Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - zestaw
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 08:57



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
zestaw 
Autor Wiadomość
Retired Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.06.2006 05:06
Posty: 3153
Miejscowość: localhost
Quad: ... xXx ...
PostWysłany: 01.05.2008 10:35 
zestaw
Planuje w najbliższym czasie kupić ubiór na quada. Tu mam pytanie do wyjadaczy, czy coś z tego zestawu powinienem sobie odpuścić i wybrać coś lepszego? A może tańszego a równie dobrego? :oczy:
1. BUTY
2. BUZER
3. SPODNIE
4. BLUZA
Opinie na temat zestawu mile widziane, za wszelkie dobre rady z góry dziękuję.

Jeszcze kombinuje nad kaskiem, szukam lekkiego, crossowego ... jakieś propozycje?

_________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
— Albert Einstein


 
Profil

Rejestracja: 16.04.2008 14:22
Posty: 7
PostWysłany: 01.05.2008 15:23 
Hmmm.....
A więc :
1.Bardzo dobre ,choć cena dość wysoka(na atv chyba nie konieczne aż takie buty) - alternatywa- Forma Terrain bardzo dobre buty i tanie -440 zł na allegro
2.Buzer super na pewno nie będziesz żałował wyboru
3.Trochę już spodni miałem i średnio cenie Scott-a .Ja bym brał coś z Thor-a ,albo Fox-a -wyższa jakość ,porównywalna cena. Osobiście wziąłbym coś innego
4.To co wyżej -Fox ,Thor albo bardzo fajne ciuchy z Ufo Plast.

Kask może http://allegro.pl/item356765636_acerbis_markowe_kaski_cross_enduro_cena_.html mam i jak na razie dużo wytrzymał i przyjemnie się jeździ


 
Profil

Rejestracja: 16.04.2008 14:22
Posty: 7
PostWysłany: 01.05.2008 15:30 
Hmm...
Chyba jesteś z okolic bielska-białej ,a więc zajrzyj do http://www.olekmotocykle.pl/ ceny w sklepie nie są aż tak straszne jak na stronie :) 580 zł na stronie(na metkach w sklepie 450 nie więcej ) za spodnie to dużo ,ale jakbyś kupował u nich wszystko to na pewno dużo wynegocjujesz :) także polecam


 
Profil
Retired Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.06.2006 05:06
Posty: 3153
Miejscowość: localhost
Quad: ... xXx ...
PostWysłany: 03.05.2008 10:18 
alsvartyr, dzięki za odpowiedź :)

Posłuchałem Twojej rady i nie kupiłem ubrań Scotta. Co do butów, to tyle ile ludzi tyle preferencji. Osobiście nie bardzo jestem przekonany do typowych butów motocrossowych, wolałbym coś miększego. lżejszego - a tu póki co to tylko wpadł mi w oko Oxtar Track i właśnie Alpinestars tech 3.
Przeszukam jeszcze forum, może znajdę na coś ciekawego ;)

_________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
— Albert Einstein


 
Profil

Rejestracja: 11.02.2008 19:43
Posty: 46
Miejscowość: Krzeszowice
PostWysłany: 14.05.2008 22:18 
Witam. Co do butków to zobacz sobie na W2 . Sam takie zamówiłem , są z membraną i język wszyty do samej góry buta więc nie powinno być problemu z wodą.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.