Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - LINHAI
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 05:47



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
LINHAI 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 29.06.2008 09:24
Posty: 62
Miejscowość: Śląskie SPS
Quad: Już nie długo
PostWysłany: 03.02.2009 19:16 
LINHAI
Witam wszystkich posiadaczy Linhai założyłem ten temat bo chce się coś dowiedzieć o tym quadzie bo się zastanawiam co wybrać.Mam parę pytań do użytkowników tych że quadów.
A mianowicie :
Jaka jest awaryjność tego Quada???
czy radzi sobie w blotku ??
ile spala ten quad tak mniej więcej ?
i czy polecacie tego quada jako na początek użytkowania ATV?

_________________
http://pl.youtube.com/user/MarcinBombardier


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2007 20:45
Posty: 154
Miejscowość: Dramatal
Quad: Brute Force 750
Poprzednie quady: linhai 300 , lucky Star 300,Honda TRX 300 big red
PostWysłany: 03.02.2009 19:51 
Witam przyszłego posiadacza , mysle ze musiasz przesledzic forum i na pewno wyciągniesz wnioski bo odpowiedzi na Twoje pytania jest wiele wystarczy poczytać .Pozdrawiam

_________________
NIe straszne mi błotko !!!


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.11.2008 20:13
Posty: 89
Miejscowość: Daszewice
Quad: brak... :(
PostWysłany: 03.02.2009 20:06 
Mam takowego i powiem tyle że na temat awaryjności nie moge się wypowiadać gdyż mam przejechane jakieś 420 km i do tej pory nic się nie zepsuło. W delikatnym błocie sobie radzi natomiast w większym niezabardzo ale wiele inncyh markowych w tym wiekszym też sobie nie radziło wiem z autopsji. Splanie jest takie że ja tankowałem 14 litrów paliwa i to jest właśnie pełen zbiornik i wystarczyło mi to na dwa razy wypad z takimi quadami jak G700 i KQ 700 gdzie one na jednym wypadzie spaliły całem 20 litrowe zbiorniki fakt jednak jest taki ze ja az tak bardzo nie szalałem jak oni.

Nowy Linhai kosztuje 14 tyś, Kodiak z 2006 roku kosztuje na alledrogo 15 tyś i nie wiem czy nie zdecydował bym się na Kodiaka.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 07.09.2008 19:45
Posty: 45
Miejscowość: Bolechówko/Murowana G / A.P.T. - ATV Poznań Team
Quad: BRAK-sprzedany
PostWysłany: 03.02.2009 20:25 
jako pierwszy quad na pewno polecam, spalanie myślę że na poziomie 9-10 litrów, zalezy jaki teren, awaryjność : zależy od użytkownika i sposobu jazdy, ale nawet przy dbaniu o sprzęt zdarzaja się usterki, drobne i większe np po 1800km luz na drążkach kierowniczych, i inne małe ..., co nie eliminuje go z jazdy. generalnie polecam, ale tak jak irasos obecnie zastanawiam się nad wymianą np na używaną Hondę, jakby co kupuj ode mnie :)


 
Profil

Rejestracja: 07.09.2008 19:45
Posty: 45
Miejscowość: Bolechówko/Murowana G / A.P.T. - ATV Poznań Team
Quad: BRAK-sprzedany
PostWysłany: 03.02.2009 20:27 
aaa ... jeszcze o błotku . Radzi sobie. Ale minusem jest brak blokady przedniego mostu. Siedzisz w błocie, z tyłu kręcą oba koła, z przodu drapie tylko jedno.niejeden raz pewnie bym wyjechał gdyby brały oba, ale po założeniu wyciągarki i tak wyjeżdżam


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 02.12.2008 21:29
Posty: 477
Miejscowość: NOL
Quad: Misiek 700 :)
PostWysłany: 03.02.2009 21:37 
ostatnio przegladalem filmy z naszych przepraw i w moim sprzecie chybanie ma mechanizmu roznicowego bo nawet jak jedno kolo bylo zupelnie bez obciazenia to oba przednie krecily może u was jest tak samo?! moj to Allroad 300

_________________
SQUAD OLSZTYN 4x4 Błoto wiąże, bagno wciąga a woda nie gasi pragnienia...


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.