Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 07:41

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 27.01.2006 00:26
Posty: 269
Miejscowość: nysa
Quad: Teraz Renegade 1000XXC 2015 ZIELONKA
Poprzednie quady: Polaris Sportsman, 3 X GRYZZLAK CAMO :-)
PostWysłany: 25.11.2010 00:17 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
wojtekww napisał(a):
na co mnie stać wsród starych wyjadaczy quadowców i co?

HEJ to nie zawody tylko integracja bez ciśnienia i zabawa :D Wyluzuj następnym razem dasz na pewno radę :uśmiech:

_________________
CZAD MUSI BYĆĆĆĆ!!!!http://www.youtube.com/watch?v=caLDxqSdMSM&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=TT1o8X-u ... re=related


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2010 21:38
Posty: 1595
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Can-Am Outlander
PostWysłany: 25.11.2010 01:10 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Nigdy nie liczyłem na jakiekolwiek miejsce ale podejście Markusa do tej imprezy jest karygodne,wiem że wszyscy doceniacie go za to co robi,ale nie robi tego za darmo,skoro sam nie umie albo nie chce mu śię niech wynajmie ludzi do liczenia. Ja jechałem tylko dle sprawdzenia śię i jak mam to zrobic jak Markus to olał!!! Co do integracji to powinna być po rajdzie,a ona trwała w trakcie !oczywiście nie wszyscy!!!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2007 19:48
Posty: 593
Miejscowość: Rzeszów
Quad: Yamaha
PostWysłany: 25.11.2010 09:11 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
wojtekww napisał(a):
Pojechałem na Bieszczady DLA WSZYSTKICH żeby zobaczyć na co mnie stać wsród starych wyjadaczy quadowców



chyba Ci się imprezy pomyliły :? :? Biesy to impreza integracyjna z elementami przeprawowymi
jak masz ochotę na rywalizację z najlepszymi w Polsce zawodnikami to zapraszam na Dzicz Bieszczadzką tam z rozkoszą nasycimy Twoją potrzebę rywalizacji :diabeł: :uśmiech:

a propo karty - to fakt czysta
a jeśli chodzi o ilość pieczątek to jest na niej niecała połowa z tych które były do zdobycia wiec niedziw się że Cię nie ma pozatym dla mnie osobiście możesz być MISTRZEM :!: :!: :!: ja chętnie będę przegranym w tej rywalizacji
Yo yo :wizi:

-- dodano 25.11.2010 09:11 --

wojtekww napisał(a):
Co do integracji to powinna być po rajdzie,a ona trwała w trakcie !


jak oceniasz ten element integracji źle to nie jeździj do innych rób swój event i dzięki temu będziesz mógł spokojnie zająć się sobą i realizować Siebie :^^D: :^^D:


ps

z tego co się orientuję to na 120 osób skrzywienie mają 2 hanysy trochę dziwi mnie ten fakt bo akurat ślązaki to zawsze mocno integracyjne chłopaki - tak na przestrzeni ośmiu lat historia mówi ale cuż świat się zmienia

YoYo :uśmiech:


 
Profil

Rejestracja: 13.08.2005 18:16
Posty: 737
Quad: Suzuki Vinson Renegade X Kawasaki TERYX 750 - RUW
PostWysłany: 25.11.2010 09:13 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
No cóż krótko mowiąc trafili nam się dwaj cisnieniowcy którzy najwyrazniej pomylili imprezy.

Nagle się obudzili bo 3 miesiacach w kólko piszac jedno i to samo.


Kart nie ma już bo nie ma.
Łukasz mysle wystarczajco odpowiedział na zadany "problem". Nie mam pojecia czego wiecej Hanys i wojtekww oczekują. Chyba cofnięcia w czasie.
Mysle ze oni sami nie wiedza niestety.


Połowa ludzi w ogóle nie oddała kart chociaz mieli niektórzy wiekszosc ze 125 pieczatek.

Bieszczady dla Wszystkich sa impreza a nie zawodami.
Byli tacy co w ogóle quadami nie zjechali z przyczep:) bo ich integracja pochłoneła do głebi.
Kiedys dawalismy nagrody za Fun , za najbardziej ubłoconego quada, za najwiekszego imprezowicza imprezy itp.


Wyniki tu nie maja znaczenia.
Karty sa dla zawodników.

Innym razem Łukasz w ogóle nie plombował kart do quadów. Dlaczego? Bo to impreza BEZCISNIENIOWA

Chcecie walki to przyjedzicie na Dzicz Bieszczadzka. Tam jest rywalizacja.

Albo lepiej nie. CISNIENIOWCOM KTÓRYM NIE SMAKUJE BIGOS ALBO INNE BZDETY DZIEKUJEMY.

Dobrze że organizator ma prawo do selekcji zawodników ( w tym przypadku uczestników bo to w koncu nie zawody)


Ja kończe niekonstruktywny temat bo do niczego prowadzi.


Majówka Ty zbóju mam dla Ciebie miejsce obok kierowcy w miim nowym Side By Side na nastepnych Bieszczadach dla Wszystkich :> których termin podamy za pare dni.

