Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 10:00



Odpowiedz  [ 993 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Następna
Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.02.2010 16:16
Posty: 79
Miejscowość: Wawa
Quad: Chwilowo brak
PostWysłany: 01.02.2010 16:27 
Linhai / Allroad / Keeway - temat ogólny.
Wiam wszystkich,

Mam zamiar kupić ten oto Sprzęt i nie za bardzo wiem coz to taiego jest.

Czy na podstawie fote i danych technicznych moglibyscie powiedziec czy ta konstrucja już istnieje czy jest to zupelnie nowy Sprzęt?

I ile to może kosztowac a raczej ile powinienem orientacyjnei zaplacic.

Pytam gdyz znalazlem ten Sprzęt tutaj : http://www.keewaymotor.com/atv_atvdragon.html

Postanowilem wiec zadzwonic do importera Keeway-a w Polsce i otrzymalem info ,ze ten pojazd będzie dostepny od 1 kwietnia tego roku .Keewaya znam ze skuterkow i wypada naprawde ok.

Prosilbym o podpowiedz znawcow tematu coz to może być?

Dziekuje z gory.


Ostatnio zmieniony przez Nazir, 02.08.2011 05:48, edytowano w sumie 1 raz

Zmieniono nazwę tematu.



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.11.2009 17:11
Posty: 97
Miejscowość: Za górami, za bagnami... :)
Quad: Linhai Muddy 300 4X4
PostWysłany: 02.02.2010 17:01 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Hmmm... O takim sprzęcie jeszcze nie słyszałem. Ostatnio kumpel coś wspominał że mają wyjść jakieś nowe modele od Linhai-a. Tyle że chyba mu chodziło o nowa wersję Muddy na 2010 rok. Taki quad prawdopodobnie jeszcze nie istnieje skoro będą w sprzedaży dopiero od kwietnia. Nie wiem ile sobie mniej więcej Keeway liczy za takie przyjemności ale mój Muddy od Linhai-a kosztował o ile dobrze pamiętam ok 15 000 zł. Może jeden tysiąc więcej może mniej. O Linhai Muddy mogę Ci powiedzieć że jest to bardzo dobry sprzęt. Na swoją konstrukcję i cenę mocy ma wystarczająco. I ogólnie to jest dosyć bezawaryjny bo na razie żadnej poważniejszej usterki nie miał. Na forum jest trochę o nim napisane. Jak chcesz wiedzieć więcej to daj znać na PW. Podeślę ci link do tematu o nim.

_________________
Urodziłem się z błotem na plecach i manetką gazu w ręku, a zamiast pępowiny miałem przewód paliwowy...


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 01.02.2010 16:16
Posty: 79
Miejscowość: Wawa
Quad: Chwilowo brak
PostWysłany: 05.02.2010 13:32 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Witam ponownie,

Dziekuje bardzo za trochę informacji .

Nie dostalem niestety pelnej informacji na temat tego ATV-a , sa tylko dane techniczne na stronie www.keewaymotor.com i to chyba na tyle .

Co do wyciagare też jeszcze nie wiadomo ,aha info jakie dostalem dzwoniac do centrali Keeway-a to ,ze jakosc ma być na poziomie Linhaia a cena za 2010 w granicach 12.999 nie wiem ile w tym prawdy ,ale to chyba dobra cene za pojazd 4x4 o dlugosci 2.3 m .?

może się uda utargowac cos jeszcze :) i będę go mial taniej.W kazdym badz razie już wybralem pojazd i stane się szczesliwym (mam nadzieje) jego uzytkownikiem w kwietniu.

Na pewno dam relacje .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.11.2009 17:11
Posty: 97
Miejscowość: Za górami, za bagnami... :)
Quad: Linhai Muddy 300 4X4
PostWysłany: 05.02.2010 17:08 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Te 12.999 to według mnie uczciwa cena. Wychodzi na to że Muddy droższy. Ale nie możemy zapominać też o tym że Yamaha ma udziały w Linhai-u :) Coś za coś. W każdym razie życzę udanych negocjacji i bezawaryjnego sprzętu. Pozdrawiam i do zobaczenia w błocie :wizi:

-- dodano 05 Lut 2010 17:08 --

Na relację jak się sprzęcik sprawuję oczywiście czekam :P Jakiś filmik też nie zaszkodzi :)

_________________
Urodziłem się z błotem na plecach i manetką gazu w ręku, a zamiast pępowiny miałem przewód paliwowy...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.09.2008 21:12
Posty: 319
Miejscowość: Końskie, Świętokrzyskie
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 24.05.2010 22:58 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Cytuj:
może się uda utargowac cos jeszcze :) i będę go mial taniej.W kazdym badz razie już wybralem pojazd i stane się szczesliwym (mam nadzieje) jego uzytkownikiem w kwietniu.

