Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Skok pompki w quadzie Shineray 250 stxe
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 11.05.2024 17:00



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Skok pompki w quadzie Shineray 250 stxe 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 11.09.2015 14:43
Posty: 1
PostWysłany: 11.09.2015 15:07 
Skok pompki w quadzie Shineray 250 stxe
Witam,

Buduję sobie duży zdalnie sterowany pojazd :) i wykorzystuję w nim układ hamulcowy od quada Shineray 250 stxe (pompka steruje 2 przednimi zaciskami i 1 przednim). Chciałem do naciskania na pompkę hamulcową wykorzystać coś w rodzaju serwa (podobnie jak wspomaganie w samochodzie) żeby móc nim elektrycznie sterować. Mam jednak mały problem, bo nie wiem jaki skok powinien wykonać popychacz naciskający na pompkę żeby zapewnić wystarczającą siłę hamowania ale żeby też nie przesadzić...

Czy któryś z forumowiczów byłby na tyle życzliwy żeby przy okazji zobaczył jaki jest mniej więcej skok tego popychacza naciskającego na pompkę przy maksymalnym wciśnięciu hamulca? Wstępnie planuję wstawienie serwa o skoku 20 mm ale nie wiem czy nie dać 30 mm...

Pozdrawiam


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.