Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wolverine MT Series
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 03.06.2024 21:21



Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Wolverine MT Series 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2007 13:04
Posty: 437
Miejscowość: Swarzedz
Quad: Już nie mam, teraz hoduję jedwabniki
PostWysłany: 11.10.2011 11:27 
Wolverine MT Series
Witam kolegów z działu Wolverine, jak wiecie wolvo już w moim garażu nie mieszka ale sentyment zostal. Chcialem Wam opowiedziec pewien epizod z MT Series w ktorym bralem udzial, na ostatnim bardzo szybkim 3 etapie w niedziele wiele się dzialo. Predkosci można bylo osiągac dosc spore i roadbook nie sprawial klopotu jak to ktoś powiedzial nie można się bylo zgubic, tak wiec pedzilem na miare swoich i grizzlaka możliwosc i co widze w lusterku???... Kolesia na niebieskim Wolverine, mysle sobie wtf!!! ja rozumiem ze wyprzedzil mnie Erni i Krecik ale koles na Wolverine zbieral się do wyprzedzania i w koncu mnie łyknoł podskakując i jedną reka klepiac tyl quada jak by poganiał konia. Na mecie był tak z minute przedemna, podchodze do goscia i moim łamanym niemieckim pytam co on tam ma, a koles ze 1000% stock i ze kciuk go boli bo nie dalo się bardziej tej manetki wcisnąć. Jaki z tego morał, ano taki że nie przejmujcie się małą mocą Wolveriny, ten sprzecik naprawde potrafi startujcie w rajdach gdzie się da naprawde nie trzeba miec can-ama, wrażenia - bezcenne
Image
Oto mój pogromca


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.06.2009 21:50
Posty: 54
Miejscowość: Okolice OPOLA
Poprzednie quady: Chinczyk 150; Yamaha Wolverine 450
PostWysłany: 12.10.2011 08:53 
Re: Wolverine MT Series
Podoba mi się ten metalowy stelaż nad chłodnicą. Ciekawe, praktyczne rozwiązanie, a przy tym nieźle wygląda.
Dzięki za wstawkę gonsso.

Tak na marginesie, to czasami zapomina się o technice jazdy. Niektórzy pacjenci kupują sobie sprzęty z najwyższej półki, a zachowują się na maszynach jak kłody. Widać to momentami na niektórych filmach z Y.Tuba... ręce opadają. Pracujmy panowie bardziej nad tym JAK jeździmy, a nie CZYM.

_________________
...bo ja muszę jeździć!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.11.2008 16:48
Posty: 291
Miejscowość: Chrzanów
Quad: BRAK
Poprzednie quady: AEON COBRA 180, LUCKY STAR 250, Yamaha WOLVERINE 450
PostWysłany: 12.10.2011 10:10 
Re: Wolverine MT Series
To może ja coś napiszę odnośnie startów wolvo na zawodach. Ja w tym roku wystartowałem w 3 rajdach. Dwa z serii 4x4 i jeden przeprawowy z pieczątkami. Wolvo spokojnie jak na razie wystarcza czasami tylko na bardzo szybkich prostych brakuje mocy. W przyszłym roku planuję wystartować na moim wolvo w większej ilości rajdów. Ja powiem tylko tyle - wykorzystuję na razie może 50% możliwości quada - brak odpowiedniej techniki i obycia z rajdami tak ze panowie trenujmy, trenujmy .... (trochę zdjęć z rajdów viewtopic.php?f=155&t=36198&start=30 ) a sprzęt naprawdę jest dobry i bezawaryjny.

_________________
Jeżdżę z głową ....................................... w kasku.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2010 21:38
Posty: 1595
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Can-Am Outlander
PostWysłany: 12.10.2011 19:30 
Re: Wolverine MT Series
Jacek!!! doszły mnie słuchy że w tą sobotę zmieniasz stan cywilny na ŻONATY prawda to??? :D


 
Profil

Rejestracja: 15.03.2010 10:30
Posty: 266
Miejscowość: Kamienna Góra
Quad: niekończąca się opowieść :)
PostWysłany: 12.10.2011 19:45 
Re: Wolverine MT Series
gonsso
widzę że nie daje Ci to spokoju :P

_________________
Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2007 13:04
Posty: 437
Miejscowość: Swarzedz
Quad: Już nie mam, teraz hoduję jedwabniki
PostWysłany: 12.10.2011 21:26 
Re: Wolverine MT Series
No bo wiesz Ohlins-srolins przewijarki metromierze, a trzeba bylo na basen pochodzic pobiegac to by chyba w moim przypadku wiekszy efekt dalo. ;)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 15.03.2010 10:30
Posty: 266
Miejscowość: Kamienna Góra
Quad: niekończąca się opowieść :)
PostWysłany: 12.10.2011 21:42 
Re: Wolverine MT Series
oj tam oj tam
ja od rajdu ćwiczę z łychą :P

_________________
Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.11.2008 16:48
Posty: 291
Miejscowość: Chrzanów
Quad: BRAK
Poprzednie quady: AEON COBRA 180, LUCKY STAR 250, Yamaha WOLVERINE 450
PostWysłany: 13.10.2011 14:54 
Re: Wolverine MT Series
Witaj wojtku, prawda - w sobotę żenię się wiec na razie pauzuję w treningach i rajdach. Ale od przyszłego tygodnia znowu wsiadam na moją białą brzytwę :-) , a Ty kiedy kupujesz nowego sprzęta?? Mam nadzieję że spotkamy się gdzieś na rajdzie jeszcze w tym roku :-)

-- dodano 13.10.2011 14:54 --

PS. Bo będzie weselna do wypicia :-)

_________________
Jeżdżę z głową ....................................... w kasku.


Ostatnio zmieniony przez jacekdl, 13.10.2011 14:54, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2010 21:38
Posty: 1595
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Can-Am Outlander
PostWysłany: 13.10.2011 16:05 
Re: Wolverine MT Series
Wielkie gratulacje :> Czemu masz mieć się lepiej od nas :D Wszystkiego najlepszego dla ciebie i twojej przyszłej żony :pijoki: :pijoki: :pijoki: :pijoki:
Co do quada to jeszcze nic nie namierzyłem :? Nadeszły zimowe żniwa ( oponki) może coś dorzucę i za nowym się rozejrzę :lol:


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.