Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 14.05.2024 06:47



Odpowiedz  [ 904 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 61  Następna
UWAGA OSZUŚCI NA ALLEGRO i inni !!! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.10.2005 16:58
Posty: 139
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 24.05.2010 15:52 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
Maciek pisalem do ten pani Meila pani nie ma Kompletnego pojecia o quadach wysle rozmowe :

Treść wiadomości:
Witam
Blagam proszę nie kaleczyc w opisie aukcji to co pan sprzedaje to jest Honda TRX 450 a nie Zaden Raptor Czy Honda Raptor nie ma czegos takiego tak samo jak pisze Pan ze jest to 650 a jest to 450 z silnikiem Hondy. Niech mi Pan wierzy ale z takim opisem Pan tego nie sprzeda .

Pozdrawiam


"Ewa Szpakowska" napisał(a):

Jestem Kobietą to jest pierwsza sprawa ale nawet to nie usprwiedliwa pana aby podwarzać opis który wystawiłam na allegro wiem co sprzedaję a na dowód tego wysyłam Panu zdjęcie które jest tego dowodem. A quada moge sprzedać Panu ale z 10tyś.Pozdraiwam

Teraz będzie najlepszeg bo pokaze Wam zdjecie ktore ta Pani dołaczyla do wiadomosci

TADAM !:

Image

Uploaded with ImageShack.us

No Wiec moja odpowiedz na ktorą już nie dostalem odpowiedzi a opis dalej nie zmieniony


Ok w takim razie przepraszam za pomylke co do Płci.

To co Pani mi wyslala to jest pojemnosc oleju w skrzyni :) 650ml tyle dokladnie wchodzi do skrzyni i 2 tyle do silnika .jeżeli Pani nie wierzy proszę zobaczyc w na mojej aukcji mojego trxa i porownac silniki. i jest to Honda TRX a nie Raptor , Bo raptory to sa Yamahy. może Złe zaczołem korespondencje. Ale nie mowie tego w formie zlosliwosci tylko chce Pani pomoc w sprzedazy sprzetu. :) jeżeli Pani chce pojde do garazu poswiece się i zrobię fotke ze na cylindrze pisze 450 (nie na bloku silnika).

niestety do dzis odpowiedzi nie dostalem :(

_________________
POZDRAWIAM ! Milego quadowania !


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.05.2009 13:15
Posty: 246
Miejscowość: Brodnica
Quad: Raptor 700
Poprzednie quady: chinol 110, Lifan 150, Raptor 350, Kingquad 750
PostWysłany: 24.05.2010 16:24 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
Na drugiej aukcji, ta Pani sprzedaje Outlandera 400, pisze że w 100% sprawny a na jednym ze zdjęć widać że ma urwany tłumik :zalamka: .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.04.2009 12:16
Posty: 126
Miejscowość: Kłodzko
Quad: Nie mam nad czym mocno ubolewam... ;(
PostWysłany: 24.05.2010 18:07 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
Nie mogłem się oprzeć i zadzwoniłem :). Babeczka uparcie twierdzi że to jest 650. Powiedziałem jej że nie ma sportowych Hond 650 a ona na to że w USA są... :| Cena to 10tyś. Jakby chciała za niego 8 tyś to mogę go sobie kupić bo nakręcam się na TRXa :p. Chociaż kupno od osoby która nie ma zielonego pojęcia o tym co sprzedaje wydaje się być ryzykowne.

_________________
sanitas animalium pro salute homini...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2008 10:00
Posty: 868
Miejscowość: Głogów , Dolnośląskie
Quad: szukam
Poprzednie quady: LTZ, LTR, 2X TRX450r TRX 700 xx :)
PostWysłany: 24.05.2010 18:25 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
O tym TRX- ie to wiem tyle że przez pare miesięce latał na nim brat tej pani u nas na torze , spoko koleś , generalnie TRX jest w średnim stanie ma - podłogi kombinowane od jakiejś innej maszyny , luzy w przednim zawieszeniu , na + wydech ma tuningowy , klapka airboxu też po zmianach .

_________________
BYŁ LTZ,LTR ,2x TRX 450r a Jest TRX 700xx


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.10.2005 16:58
Posty: 139
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 25.05.2010 16:47 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
haha dzisaj wchodzac na skrzynke mailową dostalem wiadomosc w sprawie kupna mojego trxa wiecie od kogo ?:D od samego Kapitana Sil specjalnych Usa w afganistanie :D
Cytuje:

"I am a captain with the United Nations troop in Afghanistan, on war against terrorism."

:D zaczyna się ciekawie? prawdziwy cyrk zaczyna się w dalszej części , zobaczcie sami:

Hello

Thanks for the details and information about your motocycle history .It seems you are a sincere person. I want to inform you that I will buy your motocycle at your given price.16.000,00 Euro.


But I have a business proposal for you. I am a captain with the United Nations troop in Afghanistan, on war against terrorism.

Based on the United States legislative and executive decision for withdrawing troops from Afghanistan come next year, I have been deployed to come and work in your country's military base soonest. Our mission is to help beef up terrorist targeted states, mostly the United States and the European Union on the war against terrorism. I will need a motocycle for my Investment and that is why I contacted you.

On the other hand I want to inform you that I have in my possession the sum of 16.2 million euro. Which I got from crude oil deal here in Afghanistan. I want to invest the money in your country as soon as I am deployed into your country for a good business, anyway you will advice me on that since I am not a business person.

I cannot move this money to the United States because I will be in your country for about 3years, so I need someone I could trust. If you accept, I will transfer the money to your country where you will be the beneficiary because I am a uniformed person and I cannot be parading such an amount so I need to present someone as the beneficiary/owner.

