Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.2011r
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 10:20

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
"Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.2011r 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 22.08.2010 19:39
Posty: 22
Miejscowość: Rumia
Quad: 800 XT MAX
PostWysłany: 11.04.2011 19:51 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
jack182 napisał(a):
Dodatkowo poświęciliśmy 2 godziny na pomoc kolegom na Outlanderach, którym tak się wkleił quad, że spalili obie wyciągarki i dopiero 3 czy 4 próba wyciągnięcia przez zblocza, dodatkowe liny i na 2 wyciągarki przyniosła skutek - mam nadzieję, że chłopaki dolecieli cali do bazy już bez większych przygód ;)



tak było, dzięki serdeczne za wsparcie - gdyby nie Wasza POMOC moglibyśmy sobie tam namioty rozbić ;)
niestety nie mogliśmy zostać na ogłoszeniu wyników, ale prosiłem Włodka żeby oficjalnie Wam podziękował

jeszce raz wielkie dzięki za pomoc i do zobaczenia na następnej imprezie


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2010 17:48
Posty: 26
Miejscowość: Gdynia
Quad: Outlander 800
PostWysłany: 11.04.2011 20:05 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
salvador napisał(a):
jack182 napisał(a):
Dodatkowo poświęciliśmy 2 godziny na pomoc kolegom na Outlanderach, którym tak się wkleił quad, że spalili obie wyciągarki i dopiero 3 czy 4 próba wyciągnięcia przez zblocza, dodatkowe liny i na 2 wyciągarki przyniosła skutek - mam nadzieję, że chłopaki dolecieli cali do bazy już bez większych przygód ;)



tak było, dzięki serdeczne za wsparcie - gdyby nie Wasza POMOC moglibyśmy sobie tam namioty rozbić ;)
niestety nie mogliśmy zostać na ogłoszeniu wyników, ale prosiłem Włodka żeby oficjalnie Wam podziękował

jeszce raz wielkie dzięki za pomoc i do zobaczenia na następnej imprezie


ja także dziękuję za pomoc, przy kolejnej edycji WRP może jakaś integracja :pijoki:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.03.2008 13:16
Posty: 203
Miejscowość: Nadarzyn
Quad: Yamaha Grizzly 700 www.jkc-group.pl
PostWysłany: 11.04.2011 20:26 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
Pierwsze slysze żeby gdzieś na rajdach były takie zasady:-(
Jeśli mamy się bawić to niech wszyscy pokażą na co ich stać.
Wydaje mi się ze to chyba Wy zbyt poważnie podchodzicie skoro robicie takie akcje.
Poza tym to raczej nie jest rajd druzynowy tylko indywidualny, a jesli ktoś jest naprawdę dobry to niech to pokaże samodzielnie.
To będzie raczej decyzja organizatora jaka forma dla niego będzie najlepsza i zapewni największe zainteresowanie impreza. Będzie gorzej jeśli następnym razem przyjadą 3 ekipy po 5 osób i bedą jechać na jednego, bo doprowadzi to do tego, ze wiecej pojedynczy uczestnicy nie przyjadą i będzie to ze szkoda dla wszystkich.

Seba jeśli chodzi o Twoja wypowiedz jako osoby nie uczestniczacej w imprezie to uważam, ze powinieneś wstrzymać się od swoich opinie, a jeśli lubisz nieczysta grę to może coś jednak jest na rzeczy Twojego teamu na P-P jak to sugerują uczestnicy.

_________________
Pozdrawiam
jack182

JKC - QUAD TEAM
www.jkc-group.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.11.2007 18:58
Posty: 554
Miejscowość: Prabuty
Quad: Suzuki Kingquad 700 teraz a póşniej .....?
PostWysłany: 11.04.2011 20:31 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
jack182
wyluzuj kolego
po co te emocje
podaj adres to wyślemy Ci naszą nagrodę jeśli Cię to uspokoi,nam wystarczą złote kalesony
spóść ciśnienie
baw się

_________________
daj przyquad innym


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.03.2008 13:16
Posty: 203
Miejscowość: Nadarzyn
Quad: Yamaha Grizzly 700 www.jkc-group.pl
PostWysłany: 11.04.2011 20:39 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
Mi nie chodzi o nagrodę tylko własnie o dobra zabawę!!!
I jeśli mamy się dobrze bawić to grajmy fair.

