Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Temperatura cieczy Shineray,, nie chodzi cieply
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 13:49



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Temperatura cieczy Shineray,, nie chodzi cieply 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 29.02.2012 11:10
Posty: 1
Quad: Shineray 250 STIXE
PostWysłany: 29.02.2012 22:05 
Temperatura cieczy Shineray,, nie chodzi cieply
witam.Mam problem z moim shineray. gdy jest zimny, zaciagnę ssanie pali na dotyk, wrtecz idealnie. Po jakiś 15-20 minutach jazdy temp dochodzi do około 70 stopni czasem. wentylator chodzi, Gdy się dogrzeje ciezko pali, nie reaguje na manetke ani ssanie. :płacz: Przeczytałem wiele forum, ale nic nie pomogło. Caly układ chłodzenia jest drożny, pompa wody kręci się , zawory ustawiłem na 0.05 i 0.07 wydechowy, gaźnik wyczyszczony(śrubka mieszanki wykręcona na 1.5 obrotu) filtr (stożkowy) czysty. filterek paliwa też w pozadku, świeca jasno-brązowa , przerwa 0.7 i i tak na rozgrzanym to samo... dzieje się to po jakiś 4-5 km jazdy, oczywiscie przy ciskaniu, plyn chłodniczy na poziomie. Pomoże ktoś?? już rece opadaja... Jaka powinna być temperatura cieczy ?? pozdrawiam Shineray 250 stixe

-- dodano 29.02.2012 22:05 --

dodam ze silnik 250 jak przy bashanie


Ostatnio zmieniony przez Shineray 250, 29.02.2012 22:05, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.