I am an American and an intelligence officer for that so I have a 100% authentic means of transferring the money through diplomatic courier service .I just need your acceptance and all is done.

Please if you are interested in this transaction I will give to you the complete details you need for us to carry out this transaction successfully. I decided to find someone that is real and not imaginary and that is why I went to a secured car site where I can be sure that the person is real. I believe I can trust you.

Where we are now we can only communicate through our military communication facilities which is secured so nobody can monitor our emails. I will only reach you through email, because our calls might be monitored by the authority or the security here.

If you are interested please send me your personal mobile number so I can call you for further enquiries when I am out of our military network.
I am writing from a fresh email

account so if you are not interested do not reply to this email and please delete this message, if no response after 3days I will then search for someone else.

I wait for your contact details so we can go on. In less than 5days the money should have been noted on your account and I will come over for sharing and my Investment in your country. I will give to you 30% of the sum and 70% is for me. I hope I am been fair on this deal.


Get back to me with your full information:
YOUR FULL NAME.........
YOUR FULL ADDRESS....................
YOUR DIRECT TELEPHONE NUMBER...........

Regards,
Capt, Michael Harrison


Jednym zdaniem , lepszego kitu chyba nie dalo się wymyslic ;p

_________________
POZDRAWIAM ! Milego quadowania !


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.04.2009 12:16
Posty: 126
Miejscowość: Kłodzko
Quad: Nie mam nad czym mocno ubolewam... ;(
PostWysłany: 25.05.2010 18:36 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
Ciekawa sytuacja. Odpisałeś mu ? :D

_________________
sanitas animalium pro salute homini...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.07.2008 13:14
Posty: 2653
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza Przy samej pustyni
Quad: Suzuki LTR 450
Poprzednie quady: Bashan 200 -> Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 02.06.2010 12:27 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
http://moto.allegro.pl/item1064813780_q ... r_450.html
Nie używany w sporcie :?: To chyba bardzo nieprawdopodobne. :lol:


 
Profil Gadu-Gadu WWW
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 02.06.2010 12:53 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
To jest możliwe, wygląda bardzo dobrze. Ktoś sobie złożył i jeździł amatorsko.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2009 12:55
Posty: 211
Miejscowość: Komorów
Quad: ZIELONY :)
PostWysłany: 02.06.2010 13:13 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
Damiandg napisał(a):
http://moto.allegro.pl/item1064813780_quad_suzuki_ltr_450.html
Nie używany w sporcie :?: To chyba bardzo nieprawdopodobne. :lol:


Shelton napisał(a):
To jest możliwe, wygląda bardzo dobrze. Ktoś sobie złożył i jeździł amatorsko.


teoretycznie jest wszystko możliwe...

ale hand-bary, nerf-bary, podniesiona kierownica (pewnie też przewody hamulcowe wymienione na dłuższe i w oplocie), zrywka, felgi z badlokami... i najbardziej zadziwiające obcięte w LTRze błotniki....

trochę tu za bogato jak na amatorszczyznę...

- ale to tylko i wyłącznie moje zdanie..... 100% amatora:)

P.S. mogła by być jeszcze Elka ELITE LONG TRAVEL na HUSERze i tuningowa ośka :D
byłaby full amatorka, zapomniałem jeszcze o amortyzatorze skrętu Elka 5 .... - a może jest tylko nie widać? :D


 
Profil

Rejestracja: 24.11.2009 18:09
Posty: 12
Miejscowość: zgorzelec
Quad: Kawasaki KFX450R
PostWysłany: 03.06.2010 07:54 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
Panowie zobaczcie to http://moto.allegro.pl/item1065144844_y ... r_700.html u mnie i wszystkich raptorach 700 r widziałem w tym miejscu jest nr ramy, a tu jakaś blacha przyspawana i jeszcze cała rama malowana. Czy tak może być?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2009 08:27
Posty: 499
Miejscowość: Kozienice
Imię: Łukasz
Quad: Kawasaki Brute Force 650
Poprzednie quady: YFZ 450, Raptor 700, G450
PostWysłany: 03.06.2010 10:42 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
Coś nie halo - w moim Rapim również w tym miejscu jest numer VIN.

Pozdrawiam


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 07.06.2010 11:10 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1983204 ciekawy przebieg w porównaniu do motogodzin :lol2:


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 23.02.2010 21:27
Posty: 1178
Quad: 200-tka Moto Magnus
PostWysłany: 07.06.2010 11:57 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
luk1 napisał(a):
Panowie zobaczcie to http://moto.allegro.pl/item1065144844_y ... r_700.html u mnie i wszystkich raptorach 700 r widziałem w tym miejscu jest nr ramy, a tu jakaś blacha przyspawana i jeszcze cała rama malowana. Czy tak może być?

Z tego ci widze po rejestracji,i kodzie to z Przechlewa bądź z Człuchowa ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.10.2009 23:26
Posty: 311
Miejscowość: Toruń
Quad: Barossa Apache 250 RLX + żaba w ciapki :)
PostWysłany: 08.06.2010 13:35 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
norbi - dzisiaj już aukcja jest niedostępna :D
Ciekawe dlaczego ? :wizi:

_________________
Q.T.T. - Quad Team Toruń

-> @
-> Y


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 08.06.2010 21:50 
Re: UWAGA OSZUSCI NA ALLEGRO i inni !!!
W kazdym badz razie Rincon z chyba 2007roku o przebiegu ok.115mil miał nabite jak dobrze pamietam cos ok.-300motogodzin :-)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 904 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 61  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.