Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 09:41

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2006 16:19
Posty: 314
Miejscowość: poznań
Quad: Renegade X
PostWysłany: 06.06.2011 16:45 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
Rzeczywiście miałem małego pecha od samego sobotniego poranka jak czarny kot przebiegł mi drogę :uśmiech: .Mimo że wystartowałem na całkowicie nowym oryginalnym pasku to na połowie trzeciego kółka czyli jakimś 80 km już się stopił , miałem drugi przy sobie więc założyłem nie zakładając z powrotem obudowy widząc jak kolejne osoby mnie wyprzedzają postanowiłem jak najszybciej wrócić z powrotem na trasę , no i po 5 km znowu pech zabrakło paliwa a do strefy tankowania parę km ale to już było do przewidzenia i miałem ze sobą małą bańkę paliwa . Przed końcówką trzeciej pętli wjeżdżam do strefy tankowania chłopaki widząc że nie ma obudowy chcą ją założyć ale po pierwsze została w lesie , a po drugie nikt nie jest w stanie zatrzymać mnie tam na dłużej niż trwa do tankowanie się . Startuje w tumanach kurzu co uniemożliwia bezpieczną jazdę niektórzy widząc kogoś kto dojechał z dużo większą prędkością zjeżdżają tak jak się umówiliśmy na odprawie inni z czystej uprzejmości a mimo to zdobywają wysoką pozycję , niestety trafia mi się na końcówce piątego kółka Szerszeń Vel Karaluch którego w żaden sposób w tym kurzu nie idzie wyprzedzić wiedząc że za chwilę zaczyna się bardzo wolny trawiasty odcinek po muldach ale jednocześnie krótki dojeżdżam zbyt blisko by cokolwiek widzieć , quad jest przechylony mocno na lewo i uderza prawym kołem w przeszkodę co w ułamku sekundy zsadza mnie na lewy podnóżek i dotykam kolanem wariatora początkowo myślałem że po za rozprutymi spodniami i ochraniaczem nic się nie stało i nie zatrzymując się kontynuuje jazdę ale czuję dziwne ciepło zatrzymuję się przy sędzi patrzę dziura nie tylko w spodniach ale i w kolanie :zalamka: . Szybka decyzja karetka , opatrunek i z powrotem na trasę żeby nie czekać na pomoc wyznaczam azymut 5km do strefy serwisowej dojeżdżam noga wygląda jakby w niej mina wybuchła lekarze pakują nas niestety do karetki na dzisiaj to już koniec jazdy . ImageImage

_________________
http://picasaweb.google.pl/erni75
http://picasaweb.google.pl/erni32
http://ernifoto.fotosik.pl/alb


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 06.06.2011 17:12 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
wojtekww napisał(a):
Tak sobie to wszystko czytam i zastanawiam się gdzie podział się krecik spec od nawigacji i demon prędkości :szok: czyżby nie trafił albo zgubił się gdzieś po drodze??? :D Chyba pojadę go poszukać :D ;)

Gratulacje dla wszystkich startujących


bo to rajd kompletnie nie dla mnie, nie pod mój sprzęt, i nie pod moje preferencje :-) pojechać żeby pojeździć w kółko mogę tu pod domem :) a na ćwierć mili z reńką nawet nie próbuję się ścigać :P

ps. Erni - przepraszam, możesz się obrazić na to co napiszę, ale z drugiej strony może przemyślisz - ciśnienie Cię kiedyś zabije :( wiem, to twoja sprawa jak jeździsz i tak dalej, ale jak już z tego ciśnienia przepałujesz i sobie zrobisz definitywne kuku to będą za to ganiani do odpowiedzialni bogu ducha winni organizatorzy tego rajdu na którym to zrobisz :what: Pomyśl trochę czaem, bo jazda ze zdjętą osłoną na cvt na rajdzie to nie 'odwaga' i 'zajebistość' tylko zwykły najzwyklejszy przejaw skrajnej nieodpowiedzialności i po prostu głupoty. Ile zaoszczędziłeś czasu ? 5 minut ? Miszczu Ty nasz, Ty jeździsz na tym poziomie gdzie powinieneś być przykładem do naśladowania, a jedyne czego uczysz odkąd obserwuje jak jeździsz - czyli odkąd się ścigamy na wszystkich zawodach na których się spotykamy, to jak na sto sposobów sp*dolić efekty nawet najszybszej jazdy - pomysł numer pięćdziesiąt trzy - włozyć kolano w wariator. Starczy tego przydługiego apelu, wyzdrowiej szybko i się opanuj trochę zanim zabijesz siebie albo nie daj boże kogoś postronnego, kilku 'twardszych' od Ciebie skończyło zawodowe jeżdzenie, nieśmiertelny nie jesteś.

