Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Keeway 300 GTX - oleje, części
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 23:37



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Keeway 300 GTX - oleje, części 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.06.2011 18:10
Posty: 221
Miejscowość: Białystok - Klepacze
Imię: Wojtek
Quad: Keeway GTX 300
PostWysłany: 19.11.2013 11:00 
Keeway 300 GTX - oleje, części
Wiem, że jest to gdzieś w temacie ogólnym ale jest on już tak rozmyty, że żeby się tego doszukać trzeba by poświęcić dużo czasu - co można by wykorzystać na grzebanie się przy gadzince.
Ja do tej pory ze względu na gwarancję serwisowałem quada tam gdzie kupiłem no ale gwarancja się skończyła i samemu można wszystko robić - a nie wiem jakich najlepiej było by użyć olejów, czy części.

Chciałbym otrzymać informacje odnośnie rodzaju i ilości olejów jakie idą do Keewaya 300 GTX( nie Linhaia czy Allroada - choć jeżeli idą takie same - to niech ten kto się wypowiada pisze, że nie chodzi o Keewaya a o tego jaki wymieniał ) , filtr i inne części czy zamienniki.

-- dodano 19 Lis 2013 11:00 --

Jednak przewaliłem cały temat ogólny l/a/k.
I tak naprawdę to co znalazłem można tak podsumować :

Olej w silniku : 15W40 lub 10W40 - który będzie lepszy ? i ile idzie ? tego nikt nie napisał ( jeżeli chodzi konkretnie o keewaya )

Olej w skrzyni : 80W90 - ilość ?

Dyfer przedni : 80W90 lub taki jak w silniku - ile ? no i tu większy dylemat ( trzeba przy spuszczaniu sprawdzić co było i taki zalać - ale jak odróżnić ? gęstość ? )

Dyfer tylny : 80W90 - ilość ?

Z filtrem powietrza przejechać się do Intercarsa i coś dobrać.

Płyn chłodniczy - Borygo, no ale ja zastosuje Preston ( mam w garażu - pozostałość z samochodu )

Proszę użytkowników Keewaya o swoje doświadczenia.


Ostatnio zmieniony przez borsuchi, 19.11.2013 11:00, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.