Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z ltr ! potrzebny mechanik z okolice krakowa.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 11:16



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Problem z ltr ! potrzebny mechanik z okolice krakowa. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.12.2009 19:10
Posty: 124
Quad: Ls-250 =>KFX 400
PostWysłany: 31.03.2014 09:25 
Problem z ltr ! potrzebny mechanik z okolice krakowa.
Witam .
Jestem posiadaczem ltr od tygodnia i po 2 wyjazdach na tor quad nie wkreca się na obroty.Przy wolnym dodaniu gazu quad jedzie natomiast gwaltowne dodanie gazu powoduje mulenie quada . Po jakims czasie zaczyna swoecic kontrolka Fi i wtedy nie slychac wtryskow po wlaczeniu zaplonu. Po ponownym wylaczeniu zaplonu i odczekaniu kilku chwil quad znow odpali i chodzi lecz nadal nie wkreca się na obroty i nie ma mocy .
dodam ze byl zalozony pim yoshimury ,zalozony filtr k&n i pusty tlumik seryjny który zostal wybebeszony . Pim wymontowalem ponieważ z nim też nie chodzil podobno wczesniej tak jak nalezy a mianowicie byl slaby dol mocy. Dostawal mocy przy wysokich obrotach. proszę o pomoc . I namiary na jakiegos dobrego mechanika który ogarnia dobrze ltr z okolic krk .
dzięki i pozdrawiam :-)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.06.2012 18:49
Posty: 118
Quad: LTR 450
Poprzednie quady: To mój 1-wszy :
PostWysłany: 31.03.2014 15:44 
Re: Problem z ltr ! potrzebny mechanik z okolice krakowa.
Jak się nie załącza pompa to może być coś z seryjnym modułem zapłonowym lub z elektryką bo u mnie to było właśnie przyczyną przy wadliwym module i tak samo się nie wkręcał na obroty zanim zaprowadzisz do mechanika to sprawdź sobie to sam mechanik powymienia ci części które są dobre a quad dalej nie będzie chodził ogólnie to wina może być w elektryce może np.być gdzieś zwarcie i nie za każdym razem załącza się pompa a wtedy będzie się mulił przy dodawaniu gazu a nawet gasł!!

_________________
O'hara


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.12.2009 19:10
Posty: 124
Quad: Ls-250 =>KFX 400
PostWysłany: 30.04.2014 23:33 
Re: Problem z ltr ! potrzebny mechanik z okolice krakowa.
Dodam ze quad gasnie i zaczyna mrugac kontrolka fi po potrzesnieciu quadem na boki . Na wolnych obrotach chodzi nierowno :-( pomocy bo już nie wiem co jest z moim gadem ...


-- dodano 02.04.2014 19:06 --

teraz mruga ciagle kontrolka FI i quad nie zapala ! Ratujcie ... Nie mam pojecia co to :( zawody już nie dlugo a tu nie ma czym trenowac :( :zalamka:

-- dodano 30.04.2014 23:33 --

już wszystko zrobione okazał się czujnik przechyłu czyli czujnik polozenia quada :D Ale nadal mam maly problem quad ciezko się wkreca na wysokie obroty do polowy gazu idzie jak zwariowany a pozniej zaczyna strzelać i dławic ale wkoncu się rozpedza ... Dodam ze przy agresywnym dodaniu gazu na raz quad się dlawi i delikatnie przerywa az wkoncu się rozpedzi ... co to może być ? Przepustnica wyregulowana . Zalozony filtr KN , pim yoshimury i wybebeszony tłumik :))


Ostatnio zmieniony przez Pawlo950627 30.04.2014 23:33, edytowano w sumie 4 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.06.2012 18:49
Posty: 118
Quad: LTR 450
Poprzednie quady: To mój 1-wszy :
PostWysłany: 04.05.2014 16:05 
Re: Problem z ltr ! potrzebny mechanik z okolice krakowa.
może ściągnij ten pim yoshi na początek może jest wadliwy to on odpowiada za regulacje dawki paliwa a to jest zwykły pim czy pim 1 albo2?on już był przy quadzie jak go kupiłeś ja w pim2 mam dwie mapy wgrane przez najmadrzejsze głowy z yoshimury hehe ale w tych starszych chyba trzeba było samemu bądz też gdzieś w serwisie regulować dobór mieszanki

_________________
O'hara


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.12.2009 19:10
Posty: 124
Quad: Ls-250 =>KFX 400
PostWysłany: 04.05.2014 21:23 
Re: Problem z ltr ! potrzebny mechanik z okolice krakowa.
zwyklu pim yoshi ... Tak byl od pocztku , pierw chodzil i wkrecal ale byl oslabiony i nie ciagnal od dolu , po ustawieniu przepustnicy i i sciagnieciu xenona który byl zamontowany zaczelo się ... dodam ze wymienialem czujnik przechyłu bo się zepsul :( może mape trzeba przegrac ? tylko nie mam kabla :( bez pimu on calkiem przerywa i wgl się nie wkreca :(


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.06.2012 18:49
Posty: 118
Quad: LTR 450
Poprzednie quady: To mój 1-wszy :
PostWysłany: 05.05.2014 20:01 
Re: Problem z ltr ! potrzebny mechanik z okolice krakowa.
widzę że tu chyba wszyscy już posprzedawali Ltr-ki a to przecież takie dobre maszyny i w życiu bym się nie zamienił na yamahę opisz swój przypadek w dziale WARSZTAT może ktoś tam coś szybciej ci doradzi a jak nie to znajdź w swojej okolicy jakiegoś fachowca bo chyba to tylko pozostanie,wiem jak to jest jak coś się dzieje z maszyną i jest się bezsilnym,sprawdź też przewody paliwowe ja miałem taki przypadek ze miałem przewód w środku rozdwojony i przepływ paliwa nie był taki jak być powinien,przeczyść wszystko kranik,pompe paliwa,wtrysk,wymien filterek nie wiem chciałbym pomóc ale nie potrafie nic wiecęj poradzic :(

_________________
O'hara


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.