Na pewno dam relacje .

Kolego błotoATV czy nabyłeś ten sprzęt. Jeśli tak to napisz coś o tym wynalazku.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 06.06.2010 19:55
Posty: 1
Quad: keeway atv 300
PostWysłany: 06.06.2010 20:15 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Od 2 tyg. jestem użytkownikiem keewaya atv 300. Za taką cenę jest to moim zdaniem najlepszy wybór. Dostajemy gwarancję producenta 2 lata! Co do właściwości jezdnych: na asfalcie ok, zbiera się całkiem fajnie przy tylu konikach, prędkość max jaką uzyskałem to 75 km/h; hamulce mogły być lepsze ale jest ok. Teren: jeździłem już na niejednym quadzie i naprawde jestem pod wrażeniem. Mocy absolutnie ma pod dostatkiem nawet przy 2 osobach (jakieś 140 kg), idzie pod każdy podjazd, w błocie rewelka kręci się jak wariat (byłem z kolegą samurajem i on nie dał rady w błocie), keeway wyszedł! Podsumowanie: w teren naprawde rewelka i to na fabrycznych oponach oczywiście chińskich, ani razu nie miał problemów (błoto, las, wąwozy, potoki). Zarąbisty dzwięk!! Szczerze polecam. Mankamenty: na początek zepsuł się licznik kilometrów (nie ma pamięci i codziennie pokazuje 0 km przejechane), zapisuje km w telefonie codziennie i przy 1 przeglądzie (300 km) ma być ten licznik wymieniony na nowy. Zaczął piszczeć chyba pasek napędu podczas ruszania (chyba trzeba go naciągnąć lub wymienić), ale to nie groźne i przy przeglądzie też to zrobią. Co do dostępności części to jeszcze nie wiem jak to będzie. Na dzień dzisiejszy mogę śmiało polecić ten pojazd. Za 12500zł dostajemy nowy quadzik, z 2-letnią gwarancją, który daje dużo frajdy w terenie i nie tylko.


 
Profil

Rejestracja: 01.02.2010 16:16
Posty: 79
Miejscowość: Wawa
Quad: Chwilowo brak
PostWysłany: 24.06.2010 15:52 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
wyciągarka jest ,blokada dyfra jest,4x4 jest , dobre opony sa , niezal. zawieszenie jest . gwarancja jest , narazie 300 km bez awarji .

Za 12,499 super w tym momencie mamy najlepsza oferte na rynku i tyle .

może to nie Yamaha ale przejedzie wszedzie , tylko nie jest to pojazd do wielkiego katowania
(lecz przejedzie wszedzie :) )


POLECAM !!!
Na ten moment produkt nr.1


 
Profil

Rejestracja: 29.06.2010 17:58
Posty: 1
Quad: keeway atv gtx300
PostWysłany: 30.06.2010 03:05 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
witam wszystkich ogarnietych qadomaniom,tydzien temu zakupilem takowy pojazd Keeway gtx 300 i jestem z niego zadowolony ale tylko w polowie,a mianowicie moj egzemplaz gasnie gdy schodzi z obrotow,mysle ze to kwestia regulacji to po pierwsze nastepnym problemem jest sztywne zawieszenie trzesie jak cholera amorki a raczej sprezyny do wymiany,no i ostatni problem to glebokosc brodzenia, po wjechaniu do wody o glebokosci ok 30-40 cm silnik pracuje tak jakby z odcietym paliwem lub powietrzem,po wyjechaniu a raczej wyciagnieciu problem znika,to narazie tyle z wad.4x4 z blokada mechanizmow dzialaja super mam nadzieje ze wytrzymaja niejedno,silnik mogłby miec trochę wiecej mocy ale ok,opony super,plastiki raczej dobrej jakosci nie pekna przy lekkim dojechaniu,poza tym jest dosyc solidny bumper z przodu,duzo miejsca na kanapie nawet dla dwoch osob,male spalanie,gwarancja na 2 lata i to wszystko za 12 000+150(koszty transportu) mysle ze warto bylo


 
Profil

Rejestracja: 01.02.2010 16:16
Posty: 79
Miejscowość: Wawa
Quad: Chwilowo brak
PostWysłany: 07.07.2010 17:06 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Spytam z ciekawosci jesli chodzi o zawieszenie .Jakie masz Ciśnienie w oponach ???? Powinno być 0,7 :]

