Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Szukam okleiny w kolorze REALTREE HARDWOODS
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 04.06.2024 17:42



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Szukam okleiny w kolorze REALTREE HARDWOODS 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 09.10.2005 22:07
Posty: 119
Miejscowość: POWIAT SRODA SLASKA
Quad: Grizzly700 2007 sprzedany Grizzly700 2014 dotarty
PostWysłany: 06.08.2007 10:37 
Szukam okleiny w kolorze REALTREE HARDWOODS
Szukam okleiny w kolorze REALTREE HARDWOODS aby okleić sobie kaks pod kolor quada .Proszę o adresy lub telefony.


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2007 15:04
Posty: 232
PostWysłany: 09.08.2007 22:36 
ebay.com


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.01.2004 04:31
Posty: 553
Miejscowość: Kabaty
Quad: Kopaczka do burakĂłw
PostWysłany: 09.08.2007 23:19 
Z okleiną to raczej będziesz miał problem...
prosty przykład na jutrzejsze śniadanie... owiń ugotowane jajko ze śniadania papierową serwetką... jak ci się uda bez zmarszczek i załamań to zastanawiaj się nad oklejaniem kasku...

Zainwestuj raczej w dobry pait i niech ci ktoś ze speców wymaluje aerografem esy-floresy i inne camo...

A jeśli będziesz dalej uparty to poszperaj i poszukaj okleiny na www.cabelas.com

Powodzenia

_________________
.:GALEON:.
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...
www.quadteam.pl


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.08.2007 11:01
Posty: 9
Quad: Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 05.12.2007 19:25 
niekoniecznie. kanalikowa folia wylewana sprawdzi się na kasku. Prowadzę drukarnię wielkoformatową i taką folią oklejamy samochody. Oklejenie kasku nie jest proste i wymaga sporej wiedzy z zakresu aplikowania folii, jednak ta z klejem kanalikowym znacznie łatwiej się klei - poprzez kanalikowy klej można "wyprowadzić" bąbelki z powietrzem. Folię tą wykorzystujemy do robienia "opakowań" aut, czyli wyklejamy całe autko tak, że nie widać lakieru. Oczywiście wydruk jest zabezpieczony specjalnym wylewanym laminatem, więc teoretyczne rozwiązanie masz :)

Podsumowując, gwarancji Ci nie dam, ale jeśli chcesz wykleić kask, napisz do mnie na priv to dogadamy się co do wydruku. Folia ta to i tak najlepsze co jest na rynku, więc jeśli to nie zadziała to nic nie pomoże ;) Przygotuj zdjęcia kasku to doradzę Ci co nie co ;)

MAM jeden wzór REALTREE HARDWOODS :D

_________________
pozdrawiam wszystkich,
Magnat


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2006 09:26
Posty: 488
Miejscowość: Warszawa-Wawer
Quad: Rapciuch 700 Special Edition
PostWysłany: 05.12.2007 19:58 
A ja tak przy okazji nawiązał bym kontakt z kimś , kto okleił by mi plastiki w Rapim , folią w kol. czarnego karbonu .

_________________
Image


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.08.2007 11:01
Posty: 9
Quad: Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 05.12.2007 21:34 
myślę, że to nie problem. podeślij zdjęcia i wymiary to mogę to wycenić, tylko na priva. Nie chcę traktować forum komercyjnie, ale jeśli mogę pomóc to pomagam ;)

_________________
pozdrawiam wszystkich,
Magnat


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.