Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - DZIENNIK POLSKI
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 12:10



Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
DZIENNIK POLSKI 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.09.2005 22:32
Posty: 147
Miejscowość: Poznań
Quad: Yamaha Grizzly 700, Spyder Can Am
PostWysłany: 11.04.2007 23:22 
Cytuj:
A na tych którzy jedno piszą a drugie robią nic i tak nie zrobi wrażenia


Święte słowa :D

Pozdrówki

Konrad

_________________
Dzień ma 24 godziny, skrzynka piwa ma 24 butelki, to nie może być przypadek .....


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 12.04.2007 22:49 
Krz (scyzor) napisał(a):
No, to da się zrobić w 5 minut, myślicie , że to dobry pomysł ? Tzn na pewno nie zaszkodzi, trzeba by to robić cyklicznie, bo użytkowników przybywa....


Święte słowa Krz powtarzać trzeba będzie i to dość często , może nawet co miesiąc.
Ale uważam to świetny pomysł i jak na razie jedyna z dostępnych dróg edukacji , nic więcej niestety zrobić się nie da :) a że ktoś to będzie usuwał to druga kwestia , miejmy nadzieję że znajdą się osoby , które choć troszkę zasad wezmą sobie do serca :)
A może obowiązkiem zawodnika na zawodach będzie zdanie "Dekalogu Quadowca" , aby Ci najlepsi promowali kulturę jazdy w lokalnych grupach - tylko propozycja ?


Krótka opowieść co do kultury jazdy - w dniu dzisiejszym wracając do domku po drodze szutrowej na Kymciasie natchnąłem się na gościa , który wyskoczył mi na drogę z młotem (wielkość coś koło 10 kg :|) , jechałem bardzo wolno bo droga zaczyna się przesuszać i jazdą około 30-40 km/h nie robię żadnej krzywdy w postaci uniesionego kurzu, jechałem naprawdę spokojnie. Lepiej facet zaczął młotkiem wymachiwać mi przed torem jazdy , więc się grzecznie zatrzymałem , pogadać i zaczeła się wiązanka piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........................
Odjechałem szybko , bo sytuacja zrobiła się niebezpieczna - zagroziłem wezwaniem policji , pewnie spisał numerki z mojej blachy i dostane wezwanie na police station :D do złożenia wyjaśnień.

Ludzie są nienormalni :?


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 17:52
Posty: 152
Miejscowość: Prudnik / Opole
Quad: niet
PostWysłany: 13.04.2007 12:37 
EmBe napisał(a):
(...)Lepiej facet zaczął młotkiem wymachiwać mi przed torem jazdy , więc się grzecznie zatrzymałem , pogadać i zaczeła się wiązanka piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......................... (...)

EmBe napisał(a):
(...)Ludzie są nienormalni

No to faktycznie jakiś nawiedzony gostek był :szok:
Ps. Jak tak czytam "Wasze przygody" to się zastanawiam co będzie jak już będę mieć quada i co mi będą ludzie za "cyrki" wymyślać :| Na pewno z pierwszymi objawami nienawiści spotkam się ze społecznością korzystającą z pobliskiej górki za miastem jako punktu kopulacyjnego... tfu - znaczy punktu widokowego :P Że niby im przeszkadzam w kopulacji...yyy, penetracji... znaczy w oglądaniu i podziwianiu przyrody, jak to oni sobie tłumaczą :uśmiech: Najlepiej jednak nie chcę martwić się na zapas :oczy:
:oczy: :oczy: :oczy:

_________________
Zwiastun Ant MasakraTOR


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.