Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Arctic Cat 250dvx =Kymco KXR250 ??
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 09.05.2024 13:36



Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Arctic Cat 250dvx =Kymco KXR250 ?? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 10.11.2005 18:58 
Ja uważam, że policjantom quady by się mogły przydać, bo jest to pojazd uniwersalny.
Za to dla quadowców to trochę gorzej, chyba że cops będą z nami pisać na tym forum i odpuszczać grzechy ... ;) (np. moderator gliniarzem ??? )
We Francji widziałem gliniarzy na crossowcach. Zatrzymali się za snopem siana i mierzyli do samochodów suszarką (radarem). A jak potrzeba to w terenie wszędzie wjadą.
Informacja od importera Arcticów jest taka, że służby zgłaszają zapotrzebowanie na quady i będą robić zakupy sprzętu. Stąd producenci przygotowują wersje dla policji, straży granicznej itd.
Widzę, że się troszkę boicie .... ?

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.04.2005 13:49
Posty: 1429
Miejscowość: małopolska
Quad: Can-Am wszystkie modele :D
PostWysłany: 10.11.2005 21:16 
... boimy się o naszych gliniarzy - bo beda jeździć quadami ze słaba ramą :uśmiech:

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 15.07.2004 20:55
Posty: 128
Miejscowość: mazowieckie
Quad: testowy :)
PostWysłany: 11.11.2005 10:16 
A propo quadów dla policjantów to już jeżdżą w warszawskiej policji - chyba pisałem już o tym na forum. Natomiast jeżeli chodzi o Arctic Cata, to na targach w Kielcach w sierpniu 2005 roku został zaprezentowany "terenowy pojazd patrolowy" z gustownym niebieskim kogutem :)

Zamieszczam zdjęcia (przepraszam za jakość, ale zdjęcia dostałem od osoby, która była na tych targach)...

Image

Image

Image


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 11.11.2005 10:20 
christo napisał(a):
... boimy się o naszych gliniarzy - bo beda jeździć quadami ze słaba ramą :uśmiech:


Faktycznie na tej ostatniej fotce widac ze ta rama jak na swoja grubosc jest za dluga jakby. Wyglada jak w moim KXR a pojazd ten jest o polowe od niego wiekszy :?

_________________
www.ciecina.eu


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 11.11.2005 12:35 
Widziałem ten pojazd na własne oczy. Jest bardzo duży, a w szczególności długi. Robi wrażenie wielkiej maszyny. I właśnie takie sprzęty podobają się naszym panom władzom i władzom tych panów władz, którzy właśnie składają zamówienia ! :szok: Heh. No i popatrzcie na masę: 331 kg !!!

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 14.11.2005 14:32 
GALILEUSZ napisał(a):
Widziałem ten pojazd na własne oczy. Jest bardzo duży, a w szczególności długi. Robi wrażenie wielkiej maszyny. I właśnie takie sprzęty podobają się naszym panom władzom i władzom tych panów władz, którzy właśnie składają zamówienia ! :szok: Heh. No i popatrzcie na masę: 331 kg !!!


Podobaja się, bo rekompensuja im ich ch...orobliwe poczucie nizszosci :D

_________________
www.ciecina.eu


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.04.2005 13:49
Posty: 1429
Miejscowość: małopolska
Quad: Can-Am wszystkie modele :D
PostWysłany: 14.11.2005 14:56 
... ja mysle ze tu "podobanie" ma drugorzedne znaczenie - to jest PRZETARG o nieograniczonych mozliwosciach ;) i profity z tym zwiazane ..... :oczy:

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.