Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 09:32



Odpowiedz  [ 904 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 61  Następna
UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.06.2013 20:51
Posty: 10
Miejscowość: Korczyna
Quad: KQ 750
Poprzednie quady: Keeway gtx 300
PostWysłany: 02.05.2015 14:51 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Nic dziwnego przecież to quad od handlarza PRIMA-MOTORS Kutno.Nie kupił bym tam nawet choinki o zapachu kokosowym do samochodu :lol2:


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 02.05.2015 16:28
Posty: 4
Imię: Marcin
Quad: CAN-AM Outlander 450
Poprzednie quady: Bashan 200
PostWysłany: 02.05.2015 23:18 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Witam wszystkich.

Jestem tu nowy na forum, zarejestrowałem się głownie ze względu na to żeby podzielić się swoją opinią na temat "Prima Motors" z KUTNA.

A więc, od pewnego czasu poszukuje quada, postanowiłem się wybrać do ww komisu czy jak ich tam można nazywać, po telefonie do firmy w sobotni poranek wyruszyłem pełen nadziei że zobaczę lub kupię coś dla siebie.

Przejechałem dobrze ponad 200km, dojechałem z kolegą na miejsce, wszystko ładnie pięknie, jest hala stoi jakieś 50 quadów, wszystko jak na obrazku w allegro. Wchodzimy do środka jest ok. Zaczynamy oglądać i zaczyna się horror. Quady w większości nadają się przynajmniej do remontu, luzy na kołach, wybite zawieszenia, spawane ramy nieudolnie pomalowane, malowane również tłumiki oraz plastiki, nawet linkę od wyciągarki potrafią pomalować żeby wyglądała jak nieużywana... Pourywane linki, pęknięte plastiki, przyznam że na foto nic nie widać... W niektórych wymienione przewody. Super to wygląda z wierzchu, ale jak wiesz gdzie zajrzeć to i grzyba znajdziesz...

Po 5 min oględzin wpada raczej właściciel i robi aferę że nie zapytaliśmy czy można obejrzeć quady... Dziwne, skoro chce je sprzedać, ale ok, przeprosiliśmy i oglądamy dalej, oczywiście pod okiem Pana obserwatora aby nie zginęły kluczyki, korki od wlewów paliwa itd, jak to nam Panowie tłumaczyli....

Po kolejnych paru minutach zdecydowany na dwa egzemplarze, zapytałem o jazdę próbną która oczywiście jest reklamowana na stronie... (dla wybrańców), otrzymałem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości... Dlaczego? Bo nie!!!

Więc jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o quadach, nie zawracaj sobie głowy firmą Prima Motors, bo szkoda choćby 5 min i każdej Twojej złotówki żeby tam pójść czy pojechać. Ja czytałem opinie na tym forum, ale jednak musiałem się przekonać na własnej skórze i stracić czas i pieniądze... Nie polecam iść w moje ślady. Z ciekawszych spostrzeżeń to Grizlly z manetką gazu jak w motorze po przeróbce, np. nowy CF Moto z połamanymi plastikami, Polaris Sportsman 500 z fabryką grzybów pod siedzeniem.... itd...

Mam nadzieję że przyda się komus moja opinia.

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 27.05.2015 11:53, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.11.2007 18:58
Posty: 554
Miejscowość: Prabuty
Quad: Suzuki Kingquad 700 teraz a póşniej .....?
PostWysłany: 05.05.2015 09:17 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Bananik
byłeś z osobą doświadczoną (Atp 33) wiedział gdzie zajrzeć
gdybyś pojechał sam - pewnie coś by Ci wpadło w oko
Nauka z tego taka-jak raczkujesz w branży zabierz kogoś kto się zna i doradzi.

_________________
daj przyquad innym


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 02.05.2015 16:28
Posty: 4
Imię: Marcin
Quad: CAN-AM Outlander 450
Poprzednie quady: Bashan 200
PostWysłany: 05.05.2015 22:08 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Dokładnie tak, ale sam bym pewnie nie pojechał :) Dobrze że można liczyć na czyjąś bezinteresowną pomoc. Szukam dalej...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.05.2015 08:08
Posty: 247
Imię: Marcin
Quad: Hyosung TE90 - synka, Outlander 570Max - mój.
Poprzednie quady: Outlander 450L
PostWysłany: 27.05.2015 08:36 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Super kolego że podpowiedziałeś, sam chciałem do nich pojechać...
Rozsądne quady ma chłopak z miejscowości Rychtal, kiedyś byłem u niego przy okazji (praca w okolicy),
Sprzedaje w większości G700, quady ładne, nie wybite itp.,
Też jestem w trakcie poszukiwań ale zależy mi na pełnej Fvat 23% a takich ogłoszeń jak na lekarstwo...,
Poza tym budżet ograniczony do około 25000,00zł Brutto...