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2010 21:38
Posty: 1595
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Can-Am Outlander
PostWysłany: 06.06.2011 19:04 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
krecik ! obiecałeś kiełbasę z grila ! teraz nie wiem co o tym myśleć :? albo nie trafiłeś albo wy dygałeś się albo kolejna strategia z twojej strony :szok: :D


 
Profil

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 06.06.2011 19:11 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
zbieram siły na DW, tam dużo kiełbaski z grila będzie do zrobienia ;-)
a wątroba już nie ta... wiesz trawienie i tak dalej ;)

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.10.2010 21:50
Posty: 346
Miejscowość: RUDA ZE ŚLĄSKA
Quad: Czerwone - najszybsze.....
PostWysłany: 06.06.2011 20:03 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
Krzysztof -jo Cię prosza - nie ep z tymi morałami, przyjedź i pokaż co potrafisz- fajnie się pisze siedząc w fotelu.......

_________________
#500 Arkadiusz Hanys Boronowski
CKM CIESZYN
PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI.... między taśmami panowie...między taśmami!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.04.2011 07:15
Posty: 106
Miejscowość: WIELKOPOLSKA
Quad: G700
PostWysłany: 06.06.2011 20:05 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
Następna impreza Andrzeja - TRANSGOTHICA 8-11.09. 2011 będzie poprawiona technicznie dzięki zastosowaniu monitoringu elektronicznicznego.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6AsxoJ-HoM8


 
Profil

Rejestracja: 01.04.2008 15:44
Posty: 54
Miejscowość: Goleniów
Quad: Yamaha G7
PostWysłany: 06.06.2011 21:07 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
Gratuluje Zwycięzcom Krzysiowi i Shogunowi. Było fajnie, szczególnie atmosfera po rajdzie, całe to grilowanie i przebywanie na campie. Warunki do obozowania bardzo dobre. Niestety organizator imprezy został wkręcony przez burmistrza Czarnego w strażaków którzy zajmowali się sędziowaniem zawodów. I znów życie pokazało że czynnik ludzki zawiódł i niestety wyniki zostały wypaczone. A miały być elektroniczne sędziowanie i wszystko by grało. Niestety było innaczej i gorąco przepraszał za tą sytuację. Każde próby podliczenia wyników i kar nie były rzetelne. Dla nas quadowców kolejna nauczka wyboru rajdu- raczej nie ufać sędziom a jechać na rajdy z elektoniczną obsługą. Oczywiście nie dotyczy to MT bo tam są doświadczeni sędziowie zaangażowani w imprezę a nad wszystkim czuwa Moli.
Krecik masz rację że Baja to impreza dla Reni ale czasem warto dostać baty i dobrze się bawić, nie tylko wygrana cieszy ale fan jest ważny. Jeżeli Ty jeździsz na wybrane imprezy tylko aby wygrywać to już chyba będziesz kończył karierę bo wygrałeś prawie wszystko.
Co do Erniego to chłopak ma ciśnienie i walczy. Może to głupota że tak postąpił ale to jego wybór i jego noga, a postawa po nieskończonym rajdzie pełen szacun - nie zabrał się do domu a był razem z nami. Widać że ma przyjaciół mimo że jest ciśnieniowiec, szczery chłopak. A Ty krecik czy masz przyjaciół czy tylko ???????
Sorki jeżeli Cię Krecik uraziłem ale uważam że jesteś ostatnią osobą która może dawać lekcje moralności.


