Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Pasek w strzępach....
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 03.06.2024 22:04



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Pasek w strzępach.... 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 18.06.2009 12:00
Posty: 8
Quad: Bombardier 400 xt
PostWysłany: 15.02.2010 17:13 
Pasek w strzępach....
Witam mam takie pytanie czy wiecie co mogło by być przyczyną porwania nowego paska na strzępy po przejechaniu ok 30 km (oryginał Can Am nowy) i nie była to jazda extrem. a i jeszcze obudowa cvt była gorąca jak diabli z reszta pasek też wyglądało to tak jakby się cały czas ślizgał i nagrzewał czy tak powinno być ?. Dopowiem jeszcze że przed założeniem odkręcałem wariator do czyszczenia ponieważ był zatopiony i zalał się przez otwór pod siedzeniem i ten wariator nie odbijał dobrze na luzie (kupa błota i piachu ) No i po tym złożeniu założyłem nowy pasek i kicha 30 km i pasek wygląda jak by ktoś go poszarpał stracił pierwszą 2 mm warstwę masakra normalnie . Z pierwszych porad telefonicznych mechaników-problem z talerzami ale czy na pewno bo poprzedni pasek Carlisa dawał rade i wytrzymał długo więc nie wiem .Jak by ktoś coś wiedział to bardzo proszę o poradę bo kurde szkoda zakładać może następnego. Ze względu na to ze rzadko zaglądam na te forum i ogólnie do internetu (brak czasu) podam tel kont 502 548 664 Dziękuje i Pozdrawiam.


 
Profil Gadu-Gadu
Mod-Team Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.07.2008 21:19
Posty: 5235
Miejscowość: Żory
Imię: Marcin
Quad: Renegade 1000
Poprzednie quady: G660, BF750, TRX 500, TRX 680, G700, CAN-AM 800
PostWysłany: 15.02.2010 17:19 
Re: Pasek w strzępach....
maniutek napisał(a):
Dopowiem jeszcze że przed założeniem odkręcałem wariator do czyszczenia ponieważ był zatopiony i zalał się przez otwór pod siedzeniem i ten wariator nie odbijał dobrze na luzie (kupa błota i piachu )

możliwe że nie ma "ślizgu" bo dostał się tam piasek
Cytuj:
Dopowiem jeszcze że przed założeniem odkręcałem wariator

masz pewność że dobrze wszystko poskładałeś?

jak zakładałeś nowy pasek?,

sprawdź też stan zużycia talerzy wariatora (szczególnie tego aluminiowego) czy nie ma rowków wgłębień etc.

pamiętaj że każdy nowy pasek trzeba na początku dotrzeć w miarę spokojna jazdą ;)


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.