Nagroda raczej nie jest Wasza tylko zwycięzcy bo jak wspomnieliscie to Wasze karty uległy zniszczeniu albo zginęły.

Z Twoich wypowiedzi wynika, ze najważniejsza była własnie nagroda a nie dobra zabawa!!!



Jak to mówią: uderz w stół a nożyce się odezwą.

_________________
Pozdrawiam
jack182

JKC - QUAD TEAM
www.jkc-group.pl


Ostatnio zmieniony przez jack182, 11.04.2011 20:42, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.11.2007 18:58
Posty: 554
Miejscowość: Prabuty
Quad: Suzuki Kingquad 700 teraz a póşniej .....?
PostWysłany: 11.04.2011 20:41 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
z moich wypowiedzi wynika że byłem uczestnikiem
i super się bawiłem
ot co
po co te przepychanki ?

_________________
daj przyquad innym


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.03.2008 13:16
Posty: 203
Miejscowość: Nadarzyn
Quad: Yamaha Grizzly 700 www.jkc-group.pl
PostWysłany: 11.04.2011 20:54 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
Seba78 napisał(a):
jack182
to jest ich wewnętrzny team orders


Za teamorders to chyba jest dyskwalifikacja :D

_________________
Pozdrawiam
jack182

JKC - QUAD TEAM
www.jkc-group.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2007 21:04
Posty: 1212
Miejscowość: Świecie
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 11.04.2011 21:16 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
jack182 napisał(a):
Seba jeśli chodzi o Twoja wypowiedz jako osoby nie uczestniczacej w imprezie to uważam, ze powinieneś wstrzymać się od swoich opinie, a jeśli lubisz nieczysta grę to może coś jednak jest na rzeczy Twojego teamu na P-P jak to sugerują uczestnicy.

Hej hej jack182 , kolego uspokój się ! Seba jeździ w "barwach" Rally Buła Team i nic mi nie wiadomo że braliśmy udział w P-P i nie wiem o co chodzi z tą nieczystą grą.
Może mylisz Go z kimś innym ?
Jeżdżąc jeszcze swego czasu quadem na rajdy przeprawowe też wolałem sam jechać na swój własny rachunek, nie obrażając Kolegów z którymi miałem niewątpliwą przyjemność jechać niektóre rajdy.
Jestem taki "stary samotny wilk" więc wolę sam.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.03.2008 13:16
Posty: 203
Miejscowość: Nadarzyn
Quad: Yamaha Grizzly 700 www.jkc-group.pl
PostWysłany: 11.04.2011 21:38 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
Buła
Dla Ciebie zawsze wielki szacun, kilka razy na rajdzie się spotkaliśmy i wódki też razem trochę wypiliśmy.
W 2009 byłem na wszystkich KZ z Darkiem darobm i zawsze jechaliśmy we dwóch na maxa!!
A i Ciebie kiedyś z błotka jak Ci prądu zabrakło wyciągaliśmy 8)
O jeździe na kogucie po Fromborku nie wspominając :D

Co do PP to masz rację chyba pomyliłem Sebe z E...

_________________
Pozdrawiam
jack182

JKC - QUAD TEAM
www.jkc-group.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2007 21:04
Posty: 1212
Miejscowość: Świecie
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 11.04.2011 21:56 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
Kurde już mi się dawno popi......ło kto jest kim na forum. Twarze na rajdach to pamiętam ale "przykleić" profil forumowy , to już za wielkie wymagania co do pamięci.
Wyciągać mogliście mnie chyba tylko z tego MEGA błota blisko ogniska na edycji Frombork.
Zabrakło mi kilku metrów żeby wyjechać na twarde , i zabrakło też kilka "V" w akumulatorze.


 
Profil
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 12.04.2011 06:32 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
jack182 napisał(a):
Seba jeśli chodzi o Twoja wypowiedz jako osoby nie uczestniczacej w imprezie to uważam, ze powinieneś wstrzymać się od swoich opinie, a jeśli lubisz nieczysta grę to może coś jednak jest na rzeczy Twojego teamu na P-P jak to sugerują uczestnicy.

_________________



Na rajdy przperawowe to już się wyjeździłem, mam już dosyć błota i pieczątek, swoje na nich przeżyłem i widziałem.
Co do PP to nie przypominam sobie mojego startu w tym rajdzie ani użyczenia komuś sprzętu teamowego na ten rajd ani tym bardziej uczestnictwa mojego pilota w tymże przedsięwzięciu. Proponuje, żebyś może najpierw upewnił się w tym co piszesz i dopiero pisał.


