Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad 250 przy lekkim dodaniu gazu gaśnie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 01:11



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Quad 250 przy lekkim dodaniu gazu gaśnie 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 21.04.2020 19:49
Posty: 1
Imię: Filip
Quad: Bashan 250
Poprzednie quady: Zongshen 250
PostWysłany: 21.04.2020 20:06 
Quad 250 przy lekkim dodaniu gazu gaśnie
Siemanko, przychodzę z problemem powszechnym Ale dość nietypowym. Mam Bashana 250, quad normalnie palił, jeździł trzymał obroty lecz trochę go zdławiało przy zabawie, więc postanowiłem wyczyścić gaźnik. Nie pierwszy raz to robię, jak również w nie pierwszym sprzęcie, po ustawieniu, złożeniu wszystkiego, ustawieniu standardowej regulacji chociażby na odpalanie quad odpala na dotyk, chodzi na stabilnych obrotach, jednak działa tylko na lekko wkręconej śrubę od regulacji obrotów, gdy wkręcam mocniej odrazu gaśnie zamiast zwiększyć obroty. Próbowałem wszystkie kombinacje iglicy, śruby od mieszanki i obrotów, zawory regulowane, brak źródeł lewego powietrza, cały zapłon zmieniony na nowy, iskra elegancka, paliwo dochodzi. Gaźnik czyszczony był już 3 razy bardzo skrupulatnie, jak również składany ze wszystkimi podkładkami I oringami. Wcześniej chodził na chińskim siatkowym stożku, aktualnie na oryginalnym w puszce, również nic to nie dało. Po krótce, na jałowych chodzi, jednak bez możliwości regulacji, na wysokie wkręca się dobrze jednak trochę przerywa, ale gdy lekko przycisne gaz to albo strzeli I zgaśnie, albo się zadusi. Ręce opadają, może ktoś z was ma jakiś pomysł?


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.