Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 08:57

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2007 21:04
Posty: 1212
Miejscowość: Świecie
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 24.09.2010 14:12 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Norbuś !! Zapraszam jutro na śniadanko. Jajecznica może być ?


 
Profil
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.08.2008 14:10
Posty: 3361
Miejscowość: Warszawa
Quad: R815
PostWysłany: 26.09.2010 12:05 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Buła ale wiesz że dla Kato musisz mieć dwa identyczne jajka do tej jajecznicy, muszą być jakby to delikatnie powiedzieć powielone na XERO :) chłopak jest rozpieszczony

_________________
Life's 2 short 2b slow


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2007 21:04
Posty: 1212
Miejscowość: Świecie
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 26.09.2010 21:19 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Przyjechali Kato + jego dziewczyna ( jak zwykle nie pamiętam imienia ) i Seba , wypili herbatę ,pojedli drożdżówki ,jajecznicy nie chcieli.
Cóż zrobić ?!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.11.2005 18:45
Posty: 845
Miejscowość: legionowo
Quad: Suzuki Vinson 500, Honda Rincon 680
PostWysłany: 28.09.2010 13:52 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Świecie to zawsze jakoś tak po drodze na wybrzeże i w dodatku tak jakoś w połowie :uśmiech:
Postój aż się prosi.

Buła- czy Ty urządzasz jakieś zwiedzanie piekarni dla dzieci typu sztuka wypiekania chleba bo ja bym się pisał z moimi dzieciakami :uśmiech:


 
Profil

Rejestracja: 20.09.2010 15:06
Posty: 1
Quad: Yamaha Grizzly
PostWysłany: 29.09.2010 14:56 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Witam Wszystkich.
Po powrocie z zagranicy mogę wreszcie wypowiedzieć się w swojej sprawie.
Przeczytałem wszystkie posty i chciałbym prosić organizatorów o wyjaśnienia dotyczące kary która nie zgadza się z regulaminem. Jak już pisał Brylant podczas zjazdu nie wyjechałem z trasy jak również nawet nie dotknąłem taśmy tylko uderzyłem w krzak do którego była przywiązana taśma. W wyniku naprężenia taśma się zerwała i taką też notatkę wpisał sędzia (zerwana taśma). Informuję wszystkich zainteresowanych że nie wyjechałem po za trasę. W ten krzak nie wjechałem tylko ja ale również inni zawodnicy.

Tak więc proszę o wyjaśnienia. W przypadku pytań jestem do dyspozycji.
Bez względu na wynik było miło i fajnie się bawiłem.
Proszę tylko jeszcze wziąć pod uwagę różnice czasowe pomiędzy naszym zespołem a kolejnym.
Nie rozmawiamy o sekundach które decydowały by o wygranej.......????

Pozdrawiam Wszystkich
Andrzej


 
Profil

Rejestracja: 27.04.2010 08:43
Posty: 691
PostWysłany: 30.09.2010 08:15 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Witaj Andrzeju,
odpowiadając na Twoją prośbę - sprawa zostanie wyjaśniona. Prezes wyraził chęć przedyskutowania tematu z wszystkimi zainteresowanymi.
Z natłoku obowiązków, nie mogło się to odbyć w ostatnich dniach. Czekamy więc na Jego powrót z Egiptu.
Pozdrawiam.

_________________
Jesteś znajomym ATV Polska na Facebook'u?


 
Profil

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 30.09.2010 08:20 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Jak tak wszystko bedziecie na prezesa zrzucać do sterowania ręcznego to biedak nie będzie miał czasu na rajdowanie.
Ale to chyba nie on podejmowal decyzje o nakładaniu kar ?

Wiec może niech się wypowiedzą ci co te decyzje nałożyli ?



BTW. z ciekawości - klub Atv polska jest zrzeszony w pzmocie, czy teoretycznie przynajmniej, regulamin rajdu który organizował powinien być zaakceptowany przez odpowiednią Okręgową KSS zgadza się ?

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2008 20:11
Posty: 619
Quad: gryzeldy
PostWysłany: 30.09.2010 08:50 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
...już się wypowiedzieli i widzieli na własne oczy ....proszę czytać posty ze zrozumieniem

_________________
życie jest piękne pod warunkiem , że masz odpowiednio dobrane leki antydepresyjne...


 
Profil Facebook

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 30.09.2010 09:23 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
tylko wizja tego co widzieli z tym co piszą sami zawodnicy się lekko nie zgadza...


łącznie z tym co stoi w protokole - 'zerwanie taśmy' za co paragrafu nie ma vs. 'wyjechanie poza trasę' za co paragraf jest

czy była w ciągu ostatnich dwóch, trzech lat , choć jedna integracja 'pucharopodobna' a ostatnio nawet 'przeprawopodobna' na której nie było zadymy z wynikami ? Przez to kupa ludzi przestała jeździc na tę impreze :-( bo ileż można czekać aż się organizator imprezy SPORTOWE nauczy organizować. Gdyby się toto nazywało 'integracja atvp' to wtedy byś miał 100 zawodników na starcie, i wszyscy byli by szcześliwi z 30 minutowej pojeżdzawki, a potem by się integrowali. Ale że nazywa się PUCHAR, i do tego PRZEPRAWOWY , to nie wszyscy którzy na start przyjechali wizję organizatora zrozumieli, i niektorzy przyjechali tam z nastawieniem na wynik :-) i mają do tego prawo, w końcu rajd o "PUCHAR". Wiec postawcie się na naszym miejscu - zawodników - którzy walczą o wyniki a nie przyjechali się wyłącznie bawić , i chocby ze względu na sponsorów którzy jakieś pieniądze na nasze jeżdzenie wykładają, musimy walczyć o swoje, tak długo jak długo regulamin jest taki jaki jest :-)

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2008 20:11
Posty: 619
Quad: gryzeldy
PostWysłany: 30.09.2010 09:36 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Zawsze najwięcej do powiedzenia o imprezie mają ci których nigdy na niej nie było....
prawda Krecik ???

