Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - pas napedowy
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 06.06.2024 18:54



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
pas napedowy 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.01.2009 20:47
Posty: 42
Quad: Cf mto 500
PostWysłany: 05.06.2009 09:12 
pas napedowy
Witam kolegow moglibyscie mi powiedziec po jakim przebiegu powinno się wymienic pasek napedowy???????


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.02.2008 18:37
Posty: 593
Miejscowość: Mazowieckie
Quad: 4X4
PostWysłany: 05.06.2009 16:41 
Re: pas napedowy
amfismeba napisał(a):
Witam kolegow moglibyscie mi powiedziec po jakim przebiegu powinno się wymienic pasek napedowy???????

W zależności jak sprzęt jest eksploatowany to przebiegi są różne jeżeli ciężki teren to zużywa się szybciej a rekreacja to żywotność zwiększa się dwukrotnie a nawet trzykrotnie tak że nie ma reguły po jakim przebiegu zmienia się pasek.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.01.2009 20:47
Posty: 42
Quad: Cf mto 500
PostWysłany: 05.06.2009 17:56 
Re: pas napedowy
dzięki ....Pozdro

Moglbys mi jeszcze napisac po jakim typie objawu moge zauwazuc zuzycie się tego paska???A Ty już wymieniales pasek napedowy w swoim sprzecie???Na chwile obecna jestem podczas przygotowywania swojego sprzetu na wyjazd w polnocna czesc Szwecji ,gdyz będzie mi on potrzebny na sezon zbiorow runa lesnego tj.jazda po groskim do dosc bagnistym i podmoklym terenie przed wyjazdem planuje mu zrobic serwis natawotowac cylinderki wymiana olejow itp i walsnie chcialbym zajac się tym paskiem ale mysle ze jeszcze jednak pora ,ponieważ nie czuc jego zuzycia mam przebieg 1500 km i moja Cf-ka funkcjanuje bez zadnych zastrzezen !!! Czy poprostu najlepszym sposobem zorjentowania się stanu paska jest sciagniecie obudowy silnika??????Bardzo prosil bym o odpowiedz.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.02.2008 18:37
Posty: 593
Miejscowość: Mazowieckie
Quad: 4X4
PostWysłany: 05.06.2009 19:25 
Re: pas napedowy
Podstawowym objawem zużycia paska to zmniejszenie max.prędkości,słabszy podczas przyspieszania.
Ale u ciebie po takim przebiegu to najprawdopodobniej nie zachodzi potrzeba wymiany.Najlepiej żeby być na 100% pewnym to proponuje oględziny wizualne zdejmując osłonę pasa.Ja u siebie zmieniałem po 4000km. tzn.założyłem ponieważ oryginalny rozleciał mi się w drobny mak.
Pozdrawiam i życzę sukcesów podczas zbiorów w Szwecji.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.01.2009 20:47
Posty: 42
Quad: Cf mto 500
PostWysłany: 05.06.2009 21:18 
Re: pas napedowy
dzięki za info!!!!!!!!Pozdro


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.