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 27.05.2015 13:04 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Kolega u niego był w Rychtalu, mówi że może towarem z Płockiem konkurować.
Quady łądnie przygotowane z wierzchu, plak, spray na ramę i metalowe części ale pod spodem jak się zajrzy to widać że sprzęt aż pożółkł od stania w bagnie, zużyte mocno elementy na kierownicy, cofane liczniki, w jednym zgięty drążek kierowniczy. A właściciel b niezadowolony gdy się wnikliwie ogląda. Ceny mało atrakcyjne jak an ten stan. Kolega nie polecał, nie wiem jak teraz może mu się asortyment zmienił.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil

Rejestracja: 02.05.2015 16:28
Posty: 4
Imię: Marcin
Quad: CAN-AM Outlander 450
Poprzednie quady: Bashan 200
PostWysłany: 31.05.2015 21:44 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Mimek, jak szukasz quada z fv i za około 25tys, dołóż troszeczkę i kup nowego can-am Outlander 450L :) Mój już czeka na odbiór, przeszukałem allegro i inne portale i za te pieniądze to bardzo dobry wybór, tak mi się wydaje. Opowiem o doświadczeniach z nowym sprzętem w najbliższym czasie... pozdrawiam :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.06.2012 07:00
Posty: 177
Miejscowość: Zachodniopomorskie
Imię: Daniel
Quad: Odes 800
Poprzednie quady: Honda TRX 300 FW, Outlander 800 maxXT
PostWysłany: 02.06.2015 15:52 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Witam
Prawdopodobnie moja wypowiedz wyda się chaotyczna i nieskladna ale usiluje zebrac rozsypane mysli.

Tak czytam i czytam nasze forum i wszystkie potencjalne typy wziely w leb. Okazuje się ze wiekszosc "hurtowych" sprzedawcow ktorych bralem pod uwage ma glownie zlom w swojej ofercie.
Szukam quada najlepiej do 30 000 max 35 000zl, duzego i mocnego oraz nie skosnookiego. Chcialem uzywanego, bo z racji miejsca zamieszkania będę mial daleko do servisu, a ze jestem mechanikiem to sam moge wiele zrobic,a z pozadnym manualem to mechanicznie ogarne wszystko, no prawie wszystko ;) ,z elektryka gorzej ale cos poradze.
Myslalem o Kymco 700,ogladalem, macalem i bardzo mi się podoba, jest po prostu ladny ;) i mam ich servis w miescie ale nie ma zbyt wielu opinii użytkowników tego pojazdu, może wziąć 500??. CF Moto też mam pod nosem ale jakos ten quad zajezdza mi chinszczyzna,- takie moje odczucie, chociaz X8 nie wyglada zle ale nie doczytalem jak z awaryjnoscia. Sam już nie wiem co zrobic.
Najchetniej to bym kupil z dowozem pod dom, "zaocznie" ale takie to tylko nowe. Wycieczki po Polsce mnie nie kreca, ograniczony czas, a wiekszosc prywatnych to kilkaset kilometrow.

Co byscie doradzili, może macie jakiegos zaufanego, godnego polecenia sprzedawce który nie mydli oczu. Wiadomo, kupuje się Sprzęt używany, ale zeby opis byl adekwatny do stanu, tego samego tyczy się cena. A może polecicie jakiegos quada z ogloszenia. Ja mam kilkanascie typow, nie chce wklejac wszystkich linkow, wiec może ktoś zna kogos kto sprzedaje lub już cos ogladal.

Czy po prostu kupić nowego?? i nie bawic się w podchody??

Quad ma sluzyc do rodzinnych wycieczek plenerowych i do jazdy dookola komina. Terenu nie zobaczy, chyba ze bloto na lesnej drodze.

ps: tak jak bylem napalony na zakup quada, to po lekturze forum odechcialo mi się poszukiwan :( .

Z gory dziekuje
Pozdrawiam
Daniel


Ostatnio zmieniony przez danielski, 02.06.2015 15:52, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.12.2006 23:13
Posty: 1288
Miejscowość: Włocławek
Quad: CAN-AM Renegade 500 #14
Poprzednie quady: Ls Sp 300
PostWysłany: 02.06.2015 17:47 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Myślę, że poniekąd sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Mając 30-35tys możesz kupić używaną maszynę, która może okazać się pięknie wyglądającym złomem. Już paru sprzedawców tak jak sam piszesz objechałeś i wyrobiłeś sobie zdanie. Według mnie to są za duże pieniądze, żeby eksperymentować z używanymi sprzętami. Sam zawsze kupowałem nowe quady i mimo że trzeba trochę więcej dołożyć to wiesz co masz.
Moje typy to budżetowy can-am :) czyli Outlander 500L ew. 450 ale to już nie ten silnik oraz Polaris Sportsman 570

_________________
>> https://www.youtube.com/watch?v=_-VQM01YGbw <<


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 02.06.2015 18:55 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Jeszcze SP 800 może się trafić. Mawiają niektórzy ludzie: "lepiej najgorszy nowy niz najlepszy stary".

