Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Linhai 200 2x4 problem z rozrusznikiem ręcznym
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 04.06.2024 03:55



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Linhai 200 2x4 problem z rozrusznikiem ręcznym 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.02.2009 12:44
Posty: 1
PostWysłany: 15.03.2009 19:58 
Linhai 200 2x4 problem z rozrusznikiem ręcznym
Witam. Wiąze się z nastepujacym problemem. w ostatnim czasie zdażylo mi się odpalac bez akumulatora rozrucznikiem ręcznym. jednak co chinskie to chinskie po kilku pociagnieciach linka z rozrusznika została u góry i mechanizm nie wciagnal linki do srodka. nic nie zostało tylko podlaczyc akum aby odpalic. po podlaczeniu odpalilem silnik i wciągneło linke spowrotem do srodka. wylaczylem silnik i sprobowalem ruszyc rozrucznikiem recznym (linką) i połowa została mi w rekach a 2 polowa w srodku. rozebrałem klape i co się okazało cały mechanizm wykonany z plastiku ;/ połamany na kawałki załaczam zdjecie:
Image
czy można kupić gdzies ten mechanizm albo ma ktoś do sprzedania cos podobnego? quad jest na gwarancji a nie opłaca mi się z tego powodu jechać na serwis do tomaszowa ponieważ mam okolo 400km w jedną stronę a na pewno od reki tego nie zrobią.
odpalac idzie wszystko chodzi ok lecz chcialbym zeby byla tam jednak ta linka i w razie draki była mozliwosc odpalenia.
proszę o pomoc i pozdrawiam


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.