Regulamin napisał(a):
14. Przydział numerów startowych na sezon 2017
Numery startowe przydzielane będą na cały sezon w poszczególnych klasach.
W sezonie 2017 uczestnicy będą mieli przydzielone kolejno numery startowe, w miarę zgłaszania się do poszczególnych rund w klasach. Nr startowe będą nadawane z zgodnie z kolejnością zgłoszeń, potwierdzonych opłatą wpisową.
ATV PMP ATV PZM 001-200
ATV PPP ATV PZM 200-399
Can-am Travel 400-500
Lista startowa_Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec II Runda Numer startowy/Nazwisko i imię zawodnika/Nick
001 Deżakowski Paweł / ZDEZAK
002 Witas Jarosław / jarek
003 Maślanka Rafał
004 Kuszczyński Ireneusz / IRAS1972
005 Traczyk Grzegorz
006 Woch Cezary czarek
007 Łach Łukasz
008 Szypliński Tomasz tomszyp
009 Pieprzak Oskar
010 Kurek Piotr
011 Mejer Damian
012 Grabowski Stanisław
013 Bożałek Marcin
014 Piwowarczyk Piotr
015 Nowak Janusz
016 Obrębski Marek / corrida
017 Ścisłowski Marcin/Gipsy
018 Marciniak Wojciech
019 Ordon Tomasz
020 Golański Arkadiusz /Hycel
021 Szynkiewicz Marcin/Szyna
022 Kozłowski Andrzej
023 Szarszewski Marcin
024 Szarszewski Mariusz
026 Witczak Piotr mlynarz88
027 Grefkowicz Paweł
028 Jarczyk Tomasz
029 Maniecki Jakub
Lista startowa_Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec II RundaNumer startowy / Nazwisko i imię zawodnika/Nick
201 Kasiński Łukasz
202 Lewicki Rafał
204 Antosiak Tomasz
205 Jarczyk Michał / michal_j
206 Kacała Michał
207 Jesień Patryk/ patryk161178
208 Sieciński Jarosław
209 Gołębiewski Karol
210 Żak Robert
211 Gemza Mirosław
216 Migdalski Marek
218 Kostyk Michał
219 Lewandowski Michał
227 Wielgos Robert
228 Szmyd Maciej
229 Sieklucki Cezary
230 Wierzba Maciej
231 Śmieszny Dominik
232 Kałuża Marcin
233 Skonieczko Adam
234 Jeziorski Arkadiusz
235 Wiśniewska Anna/Cherry Lady
236 Wiśniewski Aleksander/Wiśniowy
239 Kiełbasa Henryk/MotoBobry
240 Duda Paweł
Lista startowa_Can_am Travel I RundaNumer startowy / Nazwisko i imię zawodnika/Nick
400 Marek Jarczyk/Agnieszka Jarczyk
409 Agnieszka Pilch/Oliwia Ścisłowska
410 Paweł Mróz/ Magdalena Mróz
411 Froś Grzegorz
413 Giziński Marcin/ Giziński Cyprian
414 Wierzba Łukasz
415 Miśkowski Wojciech
Aktualizacja z dn. 22.05.2017 godz. 9.00
Lista startowa będzie uzupełniana raz dziennie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.