Regulamin napisał(a):
14. Przydział numerów startowych na sezon 2016
Numery startowe przydzielane będą na cały sezon w poszczególnych klasach.
W sezonie 2016 uczestnicy będą mieli przydzielone kolejno numery startowe, w miarę zgłaszania się do poszczególnych rund w klasach. Nr startowe będą nadawane z zgodnie z kolejnością zgłoszeń, potwierdzonych opłatą wpisową.
ATV PMP ATV PZM 001-200
ATV PPP ATV PZM 200-399
UTV PPP ATV PZM 400-499
Lista startowa_Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM I Runda Numer startowy/Nazwisko i imię zawodnika/Nick
001 Bożałek Marcin
002 Maślanka Rafał
003 Buchert Bartek/STRONG-MAN
004 Witas Jarosław/jarek
005 Zuzewicz Krystian / Solanin
006 Dombek Dariusz /domtel
007 Dzienia Tomasz /G 700
008 Ścisłowski Marcin/ Gipsy
009 Marciniak Wojciech
010 Marzec Tomasz
011 Walczak Mariusz
012 Dziczkiewicz Rafał
013 Chojnacki Sebastian/SEBA111
014 Jacenik Tomasz/T0M0
015 Kuliński Artur
016 Szarszewski Mariusz
017 Szarszewski Marcin
018 Ordon Tomasz
019 Witczak Piotr/mlynarz88
020 Bartkowiak Waldemar/WALDO
021 Gil Adrian
022 Gil Krzysztof
023 Szynkiewicz Marcin
024 Kozłowski Andrzej/DIABLO
025 Lisiak Przemysław
026 Szypliński Tomasz/tomszyp
027 Obrębski Marek/corrida
028 Grefkowicz Paweł/POWOLNY
029 Sternicki Sebastian/SebSter
030 Borodycz Jacek/SID
031 Kamiński Adam
032 Deżakowski Paweł/ZDEŻAK
Lista startowa_Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM Dragon Winch I RundaNumer startowy / Nazwisko i imię zawodnika/Nick
200 Kasiński Waldemar
201 Petters Marek
202 Jasiewicz Tomasz
203 Witusiński Robert/RobertWitek
204 Krasowski Tomasz
205 Skowroński Tomasz
206 Szypowski Jakub/ E0 BRUT
207 Kromski Tomasz
208 Kuszczyński Ireneusz/ IRAS1972
209 Traczyk Grzegorz
210 Sontowski Stanisław
211 Sosna Radosław
212 Kruczkowski Krzysztof
213 Kanik Wojciech
214 Konkol Cezary
215 Gawroński Bartłomiej
216 Mirecki Piotr
217 Bąkowski Radosław
218 Malicki Michał
219 Janicki Marek
220 Rewilak Marcin
221 Wiśniewski Zbigniew
222 Śródecki Dominik
223 Sikora Marcin
224 Łach Łukasz
225 Jasiński Robert
226 Danielczyk Ireneusz
227 Szmyd Maciej
228 Prucnal Krzysztof
229 Duda Paweł
230 Fiuk Janusz
231 Gemza Mirosław
232 Gołębiewski Karol
233 Konior Dariusz
234 Dyszy Krzysztof / mayday84
235 Płotka Bartosz
236 Napieracz Dariusz
237 Woch Cezary / Czarek
238 Ptaszyński Adam
239 Jagielski Łukasz / JAGA
240 Żak Robert
241 Śliwa Marek
242 Śliwa Jakub
243 Śliwa Paweł
244 Morawski Marcin
245 Zawiliński Marcin/LICHY33
246 Mejer Damian
247 Makówka Sebastian / BASTEK1973
248 Jagielski Jakub
249 Jaworski Jarosław
250 Łopatyński Piotr
251 Dąbrowski Piotr
252 Pałys Piotr
253 Maniecki Jakub /Gridlock
254 Gancarz Tomasz /Tomi78
255 Łopaciński Maciej/ maciek rcn680
256 Saczewski Arkadiusz
257 Jarczyk Tomasz/ jarczyk2
258 Grabowski Stanisław
259 Kałuża Marcin
260 Kutta Mateusz
261 Kostyk Michał
262 Lewandowski Michał
263 Gierczyński Błażej
264 Gierczyński Michał/ MIŚ
265 Bekisz Robert
266 Gałek Szymon/GRUBCIO
267 Goździor Grzegorz
268 Kiełbasa Henryk/MotoBobry
269 Piwowarczyk Piotr
270 Nowak Janusz
271 Cechini Marcin
Aktualizacja z dn. 07.04.2016 godz. 12.00
Lista startowa będzie uzupełniana raz dziennie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.-- dodano 05.04.2016 14:55 --Lista startowa zamknięta.
Czekamy do 15.03.2016 na wpłaty wpisowego zawodników, którzy zadeklarowali swój udział wysyłając karty zgłoszeniowe. Tymczasem uruchamiamy listę rezerwową.