Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - mleko w silniku
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 03:34



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
mleko w silniku 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 13.06.2009 21:56
Posty: 8
Miejscowość: Parczew
Quad: linhai
PostWysłany: 13.06.2009 22:05 
mleko w silniku
Witam.

Mam mały problem z LH300 Clasic. Zauważyłem że brak mi płynu w chłodnicy a w silniku olej jak kawa z mlekiem. Obejrzałem cały silnik brak wycieków płynu wiec podejrzewam uszczelkę pod głowicą. Spotakł się ktoś czymś takim?? jeśli tak to prosiłbym o podpowiedz jak się do tego zabrać.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2007 20:45
Posty: 154
Miejscowość: Dramatal
Quad: Brute Force 750
Poprzednie quady: linhai 300 , lucky Star 300,Honda TRX 300 big red
PostWysłany: 14.06.2009 00:25 
Re: mleko w silniku
To tylko zakasac rękawy i wymieniac uszczelke koszt uszczelki ok 100 zł

_________________
NIe straszne mi błotko !!!


 
Profil

Rejestracja: 12.03.2009 17:36
Posty: 7
PostWysłany: 10.07.2009 15:51 
Re: mleko w silniku
albo tak jak w moim przypadku wymienilem uszczelke i dalej to samo a okazalo się ze walniete uszczelnienie pompy wodnej simering 2.5 zl i ma grac jeszcze nied zlozylem ale radze uwazac przy rozbieraniu oski pompy


 
Profil

Rejestracja: 13.06.2009 21:56
Posty: 8
Miejscowość: Parczew
Quad: linhai
PostWysłany: 27.10.2009 23:07 
Re: mleko w silniku
Witam.

Dziś zdiłem głowicę i cylender i założyłem nowe uszczelki. Nie zaznaczyłem na wariatorze usawień rozrządu. Podpowiedzcie mi jak go teraz ustawić. Wiem że na kole w rozrząduie jest znacznik a jak ustawić resztę?? Mam serwisówkę ale tam nic nie znalazłem jak ustawić wariator.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.09.2007 01:28
Posty: 491
Quad: Grizzly
PostWysłany: 28.10.2009 08:16 
Re: mleko w silniku
Spokojnie, na obu kołach sa znaki. Zrównaj je tylko i będzie dobrze. Na kole po lewej stronie znak jest mało wodoczny, jest pod zębatką ale jest. Przypatrz się dobrze i zobaczysz. Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 13.06.2009 21:56
Posty: 8
Miejscowość: Parczew
Quad: linhai
PostWysłany: 03.11.2009 08:30 
Re: mleko w silniku
ok . dam znać

-- dodano 28.10.2009 23:26 --

Witam.

Mam problem z tym ustawieniem rorządu. Na kole w głowicy znaki są oczywiste (tak jak pokazuje serwisówka) lecz znaków ustawienia wału nie mogę odnaleźć. Zdiołem wariator i tam pozostaje tylko sama ośka z frezem bez znaków. Może jakaś podpowiedzć czego mam szukać i gdzie dokładnie??

Drugie pytanie to czy na wszystkich trzech pierscieniach na tłoku są zamki by pierscień się nie obracał czy jest tylko na pierwszym? Zakładając cylinder tylko zamek był na pierwszym a reszta się ładnie zmieściła. Tak ma być?

Jeszcze jedna sprawa w związku z tą naprawą. Całość uszkodzeń wystąpiła prawdopodobnie od zatkania termostatu jakąś dziwną substancją. Trudno powiedzieć co to jest ale wygląda jak pokruszony wosk (taki biały jak ze swieczki). Spotkał się ktoś z czymś takim?? Tego głada mam od nowości wiec to co tam jest w silniku to niedoróbka fabryczna albo coś w srodku puściło "soki".

-- dodano 03.11.2009 09:30 --

Witam.

Poradziłęm sobie z tym rozrządem. Nad miarką oleju jest śrubka na ampuł, po jeje odkręceniu jest tam znacznik. Po za tym sprzęt odpalił od ręki. pozostało pozakładać plastiki i w teren.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.