Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wężyk?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 23:41



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Wężyk? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 16.04.2014 20:01
Posty: 1
Imię: Berni
Quad: Linhai
PostWysłany: 16.04.2014 20:23 
Wężyk?
Witam mam problem i potrzebuje porady. W miejscu, które zaznaczyłem na fotkach czerwonym kółkiem przychodzi jakiś wężyk chciałem się dowiedzieć od czego on jest i czy ktoś ma też z nim takie problemy jak ja. Mianowicie kupując, quada widziałem kilka sztuk i w prawie każdym był tam dorobiony jakiś nieoryginalny wężyk najczęściej zwykły ogrodowy tylko, że mi się to strasznie grzeje i zaraz wężyk się przepala quad wtedy pracuje znacznie głośniej i strzela schodząc z obrotów. Dopasowałem w to miejsce jakiś grubszy wąż gumowy i jakiś czas się sprawdza, ale na dłuższą metę też się przepala. Co tam powinno być oryginalnie? Czy to normalne, że się grzeje tak bardzo to miejsce, że co jakiś czas muszę wymieniać wężyk? Ma ktoś na to jakiś sprytny patent?
Image


Image


Image


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.12.2013 18:10
Posty: 195
Miejscowość: Tomaszów Lubelski
Imię: Rafał
Quad: Outlander XT800
Poprzednie quady: zh250,lucky star 350.Yamaha Grizzly 400.Kq 750
PostWysłany: 23.04.2014 05:32 
Re: Wężyk?
Witam jest to przewód recyrkulacji spalin generalnie ekologia można zaślepić.Ja zrobiłbym to tak odkręciłbym to kolanko co idzie do cylindra i tam dorobiłbym uszczelkę ale bez dziury w środku potem poskładać i założyć jakiś przwód który się stopił i w drogę.Pozdrawiam Rafał.

-- dodano 23.04.2014 05:32 --

Witam jest to przewód recyrkulacji spalin generalnie ekologia można zaślepić.Ja zrobiłbym to tak odkręciłbym to kolanko co idzie do cylindra i tam dorobiłbym uszczelkę ale bez dziury w środku potem poskładać i założyć jakiś przwód który się stopił i w drogę.Pozdrawiam Rafał.


Ostatnio zmieniony przez wery_1111 _, 23.04.2014 05:32, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.