Powiedz Zygmuntowi ze dla niego miejsce na pace też się znajdzie. :D :D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.07.2008 11:44
Posty: 343
Miejscowość: wawa i okolice
Quad: KQ 750
PostWysłany: 25.11.2010 15:12 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Nie męczcie już buły (nie mylić z Bułą) tylko gadać kiedy następna edycja !! :wizi:


 
Profil

Rejestracja: 12.10.2010 10:14
Posty: 3
PostWysłany: 25.11.2010 23:52 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Czytam czytam i nie wierze tego jeszcze nie grali Panowie gorzej jak baby :szok: się zachowujecie.....pretensje, kasa, żarcie za słone- brakuje jeszcze hu***pogody i za dużo błota :zły: Budzimy się!!! :^^D:


Markus :wizi:
Markus napisał(a):
Majówka Ty zbóju mam dla Ciebie miejsce obok kierowcy w miim nowym Side By Side na nastepnych Bieszczadach dla Wszystkich których termin podamy za pare dni.

Powiedz Zygmuntowi ze dla niego miejsce na pace też się znajdzie.


Ty zaplanuj jakąś :idea: przyczepke w takim razie bo ja nie dam się zbyć też się pisze na "patrole wieczorową porą" :^^D:

Pozdro :!:


 
Profil

Rejestracja: 13.08.2005 18:16
Posty: 737
Quad: Suzuki Vinson Renegade X Kawasaki TERYX 750 - RUW
PostWysłany: 26.11.2010 20:22 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Spokojnie Sliwka o was też pamietamy. Przyczepka będzie na pewno.

Musimy tylko teraz bardziej pilnowac Zygmunta zeby znowu nie wpadł na pomysł zwiedzania terenu o 4 rano z buta :^^D:

Tym razem uczestnicy musza miec zaliczona "objazdowa pieczatke kontrolna" z dwóch Sidów wiec łatwo nie będzie :kier: :kier:


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 12.10.2010 10:14
Posty: 3
PostWysłany: 26.11.2010 22:49 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Markus napisał(a):
bardziej pilnowac Zygmunta


Najpierw buty będzie mu trzeba taśmą zarolować :^^D: co by były na miejscu heheh, jednego "zwierza rudego" się z nim wyśle i nie zginię a jeszcze jak Majówka by był toooo na pewno dadzą sobie radę :uśmiech: -będzie Pan zadowolony :lol:

i będzie :kier: bajer :kier:


 
Profil

Rejestracja: 13.05.2010 11:08
Posty: 10
Quad: KQ750
PostWysłany: 30.11.2010 23:16 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Hej Hej Bieszczady są dla wszystkich i można spacerować po połoninach o 4 rano :lol: Majówka uważaj na Markusa bo ten z prawej strony przeważnie zalicza głęboki wykop i spacer po połoninach w jednym bucie osobiście wolę pakę można podziwiać gwiazdy :szok: Pozdrowienia Dla Łukasza i Markusa do zobaczenia
na porannym spacerku :lol:


 
Profil

Rejestracja: 13.08.2005 18:16
Posty: 737
Quad: Suzuki Vinson Renegade X Kawasaki TERYX 750 - RUW
PostWysłany: 01.12.2010 00:18 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Cytuj:
zalicza głęboki wykop


Ej ej ... jaki głeboki wykop?? [wow]

Uczestnik na prawym fotelu Rhino wypadł bo ...się zmeczył i rece mu troszke widocznie omdlały.
Zadnych głebokich wykopów nie było :nipo:
Taka wersje zna Łukasz i tego się będę trzymał. W koncu to był jego Side.

:uśmiech: :uśmiech: :uśmiech:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.10.2010 21:50
Posty: 346
Miejscowość: RUDA ZE ŚLĄSKA
Quad: Czerwone - najszybsze.....
PostWysłany: 01.12.2010 00:29 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Ciśnienie już opadło. Liczę na propozycje Marcusa w sprawie pieczątek. Zjawimy się pełną ekipą Hanysow. Kupcie puchary ze śląskimi transkrypcjami bo pojadą na Śląsk. Pozdrowienia dla wszystkich - zapraszając na nasz poligon, Trachy i Kotlarnię!

_________________
#500 Arkadiusz Hanys Boronowski
CKM CIESZYN
PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI.... między taśmami panowie...między taśmami!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2008 18:42
Posty: 1015
Miejscowość: Olsztyn
Quad: KQ 750
PostWysłany: 01.12.2010 08:22 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
[b]zyginysa [/b] Zygi Olsztyn pozdrawia niesamowity gość jesteś :^^D:


 
Profil

Rejestracja: 13.05.2010 11:08
Posty: 10
Quad: KQ750
PostWysłany: 25.12.2010 22:15 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Zygi pozdrawia Olsztyn, Wesołych Świąt :lol: mnóstwo prezentów pod choinką i sukcesów zawodowych życzy Zygmunt z rodziną


 
Profil
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 30.12.2010 20:28 
Re: Bieszczady dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010
Marcus, Cerrone - tej dziczy dla UTV nie można później zrobić, albo zamienić terminami z quadami? To 3 dni po GER i w takim układzie będzie trzeba coś wybrać, z czegoś zrezygnować.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.