-- dodano 07.07.2010 17:06 --

Witam,

Obiecywalem fotki ale mi się nie chcialo mam za to filmik pt. jak to wyglada.

http://www.youtube.com/watch?v=epBPf5s7llQ


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.07.2010 07:48
Posty: 2
Miejscowość: Końskie
Quad: Access Max650i LT
PostWysłany: 22.07.2010 22:50 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Kolego błotoATV wrzuciłbyś na YT filmik z jakiejś wyprawy, ciekawy jestem jak sprzęcik sprawuje się w terenie.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 01.02.2010 16:16
Posty: 79
Miejscowość: Wawa
Quad: Chwilowo brak
PostWysłany: 27.07.2010 19:32 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Witam,

Jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci dlugo szukalem i nie jestem zawiedziony .Wiadomo ,ze za 12500 nie można wybagac jakosci Kymco ktore jest po 24000 czy gryzaka ;).

W terenie jest ogolnie jak najbardziej ok. Zawiesenie fajne sprawdza się w srednim terenie bo w ciezkim nie uzywam ze wzgledu na to ,ze nie jest to maszyna za 30000 pln.

Mi smiga dobrze przebieg obecnie to ok 800 km. Koniecznie lataj na przeglady i czysc filtr .Tutaj nie ma ostalonych prebiegow po ktorych masz pojechac na przeglad ( zal od terenu). Czasem warto samemu czyscic filtr itp itd.

Z awarii mialem na poczatku zle ustawione te "wodziki" jesli chodzi o skrzynie biegow ,ale to byla wina serwisu .Teraz jest ok .


 
Profil

Rejestracja: 25.08.2010 09:13
Posty: 9
Miejscowość: Warszawa/Łowicz
Quad: Keeway GTX 300
PostWysłany: 25.08.2010 09:33 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Jakieś nowe info o tym modelu? Inne problemy itp? Wiecie gdzie można do dostać za te 12k w okolicach Warszawy/Łodzi?

Czy ta fabryczna wyciągarka jest w stanie wyciągnąć go ze średniego błota?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.09.2008 21:12
Posty: 319
Miejscowość: Końskie, Świętokrzyskie
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 25.08.2010 10:34 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Cytuj:
Jakieś nowe info o tym modelu? Inne problemy itp? Wiecie gdzie można do dostać za te 12k w okolicach Warszawy/Łodzi?

Czy ta fabryczna wyciągarka jest w stanie wyciągnąć go ze średniego błota?


Za cenę 12500 to raczej nigdzie już nie kupisz. Znajomy chciał zakupić sprzęt, obdzwonił chyba wszystkie punkty sprzedaży i wszędzie była jedna odpowiedź: BRAK, będą dostępne ok. września ale i cena będzie wyższa o ok. 1500zł :zalamka:

Co do wyciągarki to jak na razie daje radę.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 25.08.2010 09:13
Posty: 9
Miejscowość: Warszawa/Łowicz
Quad: Keeway GTX 300
PostWysłany: 29.08.2010 12:16 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
misiek_393 napisał(a):
Cytuj:
Jakieś nowe info o tym modelu? Inne problemy itp? Wiecie gdzie można do dostać za te 12k w okolicach Warszawy/Łodzi?

Czy ta fabryczna wyciągarka jest w stanie wyciągnąć go ze średniego błota?


Za cenę 12500 to raczej nigdzie już nie kupisz. Znajomy chciał zakupić sprzęt, obdzwonił chyba wszystkie punkty sprzedaży i wszędzie była jedna odpowiedź: BRAK, będą dostępne ok. września ale i cena będzie wyższa o ok. 1500zł :zalamka:

Co do wyciągarki to jak na razie daje radę.



Widać nie dodzwonił się do każdego dealera bo wczoraj właśnie kupiłem swój egzemplarz, i to w pożądanym czarnym kolorze :) Tym samym wkraczam do grona posiadaczy gada i zaczynam testy :)

pzdr


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.09.2008 21:12
Posty: 319
Miejscowość: Końskie, Świętokrzyskie
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 29.08.2010 20:17 
Re: Linhai / Keeway 300 4x4
Cytuj:
Widać nie dodzwonił się do każdego dealera bo wczoraj właśnie kupiłem swój egzemplarz, i to w pożądanym czarnym kolorze :) Tym samym wkraczam do grona posiadaczy gada i zaczynam testy :)

pzdr


Gratulacje. Dlatego napisałem
Cytuj:
obdzwonił chyba wszystkie


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 993 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.