Ostatnio zmieniony przez marco777, 06.06.2011 21:07, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 07.06.2011 04:27 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
Co do moralizowania - przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem do Erniego, a potem się zastanow chwile czy na pewno - skoro jesteś taki jego zadeklarowany przyjaciel - chcesz żeby sobie krzywde zrobił. Popatrz na to też z tej strony - na rajdy PZMot nie jeździsz bo regulamin jest rozdmuchany do granic nieprzyzwoitości, tego nie można, tamtego nie można, owszem, prawda, ale za taki numer jak teraz zrobił chłopak by dostał dyskwalifikacje na pierwszym PKP które by osiągnął i na którym sędziowie by zobaczyli , może dzięki temu by dziś nie miał problemów z kolanem, jego kolano, jego sprawa, ok, ale czy naprawdę chcesz żeby na rajdach amatorskich orga był zmuszony też taki regulamin wprowadzać, przez kilka osób którym brak zdrowego rozsądku ?

ps. na MT Rally nie było żadnej elektroniki, wg. kryteriów ktore podałeś trzeba ten rajd omijać :P



@Hanys - mi tu w fotelu bardzo dobrze ;) nie kurzy się

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 07.06.2011 07:05 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
marco777 napisał(a):
Oczywiście nie dotyczy to MT bo tam są doświadczeni sędziowie zaangażowani w imprezę a nad wszystkim czuwa Moli.



krecik napisał(a):
ps. na MT Rally nie było żadnej elektroniki, wg. kryteriów ktore podałeś trzeba ten rajd omijać


Też czytaj ze zrozumieniem


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 07.06.2011 11:39 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
erni Ty wariacie wracaj do zdrowia szybko ;).


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 07.06.2011 21:12 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
co wy tam wiecie o wypadkach :^^D:


_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 07.06.2011 21:29 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
Fajnie rolował, ani razu nie uderzył sama kabiną, tylko przodem albo tyłem. Przez ułamek sekundy widać jak kierowca zapiera się o kierownicę jak już wie że będzie ostro.

Jednak nie ma co porównywać wypadku Erniego i Miko. Erni świadomie pojechał bez obudowy, tutaj błąd w prowadzeniu. Chcą c je porównać to auto musiałoby jechać kabrio i bez klatki.

Erni kuruj się, może zoabczymy się na MT Series.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.04.2011 07:15
Posty: 106
Miejscowość: WIELKOPOLSKA
Quad: G700
PostWysłany: 08.06.2011 05:19 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
Najbardziej niebezpieczny był całkowity brak widoczności w gęstym kurzu :szok:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6AsxoJ-HoM8


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2009 17:55
Posty: 1225
Miejscowość: Żagań
Quad: KING QUAD
PostWysłany: 09.06.2011 09:49 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
HANYS napisał(a):
Krzysztof -jo Cię prosza - nie ep z tymi morałami, przyjedź i pokaż co potrafisz- fajnie się pisze siedząc w fotelu.......


Ja tam jestem postronnym kibicem-obserwatorem, ale wydaje mi się że ten Pan nie raz pokazał już umiejętności na trudniejszych rajdach :^^D:

Erni życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;) Demonie prędkości :uśmiech:

-- dodano 09.06.2011 09:49 --

No i oczywiście gratulacje dla zwycięzców :D i pokonanych ;)

_________________
Quad drivers of the world UNIT!


Ostatnio zmieniony przez zuber, 09.06.2011 09:49, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.10.2008 22:58
Posty: 333
Miejscowość: KOSZALIN
Quad: Renegade XXC BLACK EDITION ,
PostWysłany: 09.06.2011 20:06 
Re: AutoSwiat4x4bajachallenge 4-5 06.2011
witam , nareszcie pojawiły się jakieś zdjęcia , jeszcze raz dzięki chłopaki za wspaniały weekend
http://www.terenowo.pl/sport/inne/1327-a4x4-baja-challenge-znakomite-zdjcia-adama-soroki.html#

pozdrawiam k.widziewicz

_________________
pozdrawiam Krzysiek


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.