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 28.10.2008 09:03
Posty: 1167
Quad: SKRADZIONO 2SZT CF Moto X8
PostWysłany: 12.04.2011 08:12 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
jack182 wyluzuj bo zaczyna robić się nie smacznie :? jeżeli chłopaki obrali sobie taką strategię to ich sprawa 8) ja byłem na tym rajdzie i mi to nie przeszkadza i innym chyba też, jeżeli nie wytykają im tego :oczy: ja jechałem dla siebie i dobrej zabawy a nie po wynik :oczy: tak jak Ty z tego co zrozumiałem z twoich wypowiedzi :?:
I wiem że dałem sobie radę i dobrze się bawiłem przy tym i to się liczy :> a że czasami przy tym stanie się na pudle to tylko trochę większy banan :>
Pozdrawiam i do zobaczyska na następnej edycji WRP :>

_________________
SKRADZIONE 2 QUADY LINK DO INFO :
viewtopic.php?f=63&t=55535


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.03.2008 13:16
Posty: 203
Miejscowość: Nadarzyn
Quad: Yamaha Grizzly 700 www.jkc-group.pl
PostWysłany: 12.04.2011 08:49 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
Seba78 napisał(a):
Proponuje, żebyś może najpierw upewnił się w tym co piszesz i dopiero pisał.

Seba sorry za błąd :!: Tak jak napisałem wcześniej zaszła pomyłka, skojarzyłem Cię z E...

Andrzej CECTEK napisał(a):
jack182 wyluzuj bo zaczyna robić się nie smacznie

Andrzej, wydaje mi się, że jeśli ktoś uczestniczy w rajdzie to właśnie po to żeby się fajnie bawić, a przy okazji powalczyć o lokatę, bo objeżdżanie własnych terenów w mniejszym i większym gronie znajomych quadów robi się rutyną.
Ja przyznaję jak najbardziej, że oprócz zabawy przyjechałem powalczyć o wynik i jak widać robiłem to bez żadnych dziwnych kalkulacji, a jak było trzeba to poświęciłem 2 godziny żeby pomóc innym w potrzebie :!: :!: :!:
Być może nie poruszyłbym tego tematu, gdyby nie wypowiedzi, że "my przyjechaliśmy się dobrze bawić, a na wyniku nam nie zależy", a potem okazuje się, że był to priorytet i nie do końca uczciwy wobec innych.
I masz rację, że robi się niesmacznie, ale byłem na kilku rajdach - Mamry Chalange, Kaszubski Zwiad, Dzicz Bieszczadzka - i były to znacznie trudniejsze i bardziej wymagające rajdy z super nagrodami, ale podobnych sytuacji tam nie było.
Może jestem przyzwyczajony do zdrowej rywalizacji i taką właśnie cenię najbardziej :!:

_________________
Pozdrawiam
jack182

JKC - QUAD TEAM
www.jkc-group.pl


 
Profil WWW
Zbanowany

Rejestracja: 28.10.2008 09:03
Posty: 1167
Quad: SKRADZIONO 2SZT CF Moto X8
PostWysłany: 12.04.2011 09:02 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
jack182 MASZ RACJĘ PO CZĘŚCI LECZ NA TYCH INNYCH IMPREZACH PRAWDOPODOBNIE JEST PODOBNIE TYLKO NIE WIESZ O TYM A JA BYŁEM ŚWIADKIEM TAKIEGO CZEGOŚ NA INNYCH IMPREZACH JAK TO SIĘ MÓWI BARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH .

_________________
SKRADZIONE 2 QUADY LINK DO INFO :
viewtopic.php?f=63&t=55535


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.03.2008 13:16
Posty: 203
Miejscowość: Nadarzyn
Quad: Yamaha Grizzly 700 www.jkc-group.pl
PostWysłany: 12.04.2011 09:08 
Re: "Warmiński Rajd Przeprawowy" Edycja 2011 08-10.04.20
No to może koledzy nie powinni nagłaśniać ich strategii i wszystko byłoby OK :(

_________________
Pozdrawiam
jack182

JKC - QUAD TEAM
www.jkc-group.pl


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.