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2014 13:11
Posty: 131
Miejscowość: FZG
Imię: Łukasz
Quad: Outlander 1000 xmr
Poprzednie quady: Suzuki Kingquad 750
PostWysłany: 03.06.2015 07:33 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Japońca nowego też trafisz


 
Profil

Rejestracja: 10.05.2015 19:31
Posty: 5
PostWysłany: 03.06.2015 16:13 
Nie polecam centrum FANJET w gdańsku !!
Witam ! Sprawa wygląda następująco ,oddałem do naprawy moją renie do owego serwisu żeby coś tam naprawili ok przywieźli a co się okazało że schodzi powietrze z opony potem się przejechałem okazało się że jadąc prosto quad skręca w prawo.Lewe kolo jest skierowane do wewnątrz! Cały weekend widocznie musieli go dojeżdżać , a i stuka coś na lewym przegubie a wcześniej nie stukalo nic ! TAKZE SERDECZNIE NIE POLECAM !


 
Profil

Rejestracja: 19.08.2014 20:20
Posty: 8
Miejscowość: węgorzewo
Imię: Igor
Quad: YFZ 450
Poprzednie quady: Brak
PostWysłany: 03.06.2015 23:15 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Witam szukam quada do 9 tys przeprawowki
znalazlem Suzuki Eiger http://olx.pl/oferta/suzuki-eiger-zarej ... 40b2435e36
Ale stoi już miesiac i nie wiem czy oplaca się jechac tyle km zeby nic nie zastac,może wogle ktoś byl to ogladac bo gadalem z gosciem mowil ze duzo ludzi ogladalo ale zawsze ktoś cos wymyslal tym bardziej ze cena quada dobra.

-- dodano 04.06.2015 00:15 --

siema jestes?


Ostatnio zmieniony przez alas, 03.06.2015 23:15, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Linhai & GPS & Warsztat
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.02.2010 06:50
Posty: 3723
Miejscowość: Ruda Śląska
Imię: Łukasz
Poprzednie quady: Hassan 200, Allroad 300IS, Kingquad 750Axi
PostWysłany: 04.06.2015 05:47 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Jestem i chciałem przypomnieć tylko czego dotyczy temat.

_________________
Regulamin Forum ATV Polska Kodeks Quadowca ATV Polska
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów
PROJEKT: QUADOWCY POMOCNI W TERENIE.
>>>>>SilesiaSquad na YouTube<<<<<


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2008 12:50
Posty: 414
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Imię: Tomek
Quad: MAVERICK 1000 XRS, Renegade 800XXC, Grizzly 700
Poprzednie quady: sporo tego było...
PostWysłany: 10.07.2015 21:38 
Re: UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
UWAGA PANIE I PANOWIE!!! Omijać z daleka:

http://olx.pl/i2/oferta/can-am-renegade-800-CID5-IDaPJWp.html#:e6462e4792

Byłem dziś oglądać z kumplem. Dramat, pęknięta i spawana rama przynajmniej w dwóch miejszcach, wszystko (dosłownie) zardzewiałe, mocowania chłodnicy spawane, mocowania przedniego dyfra spawane, wycieki z silnika i skrzyni, przekładnia pąsowa nadpalona, siedzenie rownież. Duże luzy w zawieszeniu...dla pedantów plastiki matowe i wypłowiałe. Przez telefon oczywiście wszystko nowka, pełen serwis, jeżdżony z córka do lasu. Podczas oględzin, które nota bene trwały ok 2,5min, nie było właściciela tylko żona (może i to jego szczęście). Chwilkę po wyjściu z posesji zadzwoniłem jako zainteresowany klient i spytałem o wszystko co widziałem na miejscu...odpowiedz była taka "ramą nigdzie nie spawana, żadnych luzów i wycieków wszystko robione je bieżąco".

Bezczelny oszust i naciągacz. Mieliśmy tylko 60km ale ostrzegam wszystkich którzy chcieliby porzyjechac zobaczyć gdzieś z dalekich zakątków Polski...Omijać dużym łukiem!!!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 904 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 61  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.