska w przednich piastach o ile dojdą z ATV SŁAWNO. Panowie jeśli macie problemy to piszcie ja moje wolvo znam na pamieć!

Wojtek-skąd ja znam te czarne felgi co siedzą u Ciebie na Rosomaku ;)
Szkoda,że prawdopodobnie nie będziesz już Ambasadorem Wolveriny na rajdach :(

_________________
Nie ważne czym jeżdzisz ważne jak jeżdzisz!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2010 21:38
Posty: 1595
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Can-Am Outlander
PostWysłany: 02.11.2010 17:18 
Re: Bieszczady zaliczone
radzik za darmo jej nie oddam,jeszcze nic pewnego że wsiądę na Polarisa Do wolvo wsadziłem tyle nowych częsci i mojego czasu że szkoda mi ją sprzedawać


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.08.2008 12:51
Posty: 814
Miejscowość: WARSZAWA-YELONKI
Quad: Suzuki Kingquad 750.
Poprzednie quady: Lucky 300,Wolverine 450
PostWysłany: 02.11.2010 17:25 
Re: Bieszczady zaliczone
Wojtek wiem coś po sobie na temat inwestycji w Rosomaka bo u mnie quad przekroczył magiczną cyfrę 30 000Pln więc wiem jak to jest :( Polaris już taki trwały nie będzie oj nie będzie :uśmiech:

_________________
Nie ważne czym jeżdzisz ważne jak jeżdzisz!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2010 21:38
Posty: 1595
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Can-Am Outlander
PostWysłany: 02.11.2010 17:39 
Re: Bieszczady zaliczone
Właśne tylko Polaris wchodzi w gre,moi znajomi mają i maszynki są niedozajechania


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.