Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - LiNHAI 300-Naklejki i Myjka Ciśnieniowa???
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 10:33



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
LiNHAI 300-Naklejki i Myjka Ciśnieniowa??? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.05.2007 07:38
Posty: 39
Miejscowość: Nowy Sącz, Nawojowa
Quad: CF Moto 500 LONG
PostWysłany: 01.11.2007 15:16 
LiNHAI 300-Naklejki i Myjka Ciśnieniowa???
Koledzy na pewno macie podobny problem. Mianowicie po myciu myjką ciśnieniową odpadają naklejki lub po prostu się odklejają stopniowo. Jak i czym je ponownie przyklejać???


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.09.2007 17:29
Posty: 154
Miejscowość: Wisła, mnóstwo cudownych terenów :)
PostWysłany: 14.11.2007 18:46 
po co ci naklejki jak odpadły to niech leżą, są beznadziejnie przyklejone ja po dzisiejszym myciu pozbyłem się po kilka z każdego linhai'a :)


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2007 20:44
Posty: 129
Miejscowość: Łeba
Quad: Allroad CHALLANGER 300 ,SP 800 Touring
PostWysłany: 14.11.2007 19:05 
Te naklejki to chyba na klej do papieru są przyklejone
Mi odpadły po pierwszym myciu

_________________
Filmiki
http://pl.youtube.com/ptak060188

Mój team WWW
http://www.quadowisko.pc-help.pl/


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 14.11.2007 22:17 
Ptak napisał(a):
Te naklejki to chyba na klej do papieru są przyklejone
Mi odpadły po pierwszym myciu

Ja myłem kilkanaście razy i jeszcze mi żadna nie odpadła, proponuję przestrzegać instrukcji obsługi myjki ciśnieniowej tz utrzymywać odległość lancy nie mniejszą niż 20 cm, okolice naklejek myć prostopadle a nie pod skosem


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.09.2007 17:29
Posty: 154
Miejscowość: Wisła, mnóstwo cudownych terenów :)
PostWysłany: 15.11.2007 00:16 
Bold tak ale to nie zmienia faktu, że są daremnym klejem przyklejone... Na g700 jeszcze mi się nie udało nic zmyć myjką, jakiś lepszy klej zastosowany albo inny plastik na którym się lepiej trzyma. Z naklejkami czy bez i tak się świetnie jeździ :)
Pozdrawiam :)


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 19.01.2014 12:32
Posty: 3
Imię: Michał
Quad: Linhai300
Poprzednie quady: cectek
PostWysłany: 28.01.2014 12:59 
naklejki Linhai
Witam wszystkich .
Podobny temat już kiedyś był na ale było to dawno .
Mianowicie zakupiłem quad-a Linhai niestety naklejki były bardzo zniszczone a po myjce nie było ich wcale.
Zamówiłem nowe naklejki od firmy która zajmuje się produkcją naklejek zamiennych do rowerów itp.
oto link do aukcji na której dokonałem zakupu naklejek - może się komuś przyda:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3924932404

Edit. //Nazir

-- dodano 28.01.2014 12:59 --

Nie każdy używa klawiatury do pisania - dla niektórych translatorów czy programów mowa-pismo słowo morze jest akwenem wodnym taki program nie wie że chodziło o "być może" dlatego nie rozumiem Edit. //Nazir dlaczego w tak ostentacyjny sposób wytłuszczasz błędy które nie zawsze są błędami a pisząc ten post o pierwszej w nocy przeoczyłem to. Poza tym zakładałem nowy temat po to ażeby każdy mógł przeczytać coś nowego mogłeś chociaż poczekać z przenoszeniem mojego wpisu do tematu z 2007 roku aż skończy się aukcja w linku który podałem, nie zrobiłem tego w moim interesie a dla tego forum i dla społeczności która się tu loguje.
Pamiętaj o jednym osoba która jest po drugiej stronie monitora nie zawsze jest nowicjuszem w temacie czy młodocianym zapaleńcem nie możesz wrzucać wszystkich do jednego worka bo niekiedy jest tak że ten po drugiej stronie ma jeszcze raz tyle lat co Ty. Pozdrawiam Cię serdecznie i proszę nie odpisuj nic na to co tu wpisałem bo naprawdę szanuje to co robisz. Jeszcze raz pozdro


Ostatnio zmieniony przez oxis1 28.01.2014 12:59, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.