_________________
życie jest piękne pod warunkiem , że masz odpowiednio dobrane leki antydepresyjne...


 
Profil Facebook

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 30.09.2010 09:45 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Nigdy nie byli powiadasz... widać mało wiesz


Szkoda że największy cykl imprez ktore miały by szanse być faktycznie pucharem polski, organizuje zespół który ma pojęcie o organizowaniu imprez integracyjnych, ale ma niewielkie pojęcie o organizowaniu imprez z rywalizacją sportową.

I tak - wlasnie z tego powodu - wiele osob - w tym i ja - przestało jeździć na tą impreze :-) I nie zapowiada się zeby się to miało zmienić, ba, kolejne osoby do naszego grona dołączają i grono śmiejących się z tego "pucharowego zadęcia' jest coraz większe :-(

Zniszczyliście "puchar" i zrobiliście integracje. Tak trzymać. Gratulacje.

Mnie osobiscie to martwi, bo kolejna fajna kiedys impreza schodzi na psy i zmienia się w wycieczke

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 30.09.2010 09:58 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
krecik napisał(a):
Zniszczyliście "puchar" i zrobiliście integracje. Tak trzymać. Gratulacje.


Fakt była to kiedyś jedna z cięższych imprez w kraju.
Michał Mazurek lubił dokopać szczególnie na III edycji waliliśmy w gacie.

-- dodano 30.09.2010 09:58 --

przepraszam za byka szczególnie


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2008 20:11
Posty: 619
Quad: gryzeldy
PostWysłany: 30.09.2010 10:10 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
Jestem od Ciebie starszy ale sklerozy jeszcze nie mam , w 2010 r nie było twojego nazwiska na liście startowej Pucharu ....więc może wstrzymasz się z bulami i cierpliwie poczekasz na konfrontację....Wiem że jesteście kolegami ale w sporcie sentymentów nie ma ...tak na marginesie ...co byś zrobił gdyby Twój przeciwnik przekroczył regulamin....
Więc proszę nie siej fermentu ....

-- dodano 30.09.2010 10:10 --

...Brylant ??? byłeś na I , II edycji ???

_________________
życie jest piękne pod warunkiem , że masz odpowiednio dobrane leki antydepresyjne...


 
Profil Facebook
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 30.09.2010 10:29 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
byłem 2007, 2008 wszystkie edycje krecik ma większy staż.
Bo chyba brał udział od 2006

nie chce mi się znowu wypisywać to co już pisałem, Bąku napisał dokładnie jak to było

-- dodano 30.09.2010 10:29 --

od 5 lat jest to moje pierwsze można powiedzieć upomnienie się o swoje.
Wszyscy mnie doskonale znają i wiedzą że zawze przegraną przyjmuje no stresss.
tym razem jestem pewnien swojej racji.


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 30.09.2010 10:41 
Re: III Runda Przeprawowego Pucharu ATV POLSKA 2010 [RELACJE]
shayba napisał(a):
Jestem od Ciebie starszy ale sklerozy jeszcze nie mam , w 2010 r nie było twojego nazwiska na liście startowej Pucharu ....więc może wstrzymasz się z bulami i cierpliwie poczekasz na konfrontację....Wiem że jesteście kolegami ale w sporcie sentymentów nie ma ...tak na marginesie ...co byś zrobił gdyby Twój przeciwnik przekroczył regulamin....
Więc proszę nie siej fermentu ....

-- dodano 30.09.2010 10:10 --

...Brylant ??? byłeś na I , II edycji ???



Shayba - a co ma wiek do tego ?

Nie było nazwiska, i na razie nie zapowiada się zeby miało w planach być, bo po trzech latach jeżdzenia na pucharek znudziło mi się zastanawianie nieznajomością czego wykażą się sędziowie i organizatorzy. Mnie już też kiedys inny z organizatorów przerobiłi po awanturze tamtej pewne rzeczy się zmieniły, i dla ciebie są już 'oczywistością' - vide wywieszanie wyników prowizorycznych ktore po tamtej akcji się dopiero pojawiły - tak samo rózne inne zmiany w regulaminie zostały wymuszone przeze mnie i kilka innych osób i na przestrzeni tych czterech lat 'poszło do przodu'. Również dla Ciebie to 'normalność' ale kiedyś było niestety delikatnie inaczej.


Widzisz Shayba - problem jest taki że jeżdze na te rajdy od kilkunastu lat, i takiego bajzlu jak na tych pucharkach to nigdzie indziej nie ma :-( Ciągle się uczycie. Tylko czemu 'na nas'.

Gdyby mój przeciwnik PRZEKROCZYŁ regulamin, to bym złożył protest. Ale tutaj nie ma przekroczenia regulaminu z tego co na razie widać :-(


ps. sprawa dotyczy członka mojego zespołu rajdowego, wiec sam rozumiesz, muszę go bronić jak ma racje :-)

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.